Колко време след раздялата "прежалихте" бившия?

  • 18 059
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • На остров
  • Мнения: 13 498

Накрая наистина ще хвана да направя една магия- колко му е. Може да не вярвам, ама съм учила културна антропология и достатъчно психология и когнитивна наука, че да постигна ефекта поне от селска вещица от средно ниво. Освен това физически приличам на млада версия на Баба Вихронрав, така че може да хване декиш.

 Joy Joy Невероятно mamacita! Поздравления за невероятното чувство за хумор!

# 91
  • Мнения: 3
Преживях го много преди да го напусна, ако не бях, още щях да съм с него и да тровя свой живот и този на децата си. След като те се родиха осъзнах че три години съм се залъгва и че той не е моя човек , в началото мислех, че всичко е на хормонална основа заради раждането и всичко останало, но осъзнах, че той просто не си струва. Сега вече почти две години след раздялата ни се чувствам  много добре, не ме интересува коя ще е поредната хванала се на въдицата му, гледам да общувам възможно най-малко с него само като става дума за децата и се чувствам прекрасно.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Прежалих го малко преди да го помоля да се изнесе. Въпреки, че прежалих в нашия случай ми се вижда странно. Той реши да търси щастие другаде и ми го каза. Първите дни много трудно осъзнах какво се случва, но за може би за 10ина дни вече решението беше в главата ми. За още толкова го затвърдих и го помолих да си отиде. Били сме заедно толкова години, че сърце не ми даде да ги омажа с драми. Дали сме били влюбени не знам, но определено се обичахме. Да си призная беше ми по - скоро приятел, а не любовник. За него най - вероятно аз съм била същото. Поради тази причина бързо се "прежалихме" един друг. Сега спокойно си чакаме делото и сами си казваме, че в последната година, две сме кретали.

Общи условия

Активация на акаунт