"Нож - подарък за любимата" - майстори-ножари се нуждаят от вашето мнение!

  • 6 225
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 262
на нож ли бре Филаделфийке ще се зарадваш? Обещавам тържествено, че ще ти подаря Hug

Моите предпочитания определено клонят, направо залитат към номер 7
лесно достъпен и сравнително ползвателен. Аз нож пусна ли си в чантата (и не само нож де), потрябва ли ми за нещо половин час го търся.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Всички ножове са прекрасни и си личи,
че са правени с голямо желание  Hug
Страхотни са   bouquet
И все пак, задачата е с кодово име ЖЕНА,
а ножовете, които най-много пасват на заданието,
според мен са:
Номер 4 и номер 7  Hug

# 17
  • Мнения: 1 437
№ 7  го искам за дамската си чанта  Heart Eyes
Всъщност откъде могат да се закупят ? МиУто това лято са сдоби с два броя  Crossing Arms В Етъра  като хукна да влиза- викам си то голям мерак да гледа , а той директно на ножовете . И след като си напазарува  , можело да си ходим вече  Shocked
Всъщност и № 13 много ми харесва

# 18
  • Мнения: 13 281
Не бих носила нож с мен, но всички които видях са направени с много въображение, харесаха ми, предпочитанията са ми за номер 8 и 12

# 19
  • Мнения: 11 004
Всички са много красиви и оригинални, останаха ми очите в тях.

Моите фаворити са 7 и 8.

# 20
  • Мнения: 112
Ножовете  на Evgeni и Woody са ми фаворити.Много са красиви и са идейни Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 659
Привет момичета, да поотупам темата от праха.
Всички ножове са впечатляващи, а аз като горд притежател на един от тях, ще споделя, че го нося с удоволствие в чанттата си непрекъснато. Така че, супер пристрастно - № 10

# 22
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Определено идеята за подарък на жена да се поднесе нож е много атрактивна  Grinning
Аз бих останала приятно изненадана. А предпочитанията ми клонят към камите в тази връзка много ми допаднаха № 2 и № 9, но харесвам по тежкия стил повече инкрустации по острието и естествени камъни по дръжката.

Общи условия

Активация на акаунт