Отговори
# 615
  • Мнения: 3 371
Дами , пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища !  Hug Бързам , че ме чакат ! Crazy

# 616
  • Мнения: 2 282
Уф, като ги знаем тия двете каки, не ще да е хепи ендът. Тия двечките, ако не убият някого, сън не ги хваща. И защо ли ми се върти гадната мисъл, че ще е наш'то гардже. Cry Cry Cry

Права си , ама а дано , пък този път , за разнообразие , батисат някой друг !   Mr. Green
Например Джемре Mr. Green
Уфффф! Защо пък Джемре. Но тя може да бъде причината за някоя драма. Ако брата на Бану се завърти около нея, жална му майка. Кузей ще го смаже.

# 617
  • Мнения: 2 282
Emeli недей така,защо пък Джемре?Нали Кузи ще страда...Аз предлагам да е Гюней-нещо много ме нерви.Момичета,лека нощ и сладки сънища да сме в готовност за утре вечер.До утре!

Такива като Г. все минават между капките.

# 618
  • Мнения: 75
Аз ви казвам сега е време за щастлив край  Peace
В един сериал вече го убиха, в друг се самоуби любимата му , сега незнам ква драма трябва да измислят , макар че не се съмнявам че ще измислят нещо, но рискуват хората да ги намразят много  Twisted Evil

# 619
  • Toronto
  • Мнения: 683
При него драмата ще е най-голяма.  Когото и от другите герои да "убият" няма да направи кой знае какво впечатление. Докато при Кузей, след всичките гадости, които са му се случили,  и които вероятно още ще му се случват, това ще е последната точка на скапания му живот.  "Доброто" момче трябва да си отиде, иначе за съжаление, просто не е интересно.
За съжаление и аз мисля като теб, абсолютно! Дано да се окажем лоши пророци, но при хепи енд сериала, който върви доста драматично, ще олекне. А Кузей, отново за съжаление, би бил най-драматичната жертва. От всичко, което ни показват до момента, това би бил най-ефектния завършек. Пу, дано да не сме прави! ooooh!

# 620
  • Мнения: 115
В темата за Ф. пишеше за някакъв слух, че на финала убиват Керим. Ако това се случи и с К., двете вещици ще ги изселят от Турция.
СЪКЪН, да не ми пипат Керимчето!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Crazy #Crazy #Crazy

# 621
  • Мнения: 3 371
При него драмата ще е най-голяма.  Когото и от другите герои да "убият" няма да направи кой знае какво впечатление. Докато при Кузей, след всичките гадости, които са му се случили,  и които вероятно още ще му се случват, това ще е последната точка на скапания му живот.  "Доброто" момче трябва да си отиде, иначе за съжаление, просто не е интересно.
За съжаление и аз мисля като теб, абсолютно! Дано да се окажем лоши пророци, но при хепи енд сериала, който върви доста драматично, ще олекне. А Кузей, отново за съжаление, би бил най-драматичната жертва. От всичко, което ни показват до момента, това би бил най-ефектния завършек. Пу, дано да не сме прави! ooooh!

Ох , така е ! Ама тези двете дами , нали са много кадърни , да вземат да измислят едни драматичен хепи енд !  Wink Не си го давам курбан момчето пък ! Crossing Arms


Ха добро утро ! Днес е срядаааа ! Party Party Party С нетърпение чакам вечерта с нашето момче и вашата компания ! Hug

# 622
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ето статията , която споменах по- рано ! Peace



Тази статия е същата, като тази която съм пуснала в пост#578, само източника е друг. Но не това е въпроса. Там се споменава за 40 000 TL. Ако това е хонорара на Къванч за серия, е много малко за актьор с неговата популярност...  Peace

# 623
  • Мнения: 2 282
Добро утро и лек ден!
Хубаво е, че се присъидиняват нови хора към темата. Значи извън твърдото ядро  от ултра фенове, филмът набира и по-широка аудитория. Така ще расте и рейтинга.

Но защо няма фрагман. Сигурно не искат да ни отровят деня.  Трябват сили за довечера.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 624
  • Мнения: 3 371
tara_lezhka ,  Hug извини ме , не съм видяла , че е същата ! Embarassed
Иначе хонорара е смешно малък , права си , като знам какви бяха сумите за епизод в ЗП !
Може би само за тази сцена ще му платят толкова ?! Wink

# 625
  • Мнения: 0
Здравейте !

Kıvanç, Oykü’ye sahip çıktı



http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=127270

# 626
# 627
  • Мнения: 3 371

От това , което разбрах с помощта на гугулето , Карайел е доста критикувана за изпълнението на ролята си , но пък  Къванча я харесва и се радва да си партнира с нея . Дано Емели или Лисанка погледнат и ни осветлят ! Praynig

# 628
  • Мнения: 11 995
Привет! HugДоколкото знам Киво взема хонорара от 40 хил лири само за сцената с миенето на чинии ...Не ми се помисля колко ще вземе ако пусне и прахосмукачка само по бермуди... Flutter

# 629
  • Мнения: 2 282
При него драмата ще е най-голяма.  Когото и от другите герои да "убият" няма да направи кой знае какво впечатление. Докато при Кузей, след всичките гадости, които са му се случили,  и които вероятно още ще му се случват, това ще е последната точка на скапания му живот.  "Доброто" момче трябва да си отиде, иначе за съжаление, просто не е интересно.
За съжаление и аз мисля като теб, абсолютно! Дано да се окажем лоши пророци, но при хепи енд сериала, който върви доста драматично, ще олекне. А Кузей, отново за съжаление, би бил най-драматичната жертва. От всичко, което ни показват до момента, това би бил най-ефектния завършек. Пу, дано да не сме прави! ooooh!

Ох , така е ! Ама тези двете дами , нали са много кадърни , да вземат да измислят едни драматичен хепи енд !  Wink Не си го давам курбан момчето пък ! Crossing Arms


Ха добро утро ! Днес е срядаааа ! Party Party Party С нетърпение чакам вечерта с нашето момче и вашата компания ! Hug


Може да не го убият, а да го запилеят някъде по белия свят. Без дом, без семейство, без любима. Като Бехлюл. Още по-тъжно.

Общи условия

Активация на акаунт