Какъв лубрикант да използвам за по-лесно зачеване

  • 28 343
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 4 308
Аз пак ще се изкажа наобратно на всички мнения - просто споделям - това за сиропа за кашлица и аз си го мислих и си бях купила даже, после обаче четох на листовката, че не трябва да се пие при бременност. Доста се чудих кога всъщност да го пия, тъй като не си знаех точно овулацията и евентуално как би повлиял този сироп на оплождане, имплантиране, първите дни на закрепване на яйцеклетката до самото закъснение.
В крайна сметка реших да не го пия.

# 16
  • Мнения: 6 395
Ми той се ппие по време на  овулация, която много лесно се хваща с термометър. Докато дойде имплатнация има около 11 дни. До тогава майчиния организъм и този на евентуалната оплодена яйцеклетка не си влияят. Аз пия бебешки сироп и има ефект.

# 17
  • Мнения: 249
Добро утро, момичета.Този месец реших да използваме лубрикант и се чудя какъв да взема.Четох за Concieve Plus и PreSeed.Втория е доста по- скъп и се чудя кой да взема.И двата са предназначени да подпомогнат оплождането.Вие имате ли опит с подобни лубриканти?Бихте ли споделили мнението си?
Благодаря предварително.Приятен и успешен ден.
За пръв път чувам такова нещо! Peace

# 18
  • Мнения: 249
Добро утро, момичета.Този месец реших да използваме лубрикант и се чудя какъв да взема.Четох за Concieve Plus и PreSeed.Втория е доста по- скъп и се чудя кой да взема.И двата са предназначени да подпомогнат оплождането.Вие имате ли опит с подобни лубриканти?Бихте ли споделили мнението си?
Благодаря предварително.Приятен и успешен ден.
На мен лично не ми понасят лубриканти. Щипят ми и ми дразнят. Peace

# 19
  • Мнения: 1 849
И на мен не ми понасят лубрикантите. Не само, че ми щипе и ме сърби след тях, а и току съм гъбичасала, което определено ми лази по нервите!  Laughing За това не ползвам такива екстри и дано не ми се налага! МъжО ми е достатъчен лубрикант!  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е, естествените лубриканти са най-добри, но ако правиш безуспешни опити за дете години наред вече толкова ти се превръща в идея фикс, че се губи спонтанността за съжаление, стресът е огромен, а това се отразява и на овлажняването. А когато си под напрежение усещането за сухота на всичко отгоре е просто убийствено. Та добре, че има алтернативи.

# 21
  • Мнения: 23
Много е смешно но някъде бях чела,че за лубрикант при бебеправене е добре да се използва белтък от яйце.Само преди това трябва яйцето да се дезинфекцира.Желая ви успех!

# 22
  • Мнения: 106
аз пак мисля,че това с яйцето е голяма глупост. ooooh!.Извинявай марге,но според мен само някоя болест или инфекция може да се докара с този белтък,а за дезинфектирането не го разбирам newsm78,как ще дезенфектираш белтъка,защото даже и да измиеш добре яйцето,това няма нищо общо с белтъка.Знам,че е трудно когато видиш,че бебето се бави и се доверяваме на какви ли не бабини рецепти,но според мен когато има проблем,решението е едно-доктор.Много успех на всички нас,за една успешна година  bouquet А относно лубрикантите,ползвала съм пресиид,но както се вижда без успех,но пък има и много успели момичета.Така,че при някои става,при други не...,но пък продължаваме напред....

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 20:56 от vivi_v

# 23
  • Мнения: 69
Момичета, ние този месец използвахме Пресийд, но още не мога да споделя дали има резултат (по-скоро не, очаквам лелката всеки момент), НО аз си го купих защото една приятелка го е използвала и сега е бременна. Имала е проблем с овлажняването и за това го е ползвала. Аз като чух и веднага купих. Ползвахме го само веднъж, количеството наистина идва малко в повече. Та мисля, че не е лошо да се пробва  Simple Smile Пожелавам ви успех и  EFP   bouquet

# 24
  • Мнения: 23
vivi_v не ме нападай,не съм го измислила аз,просто прочетох тук  http://www.iskambebe.bg/article_details.php?id=43&c=12&s … =0&show=false

# 25
  • Мнения: 106
извинявай марге,не те нападам,напротив,всички сме тук да споделяме за ова през което сме минали,просто това с белтъка съм го чувала и друг път,а и отговорра който аз получих от лекар за него,беше много остър.Може и да има доктори които го препоръчват,незнам,на мен продалжава да ми се струва голяма глупост това.И още веднъж извинявай ако съм те засегнала,но мнението ми не е срещу  теб,а срещу тази глупост с белтъка Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 661
Да, това за белтъка е пълна глупост! Пресийд обаче върши работа,казвам го от опит.

# 27
  • Мнения: 84
Ние използваме Preseed заради намалена подвижност на сперматозоидите.
През първия месец нямахме успех.
 

# 28
  • Мнения: 607
Дени792, за намалена подвижност най - добре мъжът ти да пие ФъртилЕйд.И ние имахме подобен проблем, но след 3 месеца прием резултатите са в пъти по - добри!
Що се отнася до Присийд, и ние го ползвахме, ама нещо не сме доволни - страшно е мазен и последния път даже се измих и тогава продължихме!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами то няма нужда да се изцърка цялата туба - слагаш, колкото ти е необходимо Rolling Eyes Аз го ползвах един-единствен път. И след 3 години и половина напразни опити този единствен път ни донесе така дълго чаканите две чертички. Ясно е, че не е чудодейно лекарство, но явно в някои случаи помага. А може и случайност да е, че се случи точно тогава, не знам. Дано Господ е с нас докрая.

Общи условия

Активация на акаунт