Наддаване само 80 гр на 9 мес

  • 888
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
И моята деветмесечна бебинка е от елегантните: 8.650кг и 74см; последните 2-3 месеца наддава по 200гр има, няма на месец. 

Лекарката каза, че мога да очаквам да остлабне даже малко след като проходи (че вече едва я удържаме). 

Мисля, че повече похапва като количество от вас, но не се притеснявай, ако само килограмите те притесняват - съвсем в норма си е детето.

# 16
  • Мнения: 2 323
Много ви благодаря на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 7 837
Агата, моят съвет е да намалиш малко кърменето и да даваш повечко друга храна.  Wink Не ме стреляйте ся!  Mr. Green

Зъхи е права  Wink

По моята си схема, на вашата възраст аз ве4е заместих 3-то хранене. Според моят педиатър, след 8-ия месец от кърмене трябва да се получават само 40-50% от дневните калории.

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хаха:)
Тая педиатърка ако беше моя щеше да ме предаде на социялните. Дъщеря чи е родена 3100 - в момента е на година и пет месеца и тежи 8 кила. Схемата на ядене е долу-гореу като вашата. Само дето яде попара. Но тя я обожава и не бих я лишила от едно от малкото яденета които яде без да се замисли. Сега давам малко витамини- ама неще да ги пие. Но на 8 месеца като беше омиташе колосални количества пюре на обяд плюс попората плюс следобедна каша плюс кърмене на корем денонощно- ами все по 200-300гр качваше. Ама ела да я видиш каква е фурия. Смятам, че от всякъде си се развива нормално. Аз съм мини и мъжа ми е от този калибър- от къде да го вземе този гигантизъм детето. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт