Спамо-чат: Златно-есенна (26.09. - 02.10)

  • 31 983
  • 2 122
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 230
...Луне,казха ми го.....и в нета го бях срещала.....20 дена се............ пие-1-вия ден-1,2-рия ден -2,3-тия 3....и така до 10-тия ден -10,после 11-тия ден -10,12-тия-11,13-тия-9......до 20-тия ден -едно.Прави се пролет и есен....сега го правя с мъжО(горкичкия)

Смартянннннннннннннннннннн

# 2 056
  • Мнения: 247
Имам една колежка от Бургас. Много мой човек. Там въйкат на поразия и викат "дънкито".  Laughing
Логиката била, че то бил един панталон => едно дънки.  Laughing
Тва нашето "дънки" било все едно за много чифтове става въпрос. Не мога излезна на глава с нея.  Laughing

Ааа, не всички говорят така. Дънкито ми е много смешно. Казва си се дънки

# 2 057
  • Мнения: 1 446
Имам една колежка от Бургас. Много мой човек. Там въйкат на поразия и викат "дънкито".  Laughing
Логиката била, че то бил един панталон => едно дънки.  Laughing
Тва нашето "дънки" било все едно за много чифтове става въпрос. Не мога излезна на глава с нея.  Laughing

Много са сладки, почти всички са така. Или почти всички, които аз съм виждала. Ама само от Бургас, от Айтос имам познати Биби, те съвсем нямат такъв говор. Но хора различни....аз съм родом от Севлиево и мяках, но умерено. Изчистила съм, сега само се лигавим с някои колеги. И много са ми сладки тези, които са от София и се стараят да мякат като го ударим на лигавене. В такива момента се радвам, че съм сред широко скроени хора.

А майната си е супер. Имаме офис в Пловдив и новия колега "майни" яко и после вика: "а,не бе...."  Joy Joy Joy Joy

# 2 058
  • Мнения: 15 619
...Луне,казха ми го.....и в нета го бях срещала.....20 дена се............ пие-1-вия ден-1,2-рия ден -2,3-тия 3....и така до 10-тия ден -10,после 11-тия ден -10,12-тия-11,13-тия-9......до 20-тия ден -едно.Прави се пролет и есен....сега го правя с мъжО(горкичкия)

Смартянннннннннннннннннннн
Това за хвойната ли е? Едно - една чаша ли означава?

# 2 059
  • Мнения: 230
ох...Луне...хахахах............едно зрънце означава

# 2 060
  • Мнения: 329
Лудетино, аз не мога го гледам, нещо не ме изкефи. Малко ми е блюдкав. Гледам си хамериканските сериалчета и това си е. Тва Анатомията на Грей, тва сега едни новички--Отмъщение, The Gifted Man, Отчаяни съпруги (последния сезон е боза, но първите 3-4 бяха много добри), сега съм започнала един Hart of Dixie...разтоварват ме.

Снощи опитах да гледам запис на Етажна собственост, ама големи простотии ми се видяха....

Сериалът на всички времена - "Женени с деца".  Joy  Любим.  Embarassed Grinning
И "Столичани в повече" ми допада.
Въобще, явно си падам по простотиите и панаира.  Grinning

# 2 061
  • Мнения: 15 619
ох...Луне...хахахах............едно зрънце означава
Е, де да търся зрънца хвойна?  Blush Има ли ги в дрогериите? Да се похваля. Донесоха ми узрял бъз. Утре запрятам ръкави и ще правя сироп...  CrazyДано да стане този път!  Praynig
Столичани в повече и на мен ми харесва, поне това, което съм видяла....  Crazy Е, балканци сме си.

# 2 062
  • София
  • Мнения: 819
Лудницо, първия ми диск е тоя, много добър:  http://www.vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%B8%D0%B4 … D0%B0%D0%BD%D1%88

# 2 063
  • Мнения: 230
,,,,де е Лумбеваааааааааа Shocked

# 2 064
  • Мнения: 247
Да, Реди, не всички говорят така  Peace .

# 2 065
  • Мнения: 345

А майната си е супер. Имаме офис в Пловдив и новия колега "майни" яко и после вика: "а,не бе...."  Joy Joy Joy Joy

 hahaha hahaha

Не помня дали съм писала, но в едно село бабите яко псуват. И няма близък, няма роднина, няма съсед, всички са под ножа  Joy И казват, че по-добре да те напсуват, вместо да те кълнат, щото пссувнята ако те застигне, най-много да ти стане хубаво  Joy

# 2 066
  • Мнения: 230
ох...Луне...хахахах............едно зрънце означава
Е, де да търся зрънца хвойна?  Blush Има ли ги в дрогериите? Да се похваля. Донесоха ми узрял бъз. Утре запрятам ръкави и ще правя сироп...  CrazyДано да стане този път!  Praynig
Столичани в повече и на мен ми харесва, поне това, което съм видяла....  Crazy Е, балканци сме си.
...ни'нам...да ти пратя освен....аз си брах Thinking

# 2 067
  • Мнения: 15 619
Ами, ако не те притеснявам, Марче.... За моя сметка.  Heart Eyes Heart Eyes
Ако сега има такива плодчета, да тръгвам по баирите да търся.....

# 2 068
  • Мнения: 1 446
Яко Алени, якооооо. Абе като цяло хубав си ни е езика, може би трябва малко по-малко да си се подиграваме един на друг. Повече да виждаме хубавото, да оценяваме всички.

Ех,пак са ме налегнали едни такива мисли.

# 2 069
  • Мнения: 15 619
Оценяваме. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт