На море в Турция - тема 16

  • 101 096
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 710
Ая, аз също съм почивала и в Тунис, и в Турция.  И въпреки че в Тунис ми хареса, не съм повтаряла, докато в Турция бих ходила всяка година, че и по два пъти ако имах възможност. Едно от малкото предимства на Тунис пред Турция са чудесните плажове - пясъкът е много фин /или поне  в Хамамет е такъв/, докато в Турция хубавият пясък е по-скоро изключение. Двудневната екскурзия в Сахара, от която всеки е възхитен също не е за изпускане. Що се отнася до хотелите, тези в Турция категорично предлагат от всичко хубаво в повече - и храна, и развлечение, и територия, и анимация, и глезотии, и обслужване. Според мен хубавите 5-звездни хотели в Анталия винаги са били по-скъпи от тези в Тунис. Имам някакъв спомен, че едноседмична почивка в Тунис е около 500 евра на човек, докато в Анталия почти навсякъде е повече.

# 346
  • Мнения: 6 301
luba_ risova, не едната година в Турция, едната в Тунис. Начало на сезона - в Турция, край на сезона в Тунис, или обратно или Турция-Турция или...Но да са повече пъти! Laughing Извинете за спама.


Е-е-е-е, дай боже всекиму  Wink Мерси,момичета   bouquet

# 347
  • Мнения: 242
Здравейте момичета! Гледам, че темата доста е напреднала и това ми харесва. Не сме били накога в Анталия и много ми се ходи, но ние обичаме да пътуваме с кола и ще ни е необходимо малко повече време /може би десетина дни/, а времето за почивка тази година ще е доста ограничено. По всяка вероятност най-далечното място, до което може би  ще стигнем е Бодрум.
Имам въпрос към Galactic: дали има нови хотели, които ще се открият през тази година в района на Кушадасъ, Дидим или Бодрум?

# 348
  • Мнения: 515
Здравейте,и аз имам въпрос към Галактик-в таблицата с цени на ТезТур след колоната с броя нощувки има една колона с червени цифри.Това цена ли е и ако -да ,за какво -за стая или за 1 възрастен.Предварително благодаря.

# 349
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Здравейте,и аз имам въпрос към Галактик-в таблицата с цени на ТезТур след колоната с броя нощувки има една колона с червени цифри.Това цена ли е и ако -да ,за какво -за стая или за 1 възрастен.Предварително благодаря.

Цените в таблицата са за стая, с изключение на цените в червено, които са на възрастен в двойна стая  Peace

ndimitrova, признавам честно, че нямам идея Embarassed. Татяна може да има тази информация.

# 350
  • Мнения: 515
Благодаря  bouquet

# 351
  • Мнения: 242
Благодаря Galactic!
И аз си мислех, че е време Татяна да се включи. Хайде, Татяна, отдавна не сме те срещали във форума. Ще се радваме на твоето присъствие!

# 352
  • Мнения: 1 732
Благодаря Galactic!
И аз си мислех, че е време Татяна да се включи. Хайде, Татяна, отдавна не сме те срещали във форума. Ще се радваме на твоето присъствие!
Татяна е на почивка в Турция, имайте малко търпение да се прибере вкъщи. Mr. Green

# 353
  • Мнения: 6 301
Моля за отзиви за Дидим, доста по-достъпни като цена са в сравнение с Анталия за нашето семейство. Може ли да се стигне с кола, как са плажовете? Кой от посочените хотели е най-добър?

http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D … 2%D0%BE-2012.html

# 354
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Моля за отзиви за Дидим, доста по-достъпни като цена са в сравнение с Анталия за нашето семейство. Може ли да се стигне с кола, как са плажовете? Кой от посочените хотели е най-добър?

http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D … 2%D0%BE-2012.html

За последните два най-долу има отзиви назад в темата и са най-прилични - Venosa Beach Resort & SPA - 5 *, PALM WINGS BEACH RESORT - 5 *

# 355
  • Мнения: 6 301
Моля за отзиви за Дидим, доста по-достъпни като цена са в сравнение с Анталия за нашето семейство. Може ли да се стигне с кола, как са плажовете? Кой от посочените хотели е най-добър?

http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D … 2%D0%BE-2012.html

За последните два най-долу има отзиви назад в темата и са най-прилични - Venosa Beach Resort & SPA - 5 *, PALM WINGS BEACH RESORT - 5 *

Благодаря   bouquet

# 356
  • Мнения: 5
Ако цената на Веноза не ви притеснява, мисля че няма да съжалявате. С кола имате точно 100км, след Кушадасъ, а плажовете в Алтънкум са пясъчни и много хубави Simple Smile

# 357
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Малко инфо за Дидим до кога е подходящо за плаж и къпане?

# 358
  • Мнения: 242
Здравей Ая! Ние бяхме миналата година в Дидим във Venosa Beach от 17 до 24 септември. Времето беше хубаво и доста топло, но малко ветровито. Хотелът е хубав и доста луксозен като обзавеждане и цялостен интериор. Имаше някои дребни кусури, но мисля че за цената си предложението е добро. Все пак хотелът беше открит през май миналата година. Мисля, че тази година ще бъде доста по-добре. Сложила съм снимки в албума за Турция на първа страница, ако искаш ги разгледай. Много е важно да подчертаете, че искате стаи в основната сграда, защото има едни по-евтини стаи, които са в едно дълго порутено  бунгало и ми се струва, че са строени за обслужващия персонал. Снимала съм и това бунгало /в него има десетина стаи/ и ще се увериш, че не си заслужава. Разликата в цената миналата година беше 80-100 лева за целия престой за цялата стая.

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 00:52 от ndimitrova

# 359
  • Мнения: 1 525
ndimitrova,
Понеже съм си избрала за дестинация Дидим или Бодрум за 2012 г., бих се радвала да споделите и снимки от Веноса. И от това "бунгало".

Общи условия

Активация на акаунт