Иде пъстроцветна есен, МАЙ-чето приспиват го с песен! - Тема 8

  • 26 079
  • 702
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 622

 Няма да се смеете, обаче  #Cussing out   Аз си я харесвам Crossing Arms



П.С. Какъв е малък Габ тук (преди година!) ...........  Crazy

# 76
  • Мнения: 2 172
Ееее,Бубе,ти си направо талант  Crazy
Тортата е просто съвършена  Heart Eyes Абсолютно майсторско-сладкарско изпълнение  bowuu

# 77
  • Мнения: 15
nandi, Бубе храним се през 4,5 часа, но пак яде със зор. Сега съм го хранила чак като заспа - изяде 130 мл АМ. Незнам какъв му е проблема. А и днес следобед му биха последните две ваксини и очаквам утре да съм на въртележката.......

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 2 817
Леле, те даже и чашите са със Спайдърмен! Супер! А и като гледам Габ как се кефи!   bouquet smile3501

elfi4ka, като каза, че ти бил разкривен и какво ли не си викам: "покажи го, че да се успокоя, че не съм само аз с две леви, пък току виж се престраша да се пробвам да моделирам и аз". Като гледах снимките:  newsm20 Е, нямам думи, супер си се справила! Аз май няма да се престраша - че аз ако се опитам да направя самолет, хората ще се чудят дали не съм оставила фондана в ръцете на Съни и после да го лепна отгоре върху тортата  hahaha Joy

# 80
  • Мнения: 23
Ееее Бубе, хубав си е спайдара какво му има  smile3501
Ееее браво момичета сред нас има наистина големи майсторки в кухнята, аз определено има още многооо да се цапам и да мажа в кухнята докато ви стигна - на мене определено слабо място са ми тези теста, пити, мити и незнам си ко...   cook

# 81
  • Мнения: 5 622
 Еййй, мерси, мерси   bouquet Ама то смеете ли да кажете друго след това:  #Cussing out
 Joy

Значи главата съм я изрязвала от самия тънко разточен фондан, а другото съм го рисувала отгоре, така, че за моделиране и кой знае какви умения и дума не може да става. А фонданът го меси мъжът ми. И то като стана 100 тона фондан...  ooooh!
Дълго се чудихме какво да го правим, прибрахме го в хлдилника, седя, седя, пък накрая го изхвърлихме  

Joy

Менианте, как даже чашите, а потника му (долно бельо!), видя ли?  Joy

Гери, как какво му има, нищо, аз си се гордея с него нали ви казах  Embarassed  Crossing Arms

А и наистина Габ беше олкова щстлив от домашната торта на мама, че за мен/нас по-голяма награда нямаше  Wink

# 82
  • Варна
  • Мнения: 302
Бубе, браво, много е хубава тортата! На мен първо съответствието с потника ми направи впечатление Laughing.

Завиждам ви за търпението, аз хич не се виждам някой ден да меся фондани /и мен никаква ме няма в месенето/, иначе на вкус ги докарвам тортите, ама украсата винаги ми куца. А пък да моделирам/рисувам фигури ми се вижда мисия невъзможна Crazy. Та не знам за първия рожден ден на Валентин какво ще правя, иска ми се аз да направя тортата, ама ако може някой друг да ми я украси с фондан, че все пак за детски рожден ден няма да върви тортата да е просто с шоколадова глазура и поръсена с ядки Embarassed.

# 83
  • Мнения: 1 130
Отчет след днешната консултация: 7200 г. /+ 600 г/ и 66 см. /+2см/. Сложиха му последните имунизации, сега спи, но е неспокоен, май ще спим двамата и без друго ММ е нощна.
Момичета, благодаря за коментарите за мен и Павел.
Буба, да аз имах проблем с името. И аз не мога да си представя вече, че ще се казва по друг начин освен Павел, но за съжаление баба му и дядо му /свекитата/ мислят друго. Наричат го как ли не: Петьофи, Пеци, Петко, Петко миткало и т.н.  smile3511 smile3511 smile3511, което адски ме дразни. Знаех си, че трябва да го кръстя както аз искам, а именно Константин, поне да знам защо не са доволни.

# 84
  • Мнения: 23
За почитателите на Next - има доставка до Бг  Wink Sunglasses, търсете знаменцето най-долу  Peace, днес обсъдихме това с една приятелка  Wink сега ще го разгледам  Rolling Eyes

# 85
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Бубе, бравос и на теб и на цвят и на вид си го докарала, сигурна съм и за вкуса, ама по добре да пробвам Whistling

понеже съм патка заспала, се връщам да допиша за NEXT-има тема в На пазар, Пазаруване от чужбина

# 86
  • Варна
  • Мнения: 302
Ох, да, гледах и аз в nextdirect, но има не малка разлика в цените. Но може би с ползване на посредник от next.co.uk ще са горе-долу еднакви нещата.

# 87
  • Мнения: 5 622
 Нанди, ето я отвътре.
Нищо особено, с шоколадов крем и банани, но наистина беше много вкусна. И най-вече защото я правих предния ден, та имаше време да се смесят вкусовете и да попие в блата, а само я украсявахме на самия РД.


От Некст пазарувам и аз. Само бебешките неща. Тук ги има за Америка, пак онлайн, идват с ФедЕкс. Много ги харесвам, но номерацията ми идва малко уголемена  Thinking

Лека вечер, надявам се утре да кажа как са бли мекиците, че сега взех Габ от училище и ще му изпържа малко. После мятаме домашните и чак утре ще се включа( Да си отдъхнете от мен  bowuu )

Последна редакция: вт, 27 сеп 2011, 22:33 от БУБА

# 88
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Бубеееее, смени снимката, че е същата.
Пък няма да спя до утре иначе

# 89
  • Мнения: 22
Опи, пак сте поизписали доста...

Значи да кажа на майсторките - Буба и елфичка - ЕВАЛА! И аз много обичам да се мацотя, тортички ала-бала.
Бубе, определено да се включа и аз, Габ си е твое копие!!!
Опосумче, добре сте си дошли. Честити зъбки!
зайче- Андреа да оздравява бързо и да се гушка с дългоочаквания дядо.
Гери, набуха ли го Едито с пюренце, аааааа  Joy Ами така де, като му се яде, да яде Simple Smile
Десинце, много готин Павел........ и кво е това Петьофи...... ужас!!!
Бисквитке, и нашият бебефон е аналогов на Авент http://www.shopmania.bg/prinadliezhnosti-za-biebieta/p-analoghov … t-scd-480-2492974. Абсолютно никакво смущение и пръщене няма.

Нещо от няколко дни ми е адски тъпо....... и май не ми се пише повече. Добре че Максито е адски послушен, не е крив след ваксините и дори снощи се събуди един единствен път, нахраних го и заспа....... златцето ми то Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт