Нарекох те Фериха~ 63"Винаги вярвах в нас.Ако ти не вярваш свършено е с мен."

  • 21 615
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Това, което си написала Сиси е меко казано ужасно. На какви унижения е способен човек за пари. Да го замерят, като някоя маймуна от зоопарк, срещу заплащане, не го разбирам. Но ако пък е някой немощен и беден човек....на всичко би се подложил за залък хляб.

# 706
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сега прочетох точния превод на разговора м/у Джансу и Емир. За него ми стана мн мъчно, а за Джансу изпитах жал............

В момента сълзите ми се стичат по бузите , не защото Фемир са разделени , а защото злобата на една жена може да е безпощадна. Каквато е Джансу така и много хора в реалния живот са такива. Безскрупулни , подли и жалки същества.

Емир точно с този разговор реши да си отмъщава ooooh!

# 707
  • Мнения: 21 201
Така е дъщееее. Подлостта, коварството, злобата, завистта, лицемерието вземат превес над добротата и скромността в нас хората. И докато ние самите не станем по-добри, никой не може да ни помогне да излезнем от блатото в, което все по-уверено потъваме.
Да си кажа. Аз утре вечер съм на пост за фрагмана. Сестрата остана без нет, само това успя да ми напише, но така или иначе, аз утре вечер, ще дежуря.

# 708
  • Мнения: 8 432
Систър, звучи ужасно.  Sick На какво ли не са способни хората за пари. ooooh!

Тинче, дай да видим превода. Praynig

# 709
  • Мнения: 1 282
А систър как ще ни замерят, според мен Габи ни е приготвила вечеря. Whistling

Аз не само устата, ами и сака си ще разтварям, да си имам за седмицата. Mr. Green
Габи такива безмесни Laughing неща не готви за сака това: Wink


Габиииииии, обичам те! Heart Eyes Hug
Запасих се и сега съм спокойна. Grinning

И ти ли сак стягаш Rolling Eyes Stop
Скарата е за студенти, как домати ще носят те ще се смачкат, на месото нищо няма да му стане. Wink


Няма, айде, за мен яйцата с доматите. Laughing Laughing Laughing На систъра месото, не само, щото е студентка, ами, щото съм и кака. Hug


Како Hug, аз ще ти чупна малко от пържолките, не може така аз да ям пак вие да се облизвате. Mr. Green И за мини систъра ще заделя, че и тя студентче като мен, умът ни има нужда от храна, за да функционира. Laughing

# 710
# 711
  • Мнения: 8 432
Систър, разбира се, че ще има и за другата ни сестричка. Heart Eyes

Тинче, моля те, дай да видим превода на разговора между Пиги и Емир. Praynig Praynig Praynig

# 712
  • Мнения: 21 201
Сега отново гледам серията от снощи и се улавям, че съм пропуснала някои неща. Стигнах до момента в, който Фери се събуди на яхтата при Левент. Този човек, така нежно я погали по главата и я попита дали е добре, че не знам какво да си мисля. Или наистина Левент и е истински приятел, или този човек, ще се влюби във Фери. Толкова е разбиращ и нежен към нея, че направо ме хвърля в размисли.

# 713
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Систър, разбира се, че ще има и за другата ни сестричка. Heart Eyes

Тинче, моля те, дай да видим превода на разговора между Пиги и Емир. Praynig Praynig Praynig


Снеже , след малко ще го преведа  Peace

# 714
  • Мнения: 2
Поли, защо си така мълчалива?
  Наденце само  на  балконя  стоя,че ми е лошичко ,некв гаден грип  ме пипна, и само ви  чета.
Кофтито е че  има главоболие,което с  никакво  лекарство  не минава  Sick
и за  това съм мълчеливка  днеска

# 715
  • Мнения: 8 432
Снеже , след малко ще го преведа  Peace
Благодаря.  bouquet

# 716
  • Мнения: 21 201
Поли, защо си така мълчалива?
  Наденце само  на  балконя  стоя,че ми е лошичко ,некв гаден грип  ме пипна, и само ви  чета.
Кофтито е че  има главоболие,което с  никакво  лекарство  не минава  Sick
и за  това съм мълчеливка  днеска

Оооо, като чуя за вирус и косите ми щръкват. До преди няколко дни детето ми беше така. Гнойни налепи по едната сливица без антибиотик лекувах. Добре, че поне температура нямаше. Не искам да се сещам. Sick
Бързо да се оправяш. Hug

# 717
  • Мнения: 8 432
Поли, бързо оздравяване. Hug

# 718
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Емир и Джансу

Д- Емир, аз наистина мн съжалявам. Вчера разбрах всичко , след като тя ми разказа.Много ми е ядосана , но не ми е ясно защо.Станах част от това без дори да знам за него, но наистина не исках така да разбереш.
Е-Разкажи ми, разкажи ми всичко за Фериха.
Дж- Преди да влезе в университета , тя ми беше казала , че всичко ще се промени, че нищо няма да е както преди, но нямах и представа , че говори точно за това ( за Фемир).От както познавам Фериха тя е мн амбициозна.Винаги преследваше нещата, които нямаше , които не можеше да има.През целия си живот е искала да има живот от списанията, а ти присъстваш доста в тях.Тя искаше да бъде богата и университета беше първата  крачка към това. Ти беше символ на  нейните мечти.Голямата възможност, принца на нощта.Да, тя точно така те наричаше- така го беше прочела по списанията.Тя искаше да има хубаво бъдеще и теб в него.Принца , който държи ръката на своята принцеса и я измъква от мизерията.Откачено , нали?Всичко си споделях с нея, стаята , дрехите , дори и тайните си,докато не се опита да притежава всичко .

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 22:17 от ·٠•Sasy•٠·

# 719
  • Мнения: 21 201
Даааа, след превода вече нямам и капка съмнение, че Джансу наистина не е луда, а се прави на психически неустойчива, само когато на нея и изнася. Наистина много силни и много верни думи е казала на Емир. Всичко това е истина, но с една малка, но не незначителна подробност, а именно, че му говори за себе си и своята вманиаченост по него, а не за Фери.

Общи условия

Активация на акаунт