Какви подплънки за кърмачки - за еднократна или многократна употреба?

  • 13 043
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря и аз за споделеното, ще проуча марките, които сте споделили. Аз мислех, че съм пробвала почти всички...засега от Чико- еднократни съм най -доволна. Мисля, че голямата кутия излиза изгодно, но ще видя Томи и Лансинох, за които пишете. И аз не ползвам лепенките, но освен Чико, никои други не се оказаха достатъчно тънички за моя вкус. Иначе чиковските са приятни на допир, мекички и не съм имала усещане за спарване с тях. Вече почти не слагам де, но издържаха (почти) от началото, та до регулирането на кърмата.

# 16
  • Мнения: 64
Последните две години изпробвах разни марки и модели (еднократни, разбира се).
Най-доволна съм от подплънките на Lansinoh и откакто ги опитах ползвам само тях.
Изключително тънки са, но пък абсорбират страхотно добре, гърдата ми винаги остава суха.
Скроени са като чашка и прилягат много удобно.
Купувам ги за 15 лв кутията, вътре са 60 бр. индивидуално опаковани
(опаковката се отваря удобно и с една ръка).

И аз съм най-доволна от Lansinoh. Много добре абсорбират без да се надуват, не ми се разместват. Ползвала съм и на Чико, и те са удобни като форма, но вътре гела много се надува. На Нук са ми много дебели, малки като диаметър и плоски като диск и ми се разместват. Използвала съм и едни италиански, мисля че бяха Сано, но са същите като Нук. За многократна употреба не съм използвала.

# 17
  • Мнения: 3
Ползвам многократни. От едната страна са от памук, от другата от вискоза. В началото,дпкато се регулира кърмата,ползвах еднократни. Сега, мд

# 18
  • Мнения: 3
Сега,месец след раждането,ползвам само многократните. Съхнат страшно бързо. Става ми лошо, колко боклук произвеждам, откакто родих. То не са памперси,подолънки

# 19
  • Мнения: 3
Подплънки, превръзки...

Общи условия

Активация на акаунт