Бургаски сладки коремчета - 3 тема

  • 31 959
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 105
Ей може ли и мен да приемите в темичката  Hug аз ще раждам през декември,можеби има мами тук от декемврийките... newsm78
радвам се че има толкова много бургаски мамчета  bouquet

ДОБРЕ ДОШЛА СРЕД НАС    bouquet. Разбира се, че ще те приемем, даже заповядай и на следващата ни среща.Може да гласуваш за място в анкетата.  За сега като гледам ще сме на Джърсито, ама знае ли човек нещата може и да се променят. Пиши ни за себе си нещичко. Кой ти следи ЖК; от кой комплекс си; работиш ли в момента и.............?


Мамчета вчера не сме били много активни, както виждам. Ама съм сигурна, че всеки е използвал вчерашния хубав ден за приятни разходки. Ние ходихме до пясъчните фигури и после седнахме на капаните и си хапнах една салатка. Да ви кажа вече съм май малко по - спокойна. Защото две вечери подред принцесата ме ритка по - силничко - щом и таткото я усети с ръката си. Надявам се да е добре. В сряда съм на ЖК и ще видим.

Хайде до после:)

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 561
Добро утро  Hug

me4opuhhh, добре дошла при нас, надявам се да се чувстваш уютно тук  Hug

И ние вчера направихме разходка с малкия, но стигнахме само до близката площадка. За него си беше празник, че в последно време го извеждам само пред блока  Mr. Green Добре че има много деца при нас и дятето не скучае, но друго си е малко разнообразие  Laughing

Днес ще започват външната изолация у нас и мъжо ме изненада, че щели да ползват апартамента, като строителна площадка  Tired Нашите покриви били незнайно какви си и неможели да си спускат материалите от там, затова през нашия прозорец. Което означава, че цял ден ще ми се мотат някакви мъже из апартамента и няма да мога да си лежа, както друг ден  Tired

# 62
  • Мнения: 105
ОООООООООО Гери , мъже в апартамента ти хахахах. Незнам какво щеше да им се случи, ако не беше бременна  Joy Joy Joy

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро от нас!

Моята дъщеря се оплаква от болки в корема, около пъпчето и чакам мъжа ми да се върне от Свиленград до обяд поне, за да отидем до педи, че снощи ми се стори, че и има лош дъх от устата, което значи, че и с гърлото сме я закъсали пак.
Добре дошла на мечопух! Simple Smile
А това с многото мъже в апартамента..., не се оплаквай  Laughing
А аз да си кажа, че от известно време сънувам само някакви мокри сънища, че нали не практикуваме някои съпружески забавления/задължения  Joy
Желая лек ден на всички!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 561
Очи пълни- ръце празни
Как да не се оплкавам  Mr. Green Като се има впредвид, че близо 7 месеца съм на сухо, направо си е трагедия вече  Mr. Green

Шоколадово бонбонче , дано да не е нищо сериозно при малката  Praynig

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Очи пълни- ръце празни
Как да не се оплкавам  Mr. Green Като се има впредвид, че близо 7 месеца съм на сухо, направо си е трагедия вече  Mr. Green

Шоколадово бонбонче , дано да не е нищо сериозно при малката  Praynig
Знаех си, че секса е мираж не само при мен.Ние от по-малко време, но все пак сигурно има 2 месеца и половина или 3 вече.Само не блазосвам на мъжа ми, но и неговия момент ще дойде Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 466
Леле,така като ви чета направо се замислих колко ли домакини точат лиги по моето мъжле-майсторче.Досега си мислех,че точно бременните са безопастни. Laughing Laughing
Как ми се спииии! Whistling

# 67
  • Мнения: 86
Добро утро мамчета и от мен! Вие голяма тема сте започнали рано сутринта- нещо май хормоните бушуват. Относно секса и аз да се изкажа- май мъжете повече ги е страх от нас майките, да не стане нещо с бебчетата , които носим и затова са по- предпазливи. Не че не им се иска просто в името на детенцето- малко ограничения се налагат. Ама то като се замисля, в какво ли вече човек не се ограничава ,та тук някакъв си секс Grinning. Спрях да пуша, спрях да пия алкохол, спрях да излизам до късно вечер, дискотеките отдавна съм ги забравила, нормалният сън също. И ако това не е обръщане на живота ти на 180 градуса здраве му кажи. Я ми се похвалете , кога за последно бяхте с мъжете си на почивка ? Simple Smile
Лек ден от мен!

# 68
  • Мнения: 2 466
А ми моят мъж не е от тия дете ги е страх да правят секс с бременната им жена.Дори напротив,повече му се иска.Аз с първата си бременност направо си бях разгонена.Сега бях по-скоро предпазлива в началото.При всеки е различно.Иначе от няколко години си живеехме живота като родители на вече отхвръкнало и самостоятелно дете и сега къде на шега,къде насериозно си казваме с мъжа ми какво си причиняваме отново. Laughing
Ели,по някаква случайност мога да ти отговоря,че преди месец и половина бяхме на почивка,но тя беше организирана от сестра ми,иначе за 11години сме били на  не повече от 3-4 почивки семейно.Но всеки има различни прериоритети.Имам познати,които всеки лев дават за семейни почивки лишавайки се от много други неща,ама щом това им хубаво да правят лошо не виждам.Други всичко дават за дрешки,трети за хоби.Време има за всичко стига да има желание и пари да го осъществиш. Peace

# 69
  • Мнения: 105
Ох мамчета даааааа и при нас секса е мираж по лекарска препоръка. Ама какво да се прави  трябва да се жертваме в името на дедето. После ще наваксваме и май ще има чести земетресения  Joy Joy Joy Joy Joy. Относно почивката - последно бяхме миналата година. Трудно е да се заделят парички за почивки да. Но пък и тази година не ми се рескуваше с коремчето, а нали трябва да се събират и парички за бебока. После живот и здраве с малката принцеска може да отидем някъде.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 561
На почивка ходихме за последно миналия Октомври, но ако питаш за романтична почивка- ей туй вече е истински мираж  Mr. Green Нашите почивки вече са по задължение, за промяна на климата на детето- задължително 1 седмица на планина.
Ние за една вечеря неможем да се измъкнем, какво остава за няколко дена  ooooh!

tania_burgas, да не те разочаровам много, ама "честите земетресения" първите месеци също ще са мираж  Mr. Green Ще гледаш всяка свободна минута да спиш, къде ти време за секс  Joy Вече като свикнеш с безсънието, може да си по- склонна за джиджи- биджи  Crazy

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Мдааа, така е със земетресенията след раждане, първоначално безсънието мори изключително много и колкото и да имаш някакви мераци, физическата умора надделява и гледаш да си поспиш, пък след това...
Ние сме 8 години заедно и все сме нямали финанси за почивки.Най-много сме ходили при кумовете в Карлово за 2-3 дни, в Свиленград и по разни палатки, това е.

# 72
  • Мнения: 2 466
Бонбонче,важно е да се чувствате добре заедно където и да сте.Ние обожаваме да сме си заедно с детето вкъщи.А понякога една разходка за няколко часа е по-зареждаща и от 10-дневна почивка.
Ти по-добре ли си вече?Излязоха ли ти резултатите от всички изследвания?Всичко наред ли е?

Я какви палавници имало тука. hahaha hahaha hahahaТанче,много си ми забавна. Hug

# 73
  • Мнения: 1 767
И аз съм в групата с въздържание от секс ... Уви, от средата на юли сме така и се надявам след 3 седмици, ако всичко е наред с шийката на матката да подновим ... Моят мъж не иска да рискуваме, а аз така го желая ...

# 74
  • Мнения: 112
 Grinning Виж ги ти за сексче си говорили...какво да ви кажа по въпроса момичета и аз съм от разгонените , едвам се сдържам, не сме го правили вече шест месеца, думи нямам, имаше период в който всяка вечер сънувах ,че правя секс ,че чак и съм бълнувала и ми се получаваха контракции дори на сън, тъпня.... Попов , като ни каза съвсем внимателно , с презерватив, бля , бля.... че то това секс ли е Rolling Eyes викам си изгорЕх.Сигридов не съм питала, но то и като чета не се препоръчва много, на повечето места гледам коментират момичетата ,че лекарите не препоръчват точно оргазъм по време на секс е тогава за какво да се хабя, иначе мъжа ми е навит, но аз си искам сексуалното оргазмено облекчение....много ми липсва  Embarassed Имам чувството ,че сега ако се метнем с мъжа ми такъв маратонец ще му спретнем, няколко дневен, без почивка  Laughing
И ние не сме ходили на почивка от както съм забременяла, преди това с мечока постоянно вилнеехме някъде, особено по поводи, след лятото, зимния сезон...., но живот и здраве, явно ще трябва за известно време да заземим тези си навици, важно е децата да са наред , а по нататък ще я гледаме ...

Общи условия

Активация на акаунт