Венеция-3-та тема

  • 68 542
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 790
Пътеводители има и в самата Венеция Laughing Всякакви формати, цени, езици. По улици, книжарници, музеи.
За предварителна информация, преди заминаването, ползвайте нета. Без проблем може най-подробно да проучите всичко и да си набележите маршрутите и обектите за разглеждане  Peace

# 721
  • Мнения: 1 685
Здравейте, момичета!
Влизам при вас за съвет. Искам да подаря на свои близки самолетна екскурзия за един уикенд, засега мисля дестинацията да е Венеция. Обаче нямам никакъв опит с туроператори и агенции. Някоя от вас посещавала ли е Венеция по този начин? Ще бъда благодарна за впечатления и препоръки!   bouquet
В интернет като напишеш екскурзия до Венеция ще ти излязат различни оферти.Избери си и звънни или по-добре отиди в агенцията.Там ще отговорят на всички въпроси.Задължително ще ти хареса описанието, няма начин  WinkАз точно във Венеция не съм ходила организирано, но на други места ми е харесвало.
По-евтино обаче ще ти излезе да им купиш билети от Wizz и да резервираш хотел през  някой сайт (galahotels.com, booking.com).На мен сега ми предстои пътуване до Венеция, като по този начин 4 нощувки и пътя до там за двама човека ми излезе 400 лв.

# 722
  • Мнения: 176
Мерси, карамелена!
Гледах из нета, но ми се иска да имам някакви лични отзиви от вас, защото не съм ползвала никога посредник, когато аз ходя някъде и не знам кои са фирмите, на които може да се разчита. Също си мислех за варианта аз да резервирам полет и стая, но не знам дали хората ще се справят сами оттам нататък. Те не говорят чужди езици и затова ми се струва по-добър вариант да са част от група.

# 723
  • София
  • Мнения: 114
Явно ще се справяме без пътеводител, но пък тук има доста изчерпателна информация, така че ще се справим!
eti_82 - кога пътуваш? Ние сме 17-20 март... чудя се дали да взимам гумени ботушки от тук или няма да има нужда Simple Smile

# 724
  • Мнения: 6 031
Аз ще закрия полетите на WIZZ до Венеция.  Grinning
Летим на 27-ми март.

Пътеводител си имам(стар), гумени ботуши нямам, но мисля да не ми трябват...

# 725
  • Мнения: 469
Явно ще се справяме без пътеводител, но пък тук има доста изчерпателна информация, така че ще се справим!
eti_82 - кога пътуваш? Ние сме 17-20 март... чудя се дали да взимам гумени ботушки от тук или няма да има нужда Simple Smile
Тогава сме и ние Grinning Всички мои приятели се чудят защо ми е този пътеводител, при условие, че съм събрала толкова много информация, но откакто разбрах, че никъде го няма, нещо ми стата  Laughing

# 726
  • Мнения: 758
Ние пък се вместваме в "дупката" 20-24 март.  Simple Smile И аз се чудя за гумени ботуши, но не ми се мъкнат. Ако се наложи ще си купуваме от там.

# 727
  • Младост 4
  • Мнения: 91
Аз ще закрия полетите на WIZZ до Венеция.  Grinning
Летим на 27-ми март.
Явно ще се справяме без пътеводител, но пък тук има доста изчерпателна информация, така че ще се справим!
eti_82 - кога пътуваш? Ние сме 17-20 март... чудя се дали да взимам гумени ботушки от тук или няма да има нужда Simple Smile
Тогава сме и ние Grinning Всички мои приятели се чудят защо ми е този пътеводител, при условие, че съм събрала толкова много информация, но откакто разбрах, че никъде го няма, нещо ми стата  Laughing
Ние пък се вместваме в "дупката" 20-24 март.  Simple Smile И аз се чудя за гумени ботуши, но не ми се мъкнат. Ако се наложи ще си купуваме от там.
А аз ще чакам да се върнете и бързичко да кажете какво е положението, защото ние сме от 31 март Peace

taffy, мерси за линка Hug

# 728
  • Мнения: 19 026
на английски има добри пътеводители 'безплатно'

# 729
  • Мнения: 469
на английски има добри пътеводители 'безплатно'
Два броя имам свалени на компютъра   Grinning

# 730
  • Мнения: 1 685
Windmill , наистина по-добрия вариянт в този случай би бил организирана екскурзия.Аз съм пътувала с Тез тур, но преди няколко години и в друга дестинация.Доволни останахме.
roverandom, и ние сме за тези дати.Ти кой хотел си резервирала?

# 731
  • София
  • Мнения: 114
Посъбрахме се хора за сходни дати Simple Smile направо да сформираме група Simple Smile)))

# 732
  • Мнения: 1 685
Може и да сме половината самолет.Нашата компания сме 8 човека  Grinning
Споделете кои хотели сте резервирали!Ние на първо четене се спряхме на hotel Centrale в Местре.

# 733
  • София
  • Мнения: 114
Аз много се чудих между самата Венеция и Местре и за да не се колебая толкова приятелят ми накрая резервира в Местре хотел Александър- изглежда хубав, до автогарата, 106 ЕВРО е нощувката за двама със закуска... пък да видим!

Може още на летището да се запознаем  Party

# 734
  • Мнения: 1
Ние резервирахме този хотел в непостедствена близост до гарата във Венеция:
http://www.hoteluniversoenord.com/en/
За 27.02.13-03.03. - стаята е 50 евро със закуската за двама! Повече инфо мога да дам след завръщането ни.

Общи условия

Активация на акаунт