Невъзможно е без теб /Sensiz Olmaz/ - всеки понеделник по Show TV - Тема 2

  • 47 398
  • 564
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Според мен не само Онур, а и всички актъори в сериала изпълняват прекрасно ролите си.
Щом успях да вникна в характерите на героите им преди да е излязъл превода, значи те са се справили със задачата си. Коя от вас се оказа, че се е излъгала в първоначалната си представа от видяното преди превод?
Чудя се защо сериала е без никаква реклама?

# 91
  • Мнения: 1
Съгласна съм с това , че всички актьори си изпълняват отлично ролите .
И като се има впредвид , че в сериала липсва  екшъна или напрегнатото действие , всичко опира до майсторството на актьорите , за да го направят интересен и вълнуващ  за зрителя.
И те успяват да се справят прекрасно с тази задача  Peace .
Но наистина рекламата е малко  Sad 
Вярно е , не можеш да рекламираш сериал с болно дете , както се рекламира сериал за любов или отмъщение , но все пак не може и без никаква реклама.
Ето сега , един трейлър само , и то такъв , който няма как  да предизвика голям интерес към епизода , защото нямаше нищо пикантно в него . Разбира се всички варианти вече са предварително обсъдени от зрителя и  той не очаква да се случи и  нищо изненадващо или стряскащо в този епизод .
Може би си правят тест , да видят колко хора са се зарибили твърдо да гледат и колко  гледат само ако им хареса предварителния трейлър  newsm78 .
 Чак като излезе рейтинга утре , ще се разбере реално , важна ли е  рекламата или не чак толкова . Hug

# 92
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
 wavey

Много е тихо в темичката. А днес е понеделник.  newsm78
Ще гледате ли новата серия, или ще чакате превод?

Май сме сърдити на продуцентската компания и на шоу-тв, че сме в пълно затъмнение -
нито втори фрагмент, нито информация за новия епизод. Twisted Evil
 Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 1
Аз ще гледам  разбира се  Simple Smile , как ще пропусна тандема Нургюл и Мурат Хан , изключено   Wink
Дано се получи хубав епизод въпреки слабата интрига която се очертава .
И ако и в този епизод Фериал не забременее , вече ще се караме с някого  Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 0
Ами лично аз се чувствам доста ...тъпо...Като си спомня само онази еуфория преди да започне сериала....първите епизоди..докато опознаем героите и сюжетната линия...тогава не ми пречеше липсата на инфо.Но сега....След два часа ми започва любимото ново сериалче,а имам чувството,че вече съм изгледала 30 епизода и ми е омръзнало....а трябва да ми е свит стомаха от нетърпение....така трябва да ме накарат да се чувствам продуцентите!При мен няма такова нещо....а гледайки затишието в темата май и при вас е така.прехвърлихме,две,три възможности за развитие на събитията....и скръстихме ръце.Не може да сме по-прозорливи от сценаристките,не може да изпишем две страници и да ни мине мерака,да не усещаме интрига....да филма не предполага такава,но....нещо което да ни събуди интереса.....За по еднообразните и скучни епизоди трябва да правят по интригуващите трейлъри,две приказки да са,но да се противоречиви,да провокират фантазията ни...едва ли целия епизод е тъп...сигурна съм ,че като го изгледам ще мога да извадя по интригуващи кадри годни за трейлър....То май е по добре без трейлъри....така като съвсем нямаме представа какво ще се случи...ще имаме какво да си гадаем и да пишем цяла седмица...Молим се за фрагмани.....а да не говорим,че трябва да има интервюта,рекламни фотосесии,обикаляне по телевизионните студия и мащабна реклама.....

# 95
  • Мнения: 2 116
Здравейте, момичета! Hug

Разбира се, че ще си гледам сериала... Peace Laughing

Спечели интереса ми, сюжета и сложната ситуация в която се намират героите...има много тълкувания, свързани с много противоречиви мисли и силни емоции.

Артистите-всички са невероятни с играта си...щом почти само по няколко думи, съм уловила основните неща, които са ми казали...което разбрах след превода на епизодите.

Специална благодарност на всички преводачи и целият екип...  
Които със знанията и уменията си около реализацията на преведените епизоди ми дават възможност да съпреживявам драмата на всеки герой...

 Благодаря!  

Благодаря и на всички вас за коментарите и мнения ви... Hug


Надявам се епизода тази вечер, че ще е стъпка напред...към решения и изход...

Дано да бъде по-близо до правилният и желаният за всеки наш герой...  Peace Heart Eyes

На всички вас...  Peace Grinning

До по-късно... Hug

# 96
  • Мнения: 2 116
Ще постна отново няколко възможни линка за гледане...предоставени от Кеии в предната тема... Hug




При мен, отваря само тук...   Peace

http://show-tv.izle.tv/tv_izle.asp?id=716

Е, остана по-малко от час... ku-ku

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Добър вечер и приятно гледане!

# 98
  • Мнения: 2 116
Добър вечер и приятно гледане!

Кеии, благодаря... Hug
Добра да е вечерта...и приятно гледане и на теб!  Peace

И нещо вкусно за настроение...и занимавка... Laughing

Да ви е сладко/солено... Hug

# 99
# 100
  • Мнения: 1
Имам работа, но ще се опитам да гледам едновременно с това серията и да се включвам с превод на това, което съм разбрала.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Имам работа, но ще се опитам да гледам едновременно с това серията и да се включвам с превод на това, което съм разбрала.

sunny67 Hug

# 102
  • Мнения: 1
Майката на Фериал мърмори на Айдън, че той бил съпруг на Фериал, а не бостанско плашило и трябвало да се намеси, а не да оставя Алп да ходи при баща си. Айдън беше изумен - че той е негов син. Тя вечерта щяла и с Фериал да говори.

Не разбрах какво каза Хакан на лекаря /в началото/, но той много категорично ги изгони.

Явуз обясни на Фериал, че при нея има пречки за развод - трябва да мине определено време след брака, за да може да се разведе.

Аз оттук - оттам хващам. В момента Айдън и приятеля му говорят, че сестрата на Айдън ще трябва да се разведе, ще трябва да се ходи до Анкара.

Бащата на Бегюм нещо се кара на майка й - забравили, че детето било болно, че човек е нормално да се държи така в такава ситуация

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 21:16 от sunny67

# 103
  • Мнения: 1
Никъде не мога да гледам.

# 104
  • Мнения: 1
Хакан обясни нещо на Бегюм за ходене няколко дни по работа, но тя каза, че ще отиде с него. Той - нали детето ще остане тук. Бегюм иска да го заведат при майка му, за да може тя да отиде с Хакан. Хакан не е съгласен с това, защото какво било това - детето само да ходи напред - назад. Бегюм - тогава ще заминем всички заедно с Алп.

И Айдън същото - заедно ще отидем. Фериал му казва - няма нужда, да не се притеснява за нея. Айдън - как да не притеснява, той е неин съпруг, ще се притеснява. Каза й, че я е чул как е казала на Хакан, че ако трябва веднага ще се разведе. После се извини и обясни, че му е много трудно в това положение ,но винаги ще я подкрепя. Фериал - добре, че си до мен.

Бегюм щяла да се приготвя да ходят заедно, докато Алп и баща му отидат да се видят с Фериал, в парка, при колите. Хакан: "Бегюм, аз не съм казал да, казах, че ще видим!"

Тази от фирмата май ще подлива вода на Фериал - обяснява й да си гледа детето, тя щяла да се погрижи за всичко, била говорила с шефа.

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 21:39 от sunny67

Общи условия

Активация на акаунт