Майка на 50?

  • 39 935
  • 692
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Хората са егоисти. Егоистично  може да е да искаш дете на 50, но не по- малко егоистично е да съдиш хората, които са ти дали живот за това, че евентуално ще трябва да ги погребеш на 30, а не на 50.

Жената на снимката ми е толкова красива, колкото бременната гола Деми Мур - тоест никак.

Грях е да убиваш, да лъжеш, да крадеш. Не е грях да родиш дете. Това е моето мнение.

# 16
  • Мнения: 2 563
Някои родители са възрастни, други пък въобще не се пазят, пилеят си живота и младите им деца го обират. Майка ми ме е родила млада, но пък никога не се грижеше за здравето си и затова хоп, рак на панкреаса на 53, аз бях на 28. Нито внуци е видяла, нито нищо.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 22:28 от Hear Again

# 17
  • Мнения: 655
Майка ми не ме е родила млада, но пък никога не се грижеше за здравето си и затова хоп, рак на панкреаса на 53, аз бях на 28. Нито внуци е видяла, нито нищо.

Не те е родила млада викаш? Била е на 25 когато те е родила, ка ти си била на 28 когато тя е била на 53.


# 18
  • Мнения: 814
Смятам , че не е много справедливо към самото дете да се обременява по този начин  само , за да изпълниш собственото си желание да бъдеш майка.Но всеки разбира и живее живота си така както му харесва. Peace

# 19
  • Мнения: 55
Аз го смятам за безотговорност спрямо детето!!!
Лично мнение - жена след 45 и мъж след 50, 50 и нещо не е редно да стават родители!

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Майка ми не ме е родила млада, но пък никога не се грижеше за здравето си и затова хоп, рак на панкреаса на 53, аз бях на 28. Нито внуци е видяла, нито нищо.

Не те е родила млада викаш? Била е на 25 когато те е родила, ка ти си била на 28 когато тя е била на 53.




Е как как?  Laughing 25+28=53 Може би на 25 за някои е късно раждане?  Rolling Eyes

Моето мнение- не е забранено, не аз определям кой как да живее живота си. Лично за себе си знам, че няма шанс да родя на 50, пълен абсурд. Радвам се, че родих и двамата преди 27 г.в., имам късмета  част от работата ми да е свързана с тийнове, та общо взето им влизам под кожата без усилия.

# 21
  • Мнения: 4 965
Аз го смятам за безотговорност спрямо детето!!!
Лично мнение - жена след 45 и мъж след 50, 50 и нещо не е редно да стават родители!

Т.е. смяташ за по-приемливо изобщо да не съществуваш /примерно, възрастните ти родители да те абортират/, отколкото да изживееш живота си с родители над "приемливата" възраст?
Хмммм, много ми се струва странно. Thinking

# 22
  • Мнения: 4 651
Аз го смятам за безотговорност спрямо детето!!!
Лично мнение - жена след 45 и мъж след 50, 50 и нещо не е редно да стават родители!

Т.е. смяташ за по-приемливо изобщо да не съществуваш /примерно, възрастните ти родители да те абортират/, отколкото да изживееш живота си с родители над "приемливата" възраст?
Хмммм, много ми се струва странно. Thinking

Хората обичат да четат морал Simple Smile, разсъжденията остави за другите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 653
Аз не мисля, че е нужно да се стига до аборт. Дори да допуснем, че поради неграмотност не се пази жена на тези години, то какъв изобщо е шансът й за спонтанно забременяване? А този да износи и роди здраво дете? Да няма последствия и за самата нея?

Дали някой би предпочел да бъде абортиран пред това да е с възрастни родители е навярно най-малоумният въпрос, който някога съм срещала.

# 24
  • Мнения: 4 965
А нима не е малоумно да съжаляваш, че точно тези са твоите родители, защото са възрастни?!

# 25
  • Мнения: 702
Проблемът не е в това, че са възрастни, а че с възрастта идват и други неща, които е тежко да изпитва млад човек   Naughty

Защо не го разбирате? Много сте солидарни, много сте толерантни, но наистина не е 4естно..и няма нищо общо с  обичта  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 397
Нищо против. Необичайно е, но щом може - да ражда! Ако 50годишна осинови дете, пак ли е толкова възмутително, или тогава може, само защото не го е родила лично?

# 27
  • Мнения: 702
Ами аз съм  осиновена и ?! Трябва да мисля по друг начин ли?Пак смятам, че не е честно..
Айде изяжте ме сега !

# 28
  • Мнения: 4 651
Какво да те изяждаме, не си виждала деца изкарали целия си живот по домовете. Не казвам, че трябва да си покорно благодарна, че са те осиновили, само че характеровите особености нямат общо с темата. Ще замълча предвид това, че си бременна.

# 29
  • Мнения: 55
Аз го смятам за безотговорност спрямо детето!!!
Лично мнение - жена след 45 и мъж след 50, 50 и нещо не е редно да стават родители!

Т.е. смяташ за по-приемливо изобщо да не съществуваш /примерно, възрастните ти родители да те абортират/, отколкото да изживееш живота си с родители над "приемливата" възраст?
Хмммм, много ми се струва странно. Thinking

Повтарям, смятам го за безотговорно спрямо детето!!!
Имам чичо, който на 60 ще става баща, майката е на 28.
Не говоря за Антони Куин или Онасис, нито за Чаплин, а за обикновен, редови българин.
Какво го чака това дете - "дядо ти идва" или "кажете на баща му..." и на 12,13 или 14 да остане сирак?

Иначе, когато ме създадат и ме попитат "аборт или искаш при нас?" тогава ще му мисля.

Общи условия

Активация на акаунт