Каква е съдбата на дрехите на телевизионните водещи?

  • 10 575
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Ама много се превземате  ooooh!
В чужбина хората се бият, за да си купят
дрехите на звездите, та дори и чаршафите им,
а тук, че е облечена за 2 часа, голям проблем стана  Thinking
Въпроса тук не е в обличането за 2 часа. Нищо против нямам да нося обличани и носени дрехи.
Въпроса е че това са вече втора употреба дрехи и би трябвало да ги продават на половин цена... а не като нови и необличани.

# 16
  • Мнения: 3 405
В чужбина хората се бият, за да си купят
дрехите на звездите, та дори и чаршафите им,

Oпитвам се да се сетя за БГ звезда, чиито дрехи бих си купила, ако знаех, че са нейни, ама не, няма такава.

# 17
  • Мнения: 0
Брей, нямах представа,че така стоят нещата.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 191
А после наново им слагат етикети, така ли?

# 19
  • Мнения: X
Ама много се превземате  ooooh!
В чужбина хората се бият, за да си купят
дрехите на звездите, та дори и чаршафите им,
а тук, че е облечена за 2 часа, голям проблем стана  Thinking

 Mr. Green Тъкмо щях да го напиша.

# 20
  • Мнения: 419
Разликата е в това, че хората са информирани дали дрехите са носени или не.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
В чужбина хората се бият, за да си купят
дрехите на звездите, та дори и чаршафите им,

Oпитвам се да се сетя за БГ звезда, чиито дрехи бих си купила, ако знаех, че са нейни, ама не, няма такава.


 Joy

Аз бих си взела някои дрешки от "Стъклен дом" примерно Simple Smile

Въпроса тук не е в обличането за 2 часа. Нищо против нямам да нося обличани и носени дрехи.
Въпроса е че това са вече втора употреба дрехи и би трябвало да ги продават на половин цена... а не като нови и необличани.

За това съм съгласна, но явно минават с номера,
че никой няма да разбере.
Все пак да не забравяме къде живеем.
Тук нито цените са ни цени, нито намаленията са ни намаления.
Приятелка, която живее в Дубай, като си идва, подминава
моловете, защото не й се вярва, че в богата страна като Дубай,
цените на същите парцали са 3 пъти по-евтини, но е факт.

# 22
  • Мнения: 4 300

Тогава категорично не си купувай дрехи от чужбина, защото там е масова практика дрехите да се връщат в магазина и препродават отново...
Понеже сме го дискутирали въпроса надълго и нашироко- с изключение на няколко определени магазина в САЩ на другите места искат дрехата да не е прана, а някъде да е с етикет. Явно второто е често срещано, понеже скоро ми направи впечатление в един филм как главната героиня- бедна, но правеща се на богата- носеше скъпи дрехи като подпъхваше етикетите навътре за да не се виждат, и после ги връщаше в магазина.
Иначе на мен не ми е особена драма, но определено ако има някой с по високи критерии би било по добре да е носена два часа + химическо, отколкто само пробвана, пускана на земята, висяла по закачалки и т.н.

Без връзка с горното да питам, кой по дяволите облича Ани Цолова? Дрехите й освен че са адски неподходящи за фигурата й, за  положението, в което е на екрана ( от кръста нагоре), са и очевадно неподходящ размер.

# 23
  • Мнения: X
В чужбина хората се бият, за да си купят
дрехите на звездите, та дори и чаршафите им,

Oпитвам се да се сетя за БГ звезда, чиито дрехи бих си купила, ако знаех, че са нейни, ама не, няма такава.


Добри попадения имат Гала, Мария от Господарите на ефира, сега ми харесва и Мария Илиева ... Абе има хубави дрешки, няма да откажа някое подаъче  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 7 992
Без връзка с горното да питам, кой по дяволите облича Ани Цолова? Дрехите й освен че са адски неподходящи за фигурата й, за  положението, в което е на екрана ( от кръста нагоре), са и очевадно неподходящ размер.

Предполагам, че тя самата ги избира, стига да са определена марка. Не знам как стои въпросът в телевизиите, ама би трябвало и самите водещи да имат право на глас (или излагация, според случая).

# 25
  • Мнения: 3 405
Без връзка с горното да питам, кой по дяволите облича Ани Цолова? Дрехите й освен че са адски неподходящи за фигурата й, за  положението, в което е на екрана ( от кръста нагоре), са и очевадно неподходящ размер.

Пък аз искам да знам на Ана Цолова възтесните ужасни пуловерчета с коланче под гърдите каква марка са?
Не стигам до финалните надписи, че да видя от чий гардероб са.

# 26
  • Мнения: 353
ето с това съм я виждала поне 3 пъти, а не гледам най-редовно сутрешния блок
http://www.gospodari.com/video/gafove/ani-colova-go-udrya-na-molba
ето и само черното с друга блузка: http://www.trud.bg/Gallery.asp?GalleryId=989907

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ето с това съм я виждала поне 3 пъти, а не гледам най-редовно сутрешния блок
http://www.gospodari.com/video/gafove/ani-colova-go-udrya-na-molba
ето и само черното с друга блузка: http://www.trud.bg/Gallery.asp?GalleryId=989907
за това и аз съм си мислила-дали не е нейно и си го носи за късмет
а гала в момента я обличат от zara

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
Значи дрехите от БТВ се разпродават с
благотворителна цел в края на годината.
Тук можете да прочетете за цените и марките на дрехите:

http://www.btv.bg/news/spetsialno/story/1405714990-Razprodavat_o … rteri_na_bTV.html

# 29
  • Мнения: 198
Дрехи, които само се предоставят на водещи и телевизионни предавания се носят после на химическо и се връщат в магазините. Същото важи и за дрехи от фотосесии. Има и такива, които си остават на гардероб, особено сака, по-класически модели, подходящи за новини. Даже преди няколко години беше голям бъзик в Канал 1 си премятаха едно сако 5 жени водещи през ден, беше много смешно.
Преди около година пък имаше една разпродажба на дрехи, аксесоари и стоки за дома от сериала Забранена любов - само че тази разпродажба беше само за служители на Диема и Нова тв. Бяха на символични цени все яки, маркови неща, обличани по веднъж или само снимани като покривало за легло и такива.

Общи условия

Активация на акаунт