Жената Лъв-57-ма тема

  • 17 606
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 699
Бенджи, схванАх. Мерси за пояснението.

Кипре,  Joy Joy Joy ние се заливаме от смях с твоята девойка, ама на теб сигурно не ти е лесно. Обаче да те успокоя, скоро ще я друсне пубертета и тогава сигурно ще си мечтаеш да храни кучето с лъжица и да лази с масажор на главата  Joy

Добре дошла, Blue Rose!

Спондж, Тони, още не се е случило в темата да се намерят роднини, та да видим дали и това няма да се случи.

Вени, кога ще се видим с теб, поне едната книжка да взема да ти върна, че ми е неудобно да я държа.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 073
 Joy
Бе то аз уж си знам родата, ама знае ли човек.
Блу роуз, добре дошла и от мен.
Кипре, уникална щерка имаш. И сигурно се е метнала на майка си  Flutter.
За дядо Коледа и прочие феи и джуджета нищо не съм казвала в прав текст, ама моята се досеща вече. Но това не ѝ попречи да на пише не писмо, а ферман за поръчка на подаръци. Rolling Eyes
Да ви се оплача как ме вбеси една бабка този следобед. Отивам да прибера баткото от градина/малкия спи в къщи и кака му го пази/ и бързам. На прибиране се сещам, че няма бебешко мляко и влизам в най-близкия супер. Грабвам количка за да сложа детето вътре вземам млякото, и един хляб и отивам на касата. Един човек пред мен, чакам си. Пристига една бабка, бута детска количка/детето горе-долу колкото мойто/ държи 1 кроасан и 1 вафла и ми вика:"Извинете, ама може ли да мина преди вас щото съм само с две неща?"  Twisted EvilЕй, направо подивях  #Cussing out Тя била с две неща, аз да не съм с двеста и две. Ей, много ме изнерви тая бабишкера.

# 737
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Днес вече ще си оправя гардероба. Twisted Evil И трябва да готвя нещо. newsm78

Добре дошла на новата лъвичка! Hug

Алоу, родата, никакви лични, моля! Naughty Тук, ако може, за да разбера и аз кой на кого какъв е. Flutter

# 738
  • Мнения: 11 334
Добро утро!



Кипре, голям образ е твоята дъщеря. Да е жива и здрава.  Hug Аз ако бях на твое място щях да записвам "изпълненията" й  Joy

Пол, днеска като ти остане малко свободно време ще те тормозя малко в скайпа. Шъ праа питка за неделя и искам да стане неповторима  Flutter

Тони, то не са само бабетата такива за съжаления. Напоследък имам чувството , че на всички това е целта  Twisted Evil

Вени, пиши днес за бат'Бойко  Peace

Боб, Тони малък е света верно  Heart Eyes Помните ли как Кипра видяла Фифи и то в Италия, а Бенджи и Рени се видОха миналта година на морето  Crazy

Камче, дека си бре жена  newsm78

Желаещ да пусне нова тема?

# 739
  • Мнения: 9 776
Норче, ако искаш сега. Ще постоя още малко на комп., а после отивам да шетам, следобед ще спя, че съм нощна довечера и после няма да има никакво време да се обясняваме. В неделя съм пак на работа. Whistling

Тони, вярвам не си я пуснала бабката. Mr. Green

# 740
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Ей сега говорих с Б. по телефона - няма му я лекарката, но си е взел резултатите. Над нормата са, обаче все още не става дума за диагностициране на диабет, а по-скоро на преддиабетно състояние. Но това са думи на другата лекарка, която вчера му взе кръв и му прави обременяване с глюкоза. Дано и ендокриноложката го потвърди - тогава ще ми е по-спокойно, въпреки че пак трябва да си обърне сериозно внимание.
Хаяси, тия дни ще водя М. на зъболекар и ми е много разпокъсано времето. Нека малко да се поосвободя и ще свирна да се видм обезателно! Не се тревожи за книгата!

# 741

Общи условия

Активация на акаунт