Обезкосмяване???

  • 17 743
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Цитат на: Teya
Цитат на: CTramell
Вижте тук, има интересни неща, примерни цени също.



не са високи цените,нали?

благодаря 4е си намерила сайта на козмети4ните центрове в Бьлгария.Аз докато се лутам.Дано помогнат на моми4етата и останат доволни. Grinning

мисля 4е не е необходимо да полу4аваш кой знае каква заплата за махане на подмишници например.
излиза до 80 лева за двете в зависимост от окосмяването и до 120 лева за триьгьлника.

моят сайт е за Испания и цените са малко по¬ високи.естествено има и вариант на изплащане.тук по4ти вси4ко е на изплащане,това си им е навик.
Но премахването на космите при мен беше еднократно и пове4е не са ми излезли.

AQ не споря по този проблем,4е ти е излязло окосмяване отново.може би става вьпрос за разли4ен вид технология,макар 4е се сьмнявам.казват 4е е вьзможно да се появи втори пьт окосмяване само при хормонален проблем.но при повторна терапия из4езват.

аз не сьм единствената която си е правила фотодепилация.
вси4ки около мен познати са супер доволни.

ами успех моми4ета..... thumbsup

Teya,а боли ли?и колко време трае процедурата,защото аз като ги гледам по рекламите ми се струва,че много бавничко става ..сякаш косъмче по косъмче ти третират.докато ги гледам все се навивам и после ми минава,оправдавам се с това,че сигурно е много скъпо

# 61
  • Мнения: 304
За болката не е нещо нетърпимо, усеща се боцкане, повече те стряска отколкото да боли. А иначе, не е вярно, че се махат от една процедура. Наистина има ефект, но трябват най-малко 4-6, в зависимост от зоната. За горна устна дори около 10, защото се повлиявали много трудно. Така че трябват хилядарки да си махнеш окосмяването на целите крака. За малки зони е напълно приемливо.

# 62
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
щото и аз така бях чувала.

# 63
  • Мнения: 2 323
Цитат на: Julie
Цитат на: Anita_79
То по време на бременността добре, ясно, но като тръгнем да раждаме живот и здраве, четох че трябва да се носи дамско ножче за бръснене /става въпрос за триъгълника/. Само че не ми е ясно с големия корем как изобщо може да видиш какво бръснеш. И още нещо. Аз имам много чувствителна кожа и като съм се бръснала на триъгълника най-късно до ден-два цялата пъпчасвам. А пък и не върви пред раждане да ходиш на козметик някак си. Ще вземеш да родиш от болка  Laughing


инак блааа! ше земеш да си отсечеш нещо важно все пак с бръснача:)


лелеле! смях се с глас!!!чак мъжа ми дойде да ме пита кой е при мен!!!

но сериозно по въпроса-и аз си мисля с кремче да пробвам, че всичко ме боли! а пък за първи път ще ползвам крем-какво да купя??

# 64
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ножчето си го носиш и те бръснат там санитарки или акушерки. Аз лично ще смятам да ходя на кола-маска. Говориш с акушерка и тя каза, че ако съм свикнала /ходя вече 15 години/ и мога да търпя няма проблем от кола-маската. Може да се пие ношпа.
С козметичката съм се разбрала /не съм и първата бременна/ ако ме заболи спираме и продължаваме на следващия ден.

# 65
  • Мнения: 1 817
Цитат на: CTramell
Вижте тук, има интересни неща, примерни цени също.


И Teya, страхотни сте момичета. Благодаря ви за информацията. На мен окосмяването ми е болна тема. Всяка седмица съм с "косачката" и 1 път в месеца кола маска на триъгълника. Вече съм се специализирала отвсякъде, но ми отнема доста време, което ме побърква.

# 66
  • Мнения: 4 212
да обясня.
"една процедура" вклю4ва наколко сеанса.мисля от 3 до 5 пъти,може и пове4е,но това зависи от зоната на обезкосмяване.мойте корени са  слаби и плитки и стана от раз.После се мажиш с едни специални кремове.тук в Испания цените са по разли4ни,даже се бъзиках с приятелка,"малко по скъпо".
махане на космите подмишниците е 1700 ?.
В България същата излиза 40 ?(80 лева)
разликата е 4 ние си го знаем,а 4ужденците не,но ми намирисва 4е има разлика и в ка4етвото.Незнам.Тук можеш да си направиш разсро4ено плащане на услугата.
 На мой познат сега ще му присаждат коса от донор,неговата собствена капсула на косъма.удоволствието излиза около 9000?. Да му е 4естита новата коса. Sunglasses Първо има подготвителен процес,третиране,после идва самото присаждане и най накрая терапия за заздравяване.

Така 4е ка4еството на обезкосмяването,зависи от коректноста на козметолога  и естествено от окосмяването.Но ако се повторят процедурите,мисля 4е ще има ефект.Самата аз гаранции не мога да дам,ясно е 4е винаги ще има и недоволни.
Имам  и познати,които са доволни от Варненския козмети4ен център.
А и като гледам цените в БГ си заслужава да се пробва.
Успех. Sunglasses

# 67
  • Мнения: 1 599
Ne mislq, che e opasno... do 7 mesec hodeh na kola maska...(dori i na triagalnik... da ne spomenavam kak uspqvah...) a 8mi i 9ti mesec si gi epilirah s epilator... nqmashe problem

# 68
  • Мнения: 3 663
Момичета, как го правите този фокус с епилатора Sad Аз въобще не мога да се сгъна в някаква подобаваща за такова действие поза.... ходя само на кола. Обаче се чудя до кога мога да го правя. Вече съм в края на 8-а мес .... А нали и за раждането човек (мама:) трябва да е обезкосмен...

# 69
  • Мнения: 3 334
и аз съм ползвала епилатор и то нон-стоп и без проблем!

# 70
Всъщност проблема е само, че не мога да се свия така, че да се епилирам. А като не нищо не виждам, нещо не се справям Sad А с огледало.. нещо не ми звучи добре Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 599
Цитат на: Anonymous
Всъщност проблема е само, че не мога да се свия така, че да се епилирам. А като не нищо не виждам, нещо не се справям Sad А с огледало.. нещо не ми звучи добре Simple Smile

Еми догава ходи на козметик ... имам приятелки, които си ходеха до 9 месец на кола. ... така е по лесно

# 72
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Aia
Цитат на: Anonymous
Всъщност проблема е само, че не мога да се свия така, че да се епилирам. А като не нищо не виждам, нещо не се справям Sad А с огледало.. нещо не ми звучи добре Simple Smile

Еми догава ходи на козметик ... имам приятелки, които си ходеха до 9 месец на кола. ... така е по лесно


Като казахме козметик - препоръчайте някоя добра козметичка?  Аз си имах две - превъзходни просто! Страшно готини и внимателни и много си ме глезеха особено откакто съм бременна Simple Smile Но едната се разболя (сериозно за нещастие:() и точно сега не работи а другата е бременна и също не работи вече. И сега аз от две та с нито една останах Sad

# 73
  • Мнения: 5 228
Цитат на: T o n i
Като казахме козметик - препоръчайте някоя добра козметичка?  Аз си имах две - превъзходни просто! Страшно готини и внимателни и много си ме глезеха особено откакто съм бременна Simple Smile Но едната се разболя (сериозно за нещастие:() и точно сега не работи а другата е бременна и също не работи вече. И сега аз от две та с нито една останах Sad

Аз съм много доволна от моята козметичка, намира се близо до румънското посолство. Ако те интересуват точни координати - пиши.

# 74
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Sim
Аз съм много доволна от моята козметичка, намира се близо до румънското посолство. Ако те интересуват точни координати - пиши.

Ох, много чудесно звучи, но за нещастие съм в Люлин Sad И ще ми трудничко да ходя до там... аз вече от повече от 30мин ходене започвам да пуфтя като да не казвам какво...Малко ми е далече. Но благодаря все пак! Ако не успея да намеря друга, ще те контактна за адрес и тел все пак.

Общи условия

Активация на акаунт