Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 49 958
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 59
Добро утро и от мен!Меги благодаря и аз за кафенцето , определенно  имам нужда от още едно Simple Smile

# 46
  • varna
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен Hug
Слагам 3 дневни карти:
         

Първата допълнителна карта е събрана нумерологично, а втората е изтеглена от долу на тестето...
Мисля, че днес ще имам някакви изпитания на чувствата, заради  мъж с който имам важни отношения, съдбовни...Вероятно е да получа някакви пари или да се надявам да ги получа днес...
Мъча се да си ги тълкувам безпристрастно, но все пак аз знам как стоят нещата при мен и ми е лесно да разбера какво всъщност ми казват картите.
Би ми било интересно какво ще кажете вие , затова няма да обяснявам защо на мен тези карти не ми показват нищо хубаво Wink

# 47
  • Мнения: 42
марлен- и на мен тези карти са с любовно,посалние. можеби имаш страх към човека който се явява  18. не смятам нещата при вас да са неприятни,просто ще има за какво да мислите и говорите,предлагати ,рисувати бъдещето...
 

# 48
  • Мнения: 116
Добро утро и от мен Hug
Слагам 3 дневни карти:
         

Първата допълнителна карта е събрана нумерологично, а втората е изтеглена от долу на тестето...
Мисля, че днес ще имам някакви изпитания на чувствата, заради  мъж с който имам важни отношения, съдбовни...Вероятно е да получа някакви пари или да се надявам да ги получа днес...
Мъча се да си ги тълкувам безпристрастно, но все пак аз знам как стоят нещата при мен и ми е лесно да разбера какво всъщност ми казват картите.
Би ми било интересно какво ще кажете вие , затова няма да обяснявам защо на мен тези карти не ми показват нищо хубаво Wink

Добро утро Simple Smile Аз тази комбинация я тълкувам като налични силни чувства,но сякаш точно днес няма да сте на една вълна-на някой приоритета днес ще му е финансов.Но аз съм начинаеща и още се уча,затова се извинявам ако съм далече от истината Simple Smile

# 49
  • Мнения: 116
Моите дневни карти днес са странни.
16-звезди
3-кораб
19-кула
2-детелин при сборуването.Нито ще пътувам днес,нито се занимавам с учение.Мисля за пътуване,но не днес и не знам дали ще се състои.Но картите не са лоши,каквото и да значат.

# 50
  • Мнения: 59
Добро утро и от мен Hug
Слагам 3 дневни карти:
         

Първата допълнителна карта е събрана нумерологично, а втората е изтеглена от долу на тестето...
Мисля, че днес ще имам някакви изпитания на чувствата, заради  мъж с който имам важни отношения, съдбовни...Вероятно е да получа някакви пари или да се надявам да ги получа днес...
Мъча се да си ги тълкувам безпристрастно, но все пак аз знам как стоят нещата при мен и ми е лесно да разбера какво всъщност ми казват картите.
Би ми било интересно какво ще кажете вие , затова няма да обяснявам защо на мен тези карти не ми показват нищо хубаво Wink
На мен картите не ми изглеждат лоши,размишления или изпитания на чувства и отношения,стабилизиране и финансово благополучие или реализиране на планове в бъдеще.
Моите дневни карти днес са странни.
16-звезди
3-кораб
19-кула
2-детелин при сборуването.Нито ще пътувам днес,нито се занимавам с учение.Мисля за пътуване,но не днес и не знам дали ще се състои.Но картите не са лоши,каквото и да значат.
Мидичка на мен твоите ми изглеждат,по скоро да се оформят докменти за някакво по далечно пътуване - или чужбина,ден изпълнен с ежедневни дребни радости и надежди,късмет.  Simple Smile
 

# 51
  • varna
  • Мнения: 41
Моите дневни карти днес са странни.
16-звезди
3-кораб
19-кула
2-детелин при сборуването.Нито ще пътувам днес,нито се занимавам с учение.Мисля за пътуване,но не днес и не знам дали ще се състои.Но картите не са лоши,каквото и да значат.

Може би днес ще разбереш,че това пътуване ще се осъществи, но няма да е скоро... ще трябва  непредвидено да ходиш някъде,за да оправяш документи,свързани с пътуването-визи и др.подобни... При всички положения ще има успех....
--------------------------------------------------
RoZZi80    Дано си права  Hug ... но все си мисля, че тези карти не се отнасят за мен, а за мъжа Rolling Eyes- дали няма днес да науча нещо , свързано с негови отношения и финансови сполуки и осъществяване на негови планове newsm78 Възможно ли е, при положение, че няма карта, която да сочи известие  Confused Все още има време до края на деня, но досега нищо...

# 52
  • Мнения: 59
marlen,честно казано,когато съм хвърляла ежедневни карти и не всичко е ставало в същия ден,това са моите наблюдения,но при всеки е различно,ще видим какво ще стане Heart Eyes
Пак ще бъде свързано с теб,след като излиза ще бъде важно за теб Hug
Ще видим,човек така се учи нали...

# 53
  • Мнения: 116
Не се изясниха и днес нещата около пътуването.Няма да е далечно и задгранично.Ще ми се да е в неделя,мислех,че днес ще се изясни дали ще се състои,но не-нищо.Благодаря ви момичета за коментарите на картите ми.Може пък да показват с 1-2 дни напред.

# 54
  • Мнения: 24
Здравейте!
Искам да попитам когато гледате на друг човек, той разбърква ли картите, тегли ли сам някакви карти или единствено го оставяте да си намисли желание. И когато започвате да му гледате винаги ли трябва да си каже какво е намислил или може да не споделя тази информация.  Thinking

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте   bouquet Забравих си картите в нас, а съм на 400 км от дома Sad Ако някоя от вас има желание, моля да ми хвърли едни, как ще се развият отношенията между мен В. и Т.?

# 56
  • Мнения: 42
добро утро - забавно е  с картите ,а ? виждам че не можете без тях...





udjin-всичко е позволено,единственото правило е да си коректен с питащия,и да не дрънкаш на ляво на дясно за какво те е помолил да му редиш карти.

 Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 3
 Добро утро! Меги, пак благодарско за кафенцето! Аз досега с моята машина на Делонги, съм го докарала само да правя сърце, ама тази пеперудка ме грабна Simple Smile
Онази вечер тегля три карти за вечерта, и съответно ми излизат 29-4-30/15. Реших, че ще съм у нас, ще се заиграем с мечо....Wink В крайна сметка, бях си у нас, сама... Та, в този ред на мисли, исках да кажа колко често картите показват нещата на ниво мисли (понеже наистина бях планувала да поканя някого у нас, или да отида в тях) или как ни се иска да станат нещата.... Simple Smile
Хубав ден от мен!

# 58
  • Мнения: 59
Добро утро и от мен!Пожелавам на всички един Усмихнат и Успешен ден!!! Hug

# 59
  • Мнения: 42
mirena_m-
 можеби самия ред на излязлите карти е буквален за  теб. ето 29-ти,4дом-във вкъщи, 30-картата е сама,мился че и ти осатваш сама с мислите за 15. ако имаше лилии и мечок една до друга,можеше да е срещата,но не и със 4 карта,най-вероятно със карта парк.
тук картите са отрацили теб,а сбпрът е продължението на лилиите,но ''арестувани лилии и мечок''заради домът.


бъра бъра,дано има нещо което си рабрала... newsm78 от писаницата ми.....

Общи условия

Активация на акаунт