Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 50 098
  • 732
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 59
Привет!Давам обратна връзка на моя въпрос и пояснения,по принцип става дума за връзка от разстояние,интернет връзка,поз.Минало се падна 27.Писмо,което е и така,поз.Бъдеще - 20.Градина,позиция бъдеще няма защото 27+20=47,въпросът на моята приятелка беше дали има бъдеще тази връзка,според мен зависи от нея,защото те нямат обща среда,познати и приятели,тя трябва да реши дали иска среща или не,покана има,но за сега нещата са неоформени и нестабилни според мен,зависещи и от разстоянието между двамата...Меги,права си  Peaceразговори има и само до там,мен това ме затрудни защото двете карти описват ситуацията в момента,а за в бъдеще...?,просто картите ми се видяха като отсечени...

# 91
  • Мнения: 0
Хайде и аз да дам обратна връзка по моя въпрос, Рози беше много права само болка и страдание, как можах да се поддам на чувствата и аз не знам ooooh!

# 92
  • Мнения: 3
Момичета, да ви попитам и за вашето мнение..... Зададох следния въпрос: "има ли в живота на Ж. нова жена? Ето ги и картите:

# 93
  • Мнения: 75
 МЕГИ: Повечето намирам само за Ленорман наистина няма нищо за тях. Но изглеждат доста примамливо, само ме притеснява тълкуванията как ще се намерят ако си ги купя.


Момичета, аз от доста години имам влечение към картите. Но до сега не съм си купила, защото сякаш не са моите.  Simple Smile Чакам подходящата колода, която да ме впечатли. Сега ще ви разкажа как се и запалих, че сега ще я купя:
 Преди известно време сънувам, че отивам до рафт с книги. Пред всички книги имаше карти които бяха отворени. Много исках да ги взема, поогледах че нямаше никой. Протегнах се да ги взема без никой да ме види но отдръпнах в последствие ръката си. Не ги взех защото щеше да е кражба от моя страна. Картите бяха в зелено покрая беше изобразено на кутийката  мъже и жени на природен фон. Изглеждаха като на раздумка едни седнали други прави. Взех нужната книга от рафта и се отдръпнах от него. Събудих се с желанието да намеря тези карти и така започнах да ровя в нета. Не можех да попадна на точните които видях. Циганската колода която бях публикувала за да искам информация най се доближава. Но интересното е, че се събудих с мисълта за карти Ленорман!?????  Порових из нета и о чудооооо заедно с гадателката сме родени в едни и същи дни, само годините естествено са различни. От този сън все се ровя, и мисля че картите сами ме повикаха. Вчера сънувах, че се редят пасианси най различни. Но мисля да си купя картите на Ленорман и в същото време искам циганските на Севил но ме притеснява относно тях дали ще намеря нужната информация. За Ленорм мога да науча и от вас много неща но за другата колода незнам...а всъщност искам и нея силно. Може пък двете да се съчетават знам ли!?
Между другото аз имам малко пророчески сънища и за това го свързвам, че картите са ме потърсили, поне така мисля. Толкова години не съм си купила, защото незнам кои и сега изведнъж...знам ли. Вие какво мислите момичета!?

# 94
  • Мнения: 75
mirena_m: Аз мисля, че в живота на Ж. има нова жена. Но там виждам коварство, хитрини, неискреност и едно лицемерие с полза. Старата любов е била с много емоции и е доста красива, имало е много забавни моменти и веселие, но всичко е приключило. Вече е отворена нова страница в живота на питащия и въпреки, че с тази жена нещата ще са мимолетни връщане на зад няма да има. Но всичко е за добро. Така е трябвало да стане.

Момичета не съм много сигурно но аз ги разтълкувах така. И други мнения ще ми е интересно да чуя. ПРИЕМАМ КРИТИКИ!!! Все пак съм начинаеща,  и нямам даже карти още!  Blush

# 95
  • Мнения: 3
Привет Djenifar-Q! Много интересен сън! Аз вярвам в сънищата и бих приела това за предизвикателство да си ги купя веднага! Simple Smile Благодаря ти за тълкуването, аз лично не смятам, че картите ми дават положителен отговор, дори и с карта 29Жена за допълнителна.... Леко съм раздвоена,и  заради лисицата, мисля, че ме излъга (понеже в телефонен разговор въпросния мъж ми каза, че сега се срещал с някаква, аз не му повярвах, интуиция Simple Smile  затова и теглих картите).... Затова попитах и за вашето мнение Simple Smile. Възможно е да е имало някаква интимна закачка, ама някак си не ги чувствам, може би щото имам личен интерес към въпросната персона Simple Smile

# 96
  • Мнения: 42
мире ,  Wink този Ж има интерес към жена,но не е ясно какво става там. обаче му предстои нещо голямо (с коя ?) Thinking

Djenifar-Q -   Peace
 имам въпрос към теб- казваш сега ще си ги купя, това за ленорман. но ми стана интересно  от това че добре ги изтълкува картите на Мира, гледала ли си  някога с карти? Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 59
Привет и от мен!
mirena_m,аз мисля че е имало друга жена,която не е била искренна с него,даже му е причинила страдание,и в момента той изчиства и последната капка страдание,която му е останала от тази връзка и от тази жена,даа съгласна съм с Меги заформя се нещо около него,но ми се струва,че ще има и обмяна на неприятни думички....и реплики.... Thinking
 

# 98
  • Мнения: 3
Благодаря ви момичета! Отново на ниво! Супер! Djenifar-Q и RoZZi80 бяхте много точни по въпроса за старата връзка -това бях аз и всичко е както сте го написали (сега аз си имам нов приятел,но разбира се ме жегна тази история)... И да ви питам, към Ж или към новата жена отнасяте лъжата, коварството и лицемерието с полза?
Меги, много интересно ми стана в кои карти видя, че му предстои нещо голямо? В смисъл, чак голямо?
Ех, няма кафенце днес.... Simple Smile)))

# 99
  • Мнения: 42
 Coffee Coffee Coffee newsm10

мира - след като има край,ще има и начало за него. това което му предстои немога да го занм какво е,но заради дамата  си е нещо голямо. голямо е и важното  за него. тепърва ще  види той за себеси онова от което има нужда. за сега само му мътят главата разни неща....

а ти как си, и ти обичаш кафето ,а ? Heart Eyes

обаче  си мисля друго.ако за него сега има някоя дама то тя е лисицата,и той в общи линии те е метнал за неговите интереси.но дали тази лисица ще стане дамата,или дамата е тепърва навлизаща личност  за него....според мен този човек не е ангажирам към никоя...

# 100
  • Мнения: 75
mirena_m: Към новата жена се отнасяте лъжата, коварството и лицемерието с полза. Но като цяло Ж. е добър човек, и той не възлага особенно значение на тази връзка. Защото няма карти, които да посочват стимул за нещо повече, а само минали за минала връзка. Това показва, че всичко е в ранен етап все още. За в бъдеще.... кой да ти каже. Положението на този етап е това. Надявам се да не греша!  Hug

МЕГИ ами аз от малка се интересувам от тези неща. Интересуват ме всякакви паранормални и езотерични теми. Не съм гледала на карти до сега и със сигурност ще има много неща на които да свикна. Картите за мен сами говорят по себе си, но има и някои неща които при постоянна работа с тях се заучават. При мен по силна е интуицията. Като видя картите и въпроса и сякаш знам отговора. Незнам как да го обясня и дали е нормално това. Но има някои неща на които тепърва трябва да се науча. Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 3
ооо, Меги, първата ми работа като си отворя очите е да пусна кафе машината Simple Smile И по цял ден пред мен има чашка с кафе, чисто-без захар и сметана...
Приложих нумерология, Меги, знам, че го харесваш това Simple Smile, без допълнителната карта, ми излиза ковчег.... Хем го тълкувам като край на един цикъл и започване на нов, хем ковчега е със значение НЕ като отговор на въпроса... Край на един цикъл  да, но не мисля, че любовта или обвързването е нещото, което го интересува в момента, просто не излизат такива карти.....  И Дженифър, именно че картите говорят все за минали неща, реших, че те показват какво е било между нас (защото идеално се напасват към това, което беше) и просто описват края на цикъла с мен (е, ние се разделихме преди почти 1г,) и готовност за навлизане на нова жена в живота му, тази 29....Обаче, да ти кажа, Дженифър, ако само то интуиция до докарваш така перфектно, явно ти е ужасно силна развита, супер! Simple Smile

# 102
  • Мнения: 59
Здравейте момичета,Моля Ви помагайте,аз също много често сънувам пророчески сънища,три дни подред сънувам...,днес пак сънувах ... и съм изтощена и притеснена честно казано,сутринта докато разбърквах картите изпаднаха три карти: 29 - 24 - 23, подредбата е същата като преди:
1.Нач.поз.-15.Мечка
2.Това което не означава съня-21.Планина
3.В каква насока е добре да вървим-30.Лилии
4.Какво означава съня - 36.Кръст
Имам насока по въпроса,но моля за мнение,защото имаше смъртен случай в семейството и такива сънища ме стресират и плашат... и винаги стават ... знам,че каквото е писано да стане ще стане ... 
 Hug

# 103
  • Мнения: 116
Добро утро момичета Simple Smile
Рози,тези карти,които са ти изпаднали са си чисто любовни,може би?Аз ги тълкувам като любовни тревоги,грижи.В книжката за комбинацията 23+24 мисля,че пишеше подновяване на връзката след временен застой или охладняване.
Другите карти ми е трудно да ги тълкувам,защото не знам в какъв контекст са.На мен ми приличат на нещо стабилно (мисля че е за отношения,или за здравето) относно което имаш тревоги,но развитието ще е благоприятно.

# 104
  • Мнения: 59
Мидичка,притеснява ме и Кръста и Мечката...пак страданияяяя.....незнам.... ooooh!
Страховете,че ги имам ги имам....

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 12:07 от RoZZi80

Общи условия

Активация на акаунт