Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 50 041
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Сега защо си мисля, че тази жена не съм аз и какво разбирам от тези карти.
Докато ги редих и ви пишех тук получих "вести от него" та според мен това е майка му или близка жена в обкръжението му, с която той има някакви проблеми в момента.
Понякога картата жена означава, че във връзката започва да се намесва жена, майка или съперник. Мишките са си красноречиви относно тази жена. Плъховете са символ на дома в руската митология, от друга страна са и карта на загубите а пък щъркела нали е символ на дома и семейството и децата. Та за това ми се навръзват майка, дом, и тн. и понеже те не живеят заедно ми се струва, че е получил или получава важни новини за семейството си и в часност някоя жена, бързи и не много добри с тази змия и кръст. Някакви клюки и зли езици, които го тревожат.

А кучето, писмото и мечето според мен означават, че скоро ще ми сподели за тези неща, като на приятел. Така си мисля вие ако може да дадете съвет Simple Smile))

# 76
  • varna
  • Мнения: 41
Според мен ти си се притеснила, дали този човек не те мами нещо и затова не ти отговаря на смс-а Wink а 3те карти сочат, че той все пак ще се обади и аз предполагах, че ще ти каже,че нещо е имал някаква служебна причина, за да не ти отговори веднага...Но то пък и аз колко разбирам Crazy Само изказвам мнението си на първо четене Peace А той не ти ли каза защо се е забавил Thinking

# 77
  • Мнения: 42
 за SMS -сани можеби този път е имал затруднения, а не нежелание  да ти се обади

# 78
  • Мнения: 0
Той всъщност се обади още докато пишех поста.
Аз продължавам да си мисля, че или в работата или в семейството има нещо, което рефлектира върху "нас" , но за сега всичко е като улица без изход.
Марлен - предполагам, че не е видял смс са или не го е получил. Малко вероятно е да ме лъже, но все пак знае ли човек Simple Smile Мерси за мнението ти.
Меги благодаря ти мила  Hug

# 79
  • Мнения: 116
Момичета,благодаря за коментарите за моето пътуване.Както предположих не се състоя Sad .Може би понякога картите отразяват моите мисли,а не предстоящи събития...

# 80
  • varna
  • Мнения: 41
sanitkata И аз така разбрах, че не е много вероятно да те лъже, но просто може би се е прокраднало някакво съмнение, дори за секунда.... някакво притеснение, още повече, че имаш съмнения, че нещо "рефлектира" върху вас - за мен жената си ти, мишките е това,което те ровичка от вътре-че някакво известие от дома му, вероятно свързано с жена може да навреди на връзката ви...Но от останалите карти е ясно,че отношенията ви са добри и той те подкрепя, на твоя страна е Grinning

Мидичка съжалявам, че не стана това пътуване Sad

# 81
  • Мнения: 0
Марлена - може би си права Simple Smile
Благодаря ти

# 82
  • Мнения: 75
Здравейте момичета  Hug Наскоро намерих темичката и съм много щастлива от този факт. Отдавна искам да си купя и аз такива карти, но виждам, че има различни колоди. Най ми допада сякаш тази която сте публикували в началото на  тази тема, но незнам дали ще я намеря. Сега ще започна да чета всичко още от 1 темичка за да се информирам, но ще следя и тази.  Hug Надявам се да ме приемете във вашето голяяяяяяяямо семейство  Party Бих се радвала ако някой и на мен ми метне едни карти!  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2
Познати и непознати подредби (на немски): http://www.lilith-kartenlegen.de/index.htm

# 84
  • Мнения: 307
Радвам се,че темата се раздвижи и набира скорост. Не ми остава време да се включвам с мнение, но ви чета с интерес.
Успехи Peace

# 85
  • Мнения: 59
Здравейте всички,имам едно въпросче по въпрос за взаимоотношения,20.Градината как бихте я тълкували?Хвърлях такава подредба,че картите се тълкуват поотделно и малко съм разколебана newsm78  Благодаря Ви предварително.

# 86
  • Мнения: 42
роси картата е показваща,разкриваща. описваща ситуацията-разговори,раздумнки,от околните зависи-приятни или не такива...но това го знаеш.

# 87
  • Мнения: 75
Момичета някой може ли да ми каже нещо за тези карти!?

 http://dariastyle.com/product/2666/%D0%A6%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B … D1%80%D1%82%D0%B8

Има ли някой който да е работил с тях!?
Благодаря ви предварително!

# 88
  • Мнения: 0
Здравейте всички,имам едно въпросче по въпрос за взаимоотношения,20.Градината как бихте я тълкували?Хвърлях такава подредба,че картите се тълкуват поотделно и малко съм разколебана newsm78  Благодаря Ви предварително.

За мен градината е среща сред много хора, разговори както каза Меги и изобщо нещо като "разходка в парка" Wink

# 89
  • Мнения: 42
: Djenifar-Q

картите са хубави,но май никой не е писал скоро за тях. преди време имаше желаещи за тях но се изгуби...

Общи условия

Активация на акаунт