ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИТЕ

  • 60 957
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 97
А също така не бих питала такова мнозинство от непознати какво да дам на детето си Wink Simple Smile. Най-добре да го обсъдиш с лекаря на детето Simple Smile

Аз не питам какво да дам на детето си, аз питам какво дават те на децата си. 

# 106
  • Мнения: 326
Важното е да не се шашкаш. Не давай нищо.   Naughty Това, което при едни е добро за теб може и да не е. Ако възникне проблем тогава му мисли. На теб кое ти показва, че нещо с имунитета му не е наред, че вече мислиш как да го стимулираш  newsm78 ? Безсмислено е да даваш каквото и да е тогава, когато организмът не си го е поискал.

# 107
  • Мнения: 331
Стела пие такова сиропче от петък.тъй като в рамките на един месец вече 2-ри път е със сополи и поисках на нашата педиатърка да ми изпише такова сиропче.
казва се "ADliquid for kids".струва 35лв от представителите.пише много хубави неща на листовките,които ми дадоха.резултатите се проявяват след 2 седмици,така че още не мога да кажа струва ли си парите.курса на пиене  е 40 дена.
da ви кажа и моя скромен опит с АД ликуида. като прочетох темата тук преди един месец, реших да го пробвам, след като почти два месеца бяха спопливи моите круши. давах го, както пише - два пъти на ден. на края на курса се влошиха и пиха Клацид. заедни със сиропа. не казвам че сиропа не е помогнал, напротив.
Писах мейл на представителството да ми обяснят как да го давам профилактично, и оттам ми отговориха да годавам 20 дена, 20 дена почивка и после пак. и така - 3 курса. когато е профилактично - се дава смао веднъж на ден по 5мл., а когатоо са болни - 2 пъти мпо 5 мл.
таман минаха 20те дена почивка и пак се разболяха. вече втора седмица са със зверски сополи, от два дена кашлят, без температура. така че - няма спасение. мойта педиатърка не обича антибиотици, и все вика - айде да изчакаме, 3 дни, пет дни и така... сега си чакаме. и си пием сиропи за кашлица и ад ликуид.

# 108
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз й давам Мултисаностол от близо седмица.

# 109
  • Мнения: 2 732
какво да ви кажа и аз загубих вяра на всички имуностимулатори-давах есберитокс после витамини минахме един курс на бронхо ваксом и сме все болни така че .....

# 110
  • Мнения: 1 283
Утре тръгваме на всла  Sad и от скоро давам "ехинацея" и комплексни витамини...и кърма!  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 1 858
Аз вече втора зима давам ISOPRINOSINE струва около 8/9 лева за 10 хапчета.

Последна редакция: пн, 21 ное 2005, 02:48 от svetlionkata

# 112
Мили мами,  незнам защо, но повечето от вас залагат на скъпоструващи продукти, като смятат,  може би, че цената и ефекта от тях са правопропорционални Simple Smile. Лично аз имам друга формула, на която залагам, така че детето ми да е здраво: фрешове, чист въздух и правилен режим на хранене всеки ден. А що се отнася до допълнителните имуностимулатори мисля да ползвам през зимата Мултивитаминол на д-р Тайс, два пъти по 20 дена, а между тях един курс от сиропа Киди. Виждам, че във форума се включват и специалисти, но аз ще ви посъветвам да не предприемате няколко последователни курса от един  имуностимулатор, добре е да се редуват, и не повече от 3 курса през зимата. Пожелавам на всички дечица да бъдат здрави!

# 113
  • София
  • Мнения: 498
Варете на дечицата си жито и водата могат да пият също. Това е най-мощният Имуностимулатор и най ефтин !!!
С някои от изброените лекарства трябва да се внимава, особено при по-малки от 2- год деца. (не говоря за Хомеопатичните)
На всички здраве и късмет !!! Wink

# 114
  • Мнения: 175
]Здравейте мили мами какви имуностимулатори давате на вашите съкровища и дават ли реэултат?Знаете ли къде мога да намеря повече инфо по въпроса?Аэ засега давам на сина си МУЛТИСАНОСТОЛ от около 3 седмици и нещата са под контрол.Благодаря эа всяка предоставена шнформация!

# 115
Колко е голямо детенце? Аз на моето което е на 2 годинки му давам рибомунил, пие се по схема. На пролет ще каза дали съм доволна  Simple Smile.....дано да бъда Simple Smile
Когато усетя , че идва някоя настинка давам осцилококциунум, витамин Ц, мултисаностол от време на време и така

# 116
  • Мнения: 2 332
От октомври давам Бронховаксом - засега съм доволна (да не чуе дявола...). Дано да задържим така положението, без сериозни болести (т.е. изискващи даването на АБ).

# 117
  • Мнения: 1 840
В момента за първи път пробвам на голямото дете (5.5 г.) "Респивакс". Отделно от това давам и на двете деца "Мултисаностол".

# 118
  • Хасково
  • Мнения: 995
Можете ли да ми обясните какво правят с организма имуностимулаторите?
На какъв принцип действат?

# 119
  • Мнения: 175
Колко е голямо детенце? Аз на моето което е на 2 годинки му давам рибомунил,

Синът ми е на 16 почти 17 месеца.Този рибомунил продава ли се без рецепта?Благодаря ти. newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт