Колко време след раздялата "прежалихте" бившия?

  • 18 069
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ле-леее, много съм зле, чета темата така - колко време след раздялата преживяте бившия?, и в първия момент се опулих!  hahaha

Уичи, не се терзай, просто не е дошло времето да го прежалиш, но и то ще дойде! Всяко нещо с времето си, пък и да ти кажа тези неща не стават изведнъж, а бавно, като рана - колкото по-дълбока е била толкова по бавно зараства и по-голям белег оставя!  Hug

Аз пък в най-кофти моментите си съм слушала Ваня Костова, Vaya Con Dios и тн. и по-специално тези песни: Вишна, Искам тази нощ нещо да ти кажа, Don`t Break My Heart, Whats A Woman и др. Имах си 10-15 песни които въртях до припадък, вероятно е нормално.  Laughing А сега като го пиша това и се усмихвам.  Peace

# 76
  • Мнения: 130
Ле-леее, много съм зле, чета темата така - колко време след раздялата преживяте бившия?, и в първия момент се опулих!  hahaha

Уичи, не се терзай, просто не е дошло времето да го прежалиш, но и то ще дойде! Всяко нещо с времето си, пък и да ти кажа тези неща не стават изведнъж, а бавно, като рана - колкото по-дълбока е била толкова по бавно зараства и по-голям белег оставя!  Hug

Аз пък в най-кофти моментите си съм слушала Ваня Костова, Vaya Con Dios и тн. и по-специално тези песни: Вишна, Искам тази нощ нещо да ти кажа, Don`t Break My Heart, Whats A Woman и др. Имах си 10-15 песни които въртях до припадък, вероятно е нормално.  Laughing А сега като го пиша това и се усмихвам.  Peace


Брей, и на мен тези изпълнители са ми от най-любимите! Но чак да въртя песни до припадък и да страдам неистово - не. Аз май съм сравнително практичен и не прекалено романтичен човек. Така че просто чакам да ми мине и междувременно се старая да живея пълноценно и както ми харесва. А това засега не включва мъж да ми нарушава спокойствието. Сегашното ми състояние горе-долу може да се опише с израза "самодоволна и самодостатъчна". Е, разбира се, детето ми дава нужните ми за това сили.
Прегръщам всички дами, пишещи тук! Hug Аз често ви чета, но много рядко пиша!  bouquet

# 77
  • Мнения: X
Така е, прави сте- това работя, пък най-високо рИва  Simple Smile

Благодаря ви за позитивните мисли, съчувствието и адекватните включвания. Самият факт, че мога да пиша тук, за мен е опора.

# 78
  • Мнения: 1 732
Прежалих го скорострелно. Опитах се да запазя връзката ни по всякакв начин и когато стана ясно, че е безнадеждно, вече нямаше нищо за губене
я браво !
Браво, ами... Излиза,че от целия подфорум само аз не мога  Embarassed newsm45
Не само ти... Мен дори ме е срам, заради това нещо. Confused
Хората са различни. Аз явно съм прекалено романтична натура, много размишлявам, много преживявам нещата. А и границата между любовта и омразата е много тънка. Сега, шест години по-късно, все още не съм наясно с чувствата си и понякога се ненавиждам за това. Sad

# 79
  • Мнения: 6 365
Емоционално- на практика веднага. Но още се интересувам в какво състояние на духа е, доколко разсъждава с главата си и доколко изпълнява заръки на родата. Да не говорим, че още ме чете из форума, затова и пиша, да покажа, че не ми пука- въпреки че има заплахи за още дела, за клевети и какво ли не. Все едно някой знае кой е IRL- или го интересува!

Знам, че е несериозно, но все пак се оглеждам, да не направи някоя поразия. Непрекъснато заплашва с НАП и инспекции, с полиция. Оплаква се, че му правим магии, аз му викам, че яде прекалено много въглехидрати, той не слуша и си мисли, че замаената глава е от вещерство или психотронни оръжия.

Интересува ме докотлкова, че да се прежали, да си роди още едно дете и синът ми да не е център на внимание, щото е единствено внуче и е ужас.

От време на време му напомням да поотслабне, като намали въглехидратите, ама не слуша. Не ми се ще да е болен- все пак ще трпябва да се грижи от време на време за дете, трябва да е в кондиция.

# 80
  • Мнения: 26
Уф, за тези магии и аз съм обвинявана. И аз много искам да си намери приятелка,че тогава спира да търси сина ни и въобще забравя,че има такъв и сме на спокойствие.

# 81
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз не знам колко приятелки смени вече БНД, откакто не сме заедно   Grinning . Но последната май се задържа, в очакване съм скоро на нов полубрат или полусестра за сина ми Mr. Green .

# 82
  • Мнения: 549
Mamacita Bandida , тоя филм с фалшивите жалби сме го гледали на живо. Тук има екземпляри, които четат и прилагат наученото - еди-кой си прави проблеми на бившата съпруга, тя се оплаква във форума, той черпи вдъхновение  ooooh!

# 83
  • Мнения: 6 365
Освен да ме осъди да платя за разваляне на магия- не знам какво! Ама по официален път, през БПЦ и с касова бележка за Васильова литургия и Киприянова молитва (или беше Кирлиянова фотография?).

Накрая наистина ще хвана да направя една магия- колко му е. Може да не вярвам, ама съм учила културна антропология и достатъчно психология и когнитивна наука, че да постигна ефекта поне от селска вещица от средно ниво. Освен това физически приличам на млада версия на Баба Вихронрав, така че може да хване декиш.

# 84
  • Мнения: 549
И аз не знаех какво, но успя си измисли. Явно не е трудно

# 85
  • Мнения: 1 732
Освен да ме осъди да платя за разваляне на магия- не знам какво! Ама по официален път, през БПЦ и с касова бележка за Васильова литургия и Киприянова молитва (или беше Кирлиянова фотография?).
Накрая наистина ще хвана да направя една магия- колко му е. Може да не вярвам, ама съм учила културна антропология и достатъчно психология и когнитивна наука, че да постигна ефекта поне от селска вещица от средно ниво. Освен това физически приличам на млада версия на Баба Вихронрав, така че може да хване декиш.
hahaha Joy hahaha
Много ме развесели с този пост. Hug

# 86
  • Мнения: X
Освен да ме осъди да платя за разваляне на магия- не знам какво! Ама по официален път, през БПЦ и с касова бележка за Васильова литургия и Киприянова молитва (или беше Кирлиянова фотография?).

Накрая наистина ще хвана да направя една магия- колко му е. Може да не вярвам, ама съм учила културна антропология и достатъчно психология и когнитивна наука, че да постигна ефекта поне от селска вещица от средно ниво. Освен това физически приличам на млада версия на Баба Вихронрав, така че може да хване декиш.


Много сме, силни смееее  afwitch afwitch afwitch newsm44

# 87
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Шъ фане, шъ фане! Нали знаеш всичко е главознание!  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 303
4etiri godini  i polovina sled razdialata ni, vse oshte ne sum go prejalila i taia nadejda, 4e edin den moje pak da se suberem.
Tui kato 4eta otgovorite vi, mai az sum izklju4enie.

# 89
  • Мнения: 1 213
Накрая наистина ще хвана да направя една магия- колко му е. Може да не вярвам, ама съм учила културна антропология и достатъчно психология и когнитивна наука, че да постигна ефекта поне от селска вещица от средно ниво. Освен това физически приличам на млада версия на Баба Вихронрав, така че може да хване декиш. 
Joy   Joy   Joy   Joy   Joy   Joy   Joy   Joy
Мамасита, не съм те засичала досега тук, но мога да кажа само  omm Така не се бях смяла от дни!  Mr. Green  Успех с експеримента!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт