Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 50 006
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
аз не издържах и в обедната почивка отскочих да си купя нови карти Laughing пиша на бързичко, че няма време.....

на работата един от шефовете ми създава големи проблеми, постоянно е недоволен от мен и работата ми ooooh! обаче за първи път ми се случва, усащам, че ме привлича по някакъв начин Embarassed #Crazy явно е флиртаджия, занася се и с други колежки.

наредих карти/по въпроса от вчера/, гледах да е възможно най-бързо, за да не ме види никой, разбърквах ги добре, но все кръста ми изскачаше Cry на последната подредба вижте какво се получи, последните две паднаха сами.

# 61
  • Мнения: 3
споко Меги, всичко ти разбрах, свикнала съм ти Simple Smile Обаче никога не съм приемала карта лилии за "сама", в случая си го изтълкувах, че ще ми е добре у дома.... Simple Smile Лека вечер и хубав уикенд! И дано картите са благосклонни към нас!

# 62
  • Мнения: 116
Здравейте,момичета  Simple Smile Изтеглих карти за неделя,какво ме очаква.Ето това излезе.За първи път поствам снимки,дано съм се справила.Като гледам не е сигурно дали ще пътувам.



Като сборувам без дамата (само четирите карти),излиза 24-сърце.Някой ако има мнение за това подреждане,ще съм благодарна да го "чуя"  Simple Smile
Ако сборувам с дамата-17-щъркел.Не знам кое е правилно.

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 22:14 от Мидичка

# 63
  • Мнения: 42
mirena_m -
Цитат
споко Меги, всичко ти разбрах, свикнала съм ти
Joy  bouquet


"сама"-не и самотна  Peace. просто на саме със себе си. ти -дом-свободна ,чиста мисъл
 я си представи едни облаци на местото на  лилията-ти ,дом и ''студ,хлад''

Цитат
И дано картите са благосклонни към нас!
Praynig

мидичка , ати искаш ли го,или се страхуваш?

# 64
  • Мнения: 59
Добро утро на всички!
Моля,за мнението Ви Hug
Тези карти са за сън,т.к.е мой съня и съм пристрастна:
1.Начална позиция - 17.Щъркел
2.Какво не значи съня - 12.Птици
3.В каква насока е добре да вървим - 18.Куче
4.Какво означава съня - 2.Детелини
Мидичка,според мен ти си предубедена,че няма да се осъществи това пътуване,просто си във застой,не предприемаш конкретни действия,всичко ти се струва лъжа,така ли е или греша,тези карти на мен ми говорят за неподвижност,застой...

# 65
  • Мнения: 116
*МЕГИ*,искам го много.Страхувам се,че няма да се състои.
RoZZi80,точно така е-предубедена съм,че няма да се състои,не предприемам нищо,за да не досаждам на човека от който зависи,и на моменти си мисля,че цялата ситуация е лъжлива.

Последна редакция: сб, 15 окт 2011, 09:39 от Мидичка

# 66
  • Мнения: 59
аз не издържах и в обедната почивка отскочих да си купя нови карти Laughing пиша на бързичко, че няма време.....

на работата един от шефовете ми създава големи проблеми, постоянно е недоволен от мен и работата ми ooooh! обаче за първи път ми се случва, усащам, че ме привлича по някакъв начин Embarassed #Crazy явно е флиртаджия, занася се и с други колежки.

наредих карти/по въпроса от вчера/, гледах да е възможно най-бързо, за да не ме види никой, разбърквах ги добре, но все кръста ми изскачаше Cry на последната подредба вижте какво се получи, последните две паднаха сами.

На мен тези карти ми говорят,за кармични чувства,неосъществяване  на надежди и планове,мал шанс за нещо....
при всички случай каквото и да стане ми се струва,че ще ти донесе страдание,дано не съм права аз така виждам нещата Hug

# 67
  • Мнения: 28
Меги благодаря ти много за отговора  Hug  Преди малко си теглих дневни карти ето какво ми се падна ( кръста беше обърнат) :


Според мен ще дойде край на нещо хубаво, да преценявам всички добре, да не се доверявам много и да не избързвам, а да изчакам подходящия момент. Всичко хубаво в момента ще е за кратко.
Ще се радвам ако споделите и вашето мнение за моите карти.

Относно подредбата:
1.Начална позиция - 17.Щъркел
2.Какво не значи съня - 12.Птици
3.В каква насока е добре да вървим - 18.Куче
4.Какво означава съня - 2.Детелини


RoZZi80 според мен картите съветват да се изчака, да се проучи внимателно всичко и в крайна сметка да не се отчайваш, а да се възползваш от късмета на съдбата.
Все пак незнам дали правилно разгадавам картите, но това е моето мнение!
 Flutter

# 68
  • Мнения: 28
Мидичка, това което аз виждам ( но не казвам, че е вярно) е, че трябва да бъдеш много бдителна, защото има някакъв риск.Бъди търпелива и ще пътуваш и ще ти бъде приятно Simple Smile

# 69
  • Мнения: 42
udjin - знам че  кръстта излезели първи не се гледа,може  да те подведе подредбата.картите не дават отговор.
 а щом е обърнат,незнам.все пак  мисли за тях днес и ''се оглеждай'' може да видиш знак от тях.
но все пак да кажа че денят ще мине някак като вятър работа...можеби привечер нещо да усетиш... newsm78

# 70
  • Мнения: 59
udjin,благодаря за споделеното мнение,според мен ти задълбаваш някакъв проблем в мислите си и се хващаш като"удавник за сламка" и според мен трябва да изчакаш и да не се вманиячаваш...,сякаш силно искаш някаква промяна,нещо свързано със семейство,дом и т.н.незнам може и да не съм права,но аз така виждам нещата...

# 71
  • Мнения: 28
Благодаря ви момичета и двете сте много прави  Flutter Искам много промяна и ми е станало като фикс идея, а довечера се очертава малко разнообразие и промяна Simple Smile Утре ще ви пиша дали какртите са познали  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 220
Моля, ако някоя от вас момичета има време и желание, нека хвърли едни карти за мен.  В отвратителна безизходица съм в личен план, в отношения, които не понасям, а светлина в тунела не се вижда. Интересно ми е в близките месеци, дали ще има някаква промяна( става въпрос за личните отношения м/у мен и съпругът ми) , а и имам усещането за трето лице( жена).  Това би ми помогнало да взема решение.
Предварително  благодаря.

# 73
  • varna
  • Мнения: 41
marlen,честно казано,когато съм хвърляла ежедневни карти и не всичко е ставало в същия ден,това са моите наблюдения,но при всеки е различно,ще видим какво ще стане Heart Eyes
Пак ще бъде свързано с теб,след като излиза ще бъде важно за теб Hug
Ще видим,човек така се учи нали...
Добро утро на всички Hug
Малко късно, но все пак държа да дам обратна връзка...Случи се случката късно вечерта-обади се мъжа ми, който не бях чувала и виждала от няколко дни и имаше повод да говорим за нещо, което бяхме решили преди, но сега не искаме да направим-нещо което ще донесе пари... каза, че парите ще са повече отколкото очаквахме. Така, че това е...с него сме пред  раздяла, но все още живеем заедно. И двамата сме в емоционална криза,поради това,че трябваше да вземем вече решение окончателно да се разделим-явно си е съдба...  Thinking
Интересното е ,че когато видях картите интуитивно усетих, че ще го чуя или видя-вечерта го чух, рано сутринта на другия ден го видях, също усетих, че вече е решил нещо- и това беше ,че си е намерил квартира...
2те допълнителни карти-Звездите и Рибите вероятно описват това, че парите ще са повече/въпреки,че после се оказа, че няма да са-значи просто сочат, това, което той ми е казал/
 Но пък има и още едно значение-вечерта ходя на работа за час-водя едни курсове и взимам парите веднага, не бях сигурна дали ще се проведат и се притеснявах, дали ще взема някакви пари-проведоха се и всички дойдоха и взех максимума, който е възможен...някъде четох, че Звездите сочат дъжд-заваля точно като отивах на работа  Crazy

# 74
  • Мнения: 0
Буря - пиши ми на лични Simple Smile Ще ти гледам.
Меги, ЛуАн и всеки който му се занимава.
 Когато теглих картите мислех за мъж, с когото излизаме. Не отговори на последният ми смс вчера, а това е озадачаващо - винаги отговаря, да малко може да се позабави но отговаря. Леко се притесних и реших да видя какво ще излезе. Тази жена, която излиза се чудя дали не е някоя от семейството му, няколко пъти в различни варианти излезе така - жена, мишки, щъркел.
Та ето и всички карти



това са картите, които наредих в един ред, а до тях малко в старани трите уточняващи
са :

Общи условия

Активация на акаунт