На море в Турция - тема 16

  • 101 168
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добър ден.   bouquet
Идвам с питане, и молба.
Може ли да ме насочите в правилна насока, да дадете съвет координати и прочие.
За първи път планираме почивка в Турция : 4 човек трима възрастни (големия ми син вече в тази графа) и едно дете на 12 години. Бюджет между 1500-2000 лв. Не сме претенциозни, държим да е олинклюзив приличен хотел, път може и с автобус.
Дали е реално??? newsm78
дата около 20 август, знам че тогава е скъпо но нямаме друга възможност като дати.  Cry

# 466
  • Мнения: 212
Биби, честита ви резервация!   bouquet  Желая ви една незабравима почивка!  Hug

Да, Роял Уингс е по-скъп.

Имам предложение за тези, които искат да пътуват с кола. http://www.ilicahotel.com/en/  този хотел е след цялостен ремонт, разшириха го и към него сега има аква парк: http://www.aquatoycity.com/eng/default.asp  Намира се в Чешме, близо до Измир, т.е. още преди Кушадасъ.

Направо уникално, кажи на лични агенцията която има излязли оферти да питаме за 2+2 Laughing

# 467
  • София
  • Мнения: 281
Tatjana, дай малко повече информация за цена и агенция.  Simple Smile

# 468
  • Мнения: 7 605
Не живея в БГ, не пътувам чрез БГ туроператори и агенции, не следя техни оферти, за това и не мога да ви кажа от кого се предлага в БГ и на коя цена. Но който е със собствен транспорт може да резервира директно в хотела или чрез сайт за резервация като примерно буукинг.ком  Peace

# 469
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте,
И ние планираме почивка в Турция в края на септември.Търсим си хотел обаче с аквапарк.Можете ли да ни препоръчате такъв?Ако е в Мармарис,мислим да отидем с колата,а ако е към Анталия,със самолет!
Благодаря предварително  bouquet

# 470
  • Мнения: 294
хотелчето което е дала Татяна наистина ми хареса.Ако някой намери из нашите агенцинци информация и цени моля да сподели(може и на лични).Ние си търсим нещо от рода на Аква фентъзи в Кушадасъ по възможност с Аквапарк.Там бяхме преди 2 години с каката само.Сега трябва да занесем и малката принцеса,но ми се иска да разнообразим.Искаме да пътуваме със собствен транспорт,но да не е сякаш по далеко от Мармарис,че ще се вкиснат децата от пътя.Сега почвам да чета миналогодишните отзиви че не съм ви чела миналата година.

# 471
  • София...........
  • Мнения: 957
хотелчето което е дала Татяна наистина ми хареса.Ако някой намери из нашите агенцинци информация и цени моля да сподели(може и на лични).Ние си търсим нещо от рода на Аква фентъзи в Кушадасъ по възможност с Аквапарк.Там бяхме преди 2 години с каката само.Сега трябва да занесем и малката принцеса,но ми се иска да разнообразим.Искаме да пътуваме със собствен транспорт,но да не е сякаш по далеко от Мармарис,че ще се вкиснат децата от пътя.Сега почвам да чета миналогодишните отзиви че не съм ви чела миналата година.

Стара оферта, но все пак ясно е , че ще може да се намери
http://butiktravel.eu/%D1%82%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%8F/%D1%8 … ss-thermal-resort

Ето още:
http://filiptour.com/index.php?option=com_content&view=artic … 06&Itemid=244

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 18:32 от divna_

# 472
  • Sofia
  • Мнения: 310
Здравейте! Виждам, че има много молби за препоръки за хотели, но темата е много необятна и си признавам, че не мога да изчета всичко. За първи път ще почиваме в Турция и много късно се сетих да проуча хотелите, а искам да хвана и отстъпките за ранни записвания. Моля, спешно препоръчайте хотел за периода края на април - началото на май. Малко е раничко, но това е времето с което разполагаме, така, че ни трябва някъде, където е много топло. Ще сме с 3 деца, така, че колкото повече забавления, толкова по-добре. Задължително самолет и all inclusive. За предпочитане 4 или 5 звезди. Ще съм благодарна и да споменете агенциите, които ползвате, стига това да не се сметне за реклама.
Благодаря на отговорилите!  bouquet

# 473
  • Мнения: 7 605
Невди, на 1ва страница има линкове към мненията за хотели. На нас ни е трудно да препоръчваме хотел така на сляпо, дори не знаем бюджета, колко са големи децата, нищо. Как да сме полезни така?

Най-топло ще е в района на Сиде, Алания по това време на годината - без гаранция за къпане.

# 474
  • София
  • Мнения: 2 439
bibi браво на вас! Цената за 2+2 ми се струва идеална. Миналата година бяхме там и сме много доволни и с нетърпение чакам цени за него и тази година. Нещо натам ме влече Laughing
Браво на вътрешния ти човек Grinning
мама Мони, а наистина ли се чувства осезаемо близостта на летището? Mr. Green
Шумно ли е? Прелитат ли самолетите ниско?
За другите неща те четох миналата година подробно! Hug

Сабина чела съм някъде из форумите тези коментари за ниско прелитащите самолети. Аз поне не съм усетила такова нещо като шум, а иначе целият район Лара-Кунду е близо до летището, но то и това му е "+" Grinning Не се притеснявай не е шумно.
Само да знаете - вземете си препарат с/у комари, че нас първият ден там ни нахапаха Mr. Green

# 475
  • Sofia
  • Мнения: 310
Tatjana, възрастта на децата се вижда в подписа ми и бюджета ни е до 6000 лв., но знам, че не мога да очаквам някой да ми сервира информацията на готово. И това, което казваш за температурите ми е от полза. Благодаря!

# 476
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775
Tatjana, възрастта на децата се вижда в подписа ми и бюджета ни е до 6000 лв., но знам, че не мога да очаквам някой да ми сервира информацията на готово. И това, което казваш за температурите ми е от полза. Благодаря!

Бюджета си ви е приличен.  Peace При вас ще е доста специфично настаняването. Няма смисъл да бързате ранните записвания тепърва започват и няма да са до 14 януари, от тогава ще има още хотели, сега са много малко Peace

Здравейте,
И ние планираме почивка в Турция в края на септември.Търсим си хотел обаче с аквапарк.Можете ли да ни препоръчате такъв?Ако е в Мармарис,мислим да отидем с колата,а ако е към Анталия,със самолет!
Благодаря предварително  bouquet
Хриси, вижте Аквафентъзито - Нушка може да ти даде отзиви по-подробно.

Ilica Spa & Wellness хотел ми излиза в резервационната система 1 седмица от 26 май, двойна стая, закуска и вечеря за 920 евро, без транспорт.

# 477
  • Мнения: 212
Интересен е този Ilica Spa, проверих и аз за същия период, за който и Галактик, намерих го за 855 евро HB. Само на HB ли се предлага? Само HB e, погледнах

Аз оплакнах очи в този хотелHeart Eyes

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 23:00 от Фреш

# 478
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Нов комплекс в Кушадасъ- http://www.orient99.com/early_booking/hotel.html?hid=1510534& … 5&oid=1508721

# 479
  • София
  • Мнения: 6 574
това на 8 км от брега на морето истина ли е ? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт