ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИТЕ

  • 60 958
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 098
Дино виждам че си добре запозната с продуктите на Аква Сорс и искам да попитам нещо.Ефикасно ли е да се дава само един от продуктите на дете примерно коластра и как се провежда курса защото от всичко което прочетох из форумите почти всеки дава някакви комбинации а това за мен е доста.мисля че коластрата е най-подходяща за деца.какво ще кажеш кой е най-подходящия продукт newsm12

Ами за 4 години хората завършват висше образование, нали. А аз чета от повече - почти пет години.

Коластрата е готов имунитет. Действува като ваксина. Вкарва готови антитела в организма и те вършат работа като се занимават с бактериите. При коластрата е много важен алгоритъма на съграждане.  Ако се ползува ефекта като "имуностимулатор", действието отзвучава за определен период след като се спре. подходящ е за прием през цялата година и може да се дава самостоятелно. Тя е една от петте биогенни храни (такива, които вкарват в организма външна енергия. Т.е.е не се изразходва от нашата за усвояването).

"Зелената енергия" действува на друг принцип. Хранейки тялото след определено време то се стабилизира и изгражда собствен имунитет. Т.е. повишава се имунната система на организма. Когато се спре (спираш да ядеш нещо) времето за изчерпване на съставките е по-дълго. При него можеш да правиш повече почивки и ефекта да се запазиЗа да се изгради добра имунна система (собствена) при този поливитаминозен комплекс е необходимо повече време. Ако човека е относително здрав около месец време ще стигне. Моят син беше с астма и му трябваха 6-7 месеца непрекъснат прием. След това още две години за да спре да боледува въобще или да преодолява с лекота болестите.

За ЕМК - те не се приемат непрекъснато. Достатъчно е от време на време да се пият. Например за възрастни 3-4 пъти годишно. За деца също, но по малки дози. Може да се ограничи и в пролет и есен. Те пък са за укрепване на лигавиците, както казах преди.

Има и други - вече добавки, не храни, но вече те са за особености. Да се реши конкретен проблем и са с епизодичен прием.

  bouquet  bouquet  bouquet Надявам се да съм била изчерпателна.   bouquet  bouquet  bouquet Ако има още въпроси - питайте!

# 136
  • Мнения: 175
 smile3501благодаря ти Дино ще мисля какво да давам на малкия.

# 137
  • Мнения: 957
Аз бих ви препоръчала LUIVAC на фирма Sankyo. Не знам дали го има в България, но е много сполучлив имуностимулатор. Пие се два пъти по 28 дни с 28 дни почивка между двата курса. В упътването пише, че е подходящ за малки деца над 2 год. Ето тук един линк ако разбирате немски-> http://www.kompendium.ch/Monographie.aspx?Id=7cc9d553-80c7-405f- … de&MonType=pi

и още един
http://www.infoline.at/infektionskrankheiten/erkaeltet.htm

Пробвам го вече втора година върху себе си. Преди да започна да го вземам правех бронхити само някой да кихне до мен. Тази зима съпругът ми е болен вече 3ти път и киха и кашля по цял ден край мен, и още не съм се разболяла слава Богу!

# 138
  • Мнения: 184
а как можем да намерим тези продукти-координати на аптеки

# 139
  • Мнения: 184
Извинявай Дино, въпросът ми беше къде да намеря коластра и зелена енергия

# 140
  • Мнения: 1 645
Аз Коластрата я купувам от аптеката Peace

# 141
  • Мнения: 184
аз търсих в аптеките на Римедиум, но няма, къде в София мога да намеря коластра. Благодаря за инфото

# 142
  • София
  • Мнения: 166
Офисът на Аквасорс е на Нишава 60, в Бели Брези, адрес за поръчки
http://aquasource.8k.com/conform.html

# 143
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Извинете ме, ако се повтарям, но нямам време да чета всички страници. Та питам ви - как се дават имуностимулиращите таблетки "Ехиначе" - във формата на мечета са. Давах 15 дни по едно, да продължавам ли?

# 144
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Здравейте. Обещах да дам отзиви за бронховаксом и ирс19. Както си пи Алекс бронховаксома (последен прием), така направи бронхоспазъм. Пи АБ, след 2 седмици същата история. Повече такова нещо на детето си няма да дам, т.е ефект=0. За ирс19 също. От септември да има около 10 дни да е бил с нетечащ нос. Хрема, почти постоянна, капки и т.н. Аз съм до тук с имуностимулатори. Най- много да му давам обикновен вит. ц и чай с мед и лимон, това е. Който иска да експериментира, аз вече не.

# 145
  • Мнения: 1 858
Нашата лекарка кза че Бронховаксома,ИРС19,Респивакс  НЕ СА ИМУНОСТИМУЛАТОРИ те са бактериални ваксини!Ние направихме 1 курс с ИРС 19 след това 10 дни Ехинацеа на Тайс и сега пак ИРС19 и съм доволна.Явно всичко е много относително при едни двчица има ефект при други не.Кифла ако искаш наистина ефикасен имуностимулатор пробай с изопринозин ,аз съм адски доволна.По миналата зима Светли беше с постоянна обструкция и миналата беше достатъчно голям за да започнем с изопринозина.Започнахме прием от 18  октомври до края на Май без никаква почивка (но ние сме тежък случай)
През това време изкара само 1 бронхиолит и това беше.

# 146
  • Мнения: 417
Децата преди три годинки нямат изградена имунна система, която да функционира и да се нуждае от имуностимулатори. Миля, че даването на имунустимулатори преди тази възраст и без лекарско предписание може да обърка нещата.

# 147
  • Мнения: 1 858
Не  вярвам да има майка , която да дава каквото и да е лекартство без консултация с лекар.

# 148
  • Мнения: 184
Напълно подкрепям Кифла, освен това да ви е минавало през ума, че  каквото и да давате на децата си физическото движение на чист въздух си остава най-добрият имуностимулатор. Аз лично задължително бих записала детето си да спортува активно нещо веднага щом авърши 4 годинки, от толкова горе долу вземат децата и на тенис -училища ина плуване и на ски.

# 149
  • Мнения: 1 858
Васи много е лесно да говориш , когато вкъщи имаш прекрасно здраво дете.Когато обаче детето ти боледува често или има по-сериозен проблем както е при мен и разходките на "чист" въздух нямат ефект даже обратното човек започва да търси как да помогне на детето си!И за какъв спорт си говорим при деца до 4 годинки?

Общи условия

Активация на акаунт