За или против ШАЛ през зимата?

  • 1 697
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 844
Никога не съм и  слагала шал, но якето и е с висока яка. А това, че е вредно и аз съм го чувала.

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз връзвам шала на малката по същия начин както и на мен - отпред, без да го слагам на устата.

и аз така и никога не съм имала проблем. Никога не слагам на Деси шала пред устата!

# 17
  • Мнения: 98
Shal slagam na shterkata/ 15 meseca/ okolo vrata i to poveche za fason.Tvyrdo sym protiv shal prez ustata- nikoga ne sym slagala po tozi nachin, nito na neia, nito na batkoto/8 godini/

# 18
  • Мнения: 2 609
Не слагам шал през устата,само на вратлето Peace

# 19
  • Мнения: 2 000
И Митко не търпи шалове, затова така си ходи. Като гледам другите деца какви са зачулени със шапки, шалове и ръкавици и ми изглежда много странно, защото ние му слагаме единствено качулката и то ако духа или вали.

# 20
  • Мнения: 3 537
Слагам му шал ,но не го слагам през устата,защото не е полезно,тъй като така дишат влажен въздух.

# 21
  • Мнения: 2 910
Не слагам шал през устата,а само на вратлето.Съгласна съм с Мимис,че по този начин дишат влажен въздух,което не е полезно.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Винаги и слагам шал на врата, но на устата не. Wink

# 23
  • Мнения: 1 645
Не слагам шал,а и Дани такова нещо не търпи.
Яката на якето е достатъчно високо за да предпази вратлето,пък и шапката на якето също много добре предпазва

# 24
  • Мнения: 313
Слагам шал,но никога пред устата.Увивам го около вратлето.....невиждам смисъл да и завивам устата.

# 25
  • Мнения: 46 518
До сега не съм слагала, но като знам какъв бой е с шапката си представям какво ще е с шала  Joy само качулка търпи  Crazy

# 26
  • Мнения: 275
тези дни като стана студено и почнах да й слагам шапката и шала (досега беше с качулка само). Само на шапката се сърди, но нали е завързана под брадичката и няма как дая махне. Шала и аз го слагам сао на вратлето и то зависи с какво е облечена. Т.е. ако има по вратлето какво да й топли, не я душа допълнително. никога не съм помисляла да й го слагам на устата, аз не търпя - предполагам, че и тя няма да търпи. Сама се начуи да си маха ръкавивичките със зъби:)))) Като ги махне, изобщо не се мъча пак да ги слагам.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Шал-само на врата Grinning Не съм й го вързвам на устата, и не смятам и да пробвам.

И аз така

# 28
  • Мнения: 2 255
Слагам му шала само на вратлето, че иначе му е все голо  Laughing

# 29
  • Мнения: 14 133
И аз  слагам само на врата при по-голям студ, за да не се изнежи.

Общи условия

Активация на акаунт