С топло яке и обувки,ФЕВРУАРСКИТЕ деца ще преборят есента!- Тема 20

  • 36 872
  • 716
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 103
здравейте, влизам само да си излея мъката и яда, апък и съвет да ми дадете - днес си изгубих портмонето с всички документи и карти, сто пъти се връщах да го търся, ама някой явно го е орибрал след мен. Сега съм в чуденак дали да отивам да ги анулирам документите или да изчакам до утре, може някой да ги занесе в полицията  ooooh!
ходих и в банката да подам заявление за изгубена карта, сега утре и майчинството не мога да си взема без никакъв документ
на всичкото отгоре имах и 50 лв в портмонето  #Cussing out

сега следобяд реших да ида да пробия ушите на Ради, поне да ми стане по-весел деня, ама уви - и лекарката дето пробива ушите я нямаше  #2gunfire

# 106
  • София
  • Мнения: 1 105
Здравейте! Днес бяхме на лекар и доки каза, че Явор се е оправил, та в четвъртък сме на консултации.
И аз гледах материала за момиченцето, стана ми много мъчно. Миличкото цялото беше жълто, а е толкова малка. Утре като си взема майчинството мисля да преведа някакви парички. Понеже ми е за първи път, ако някой е в час може ли да ми каже на вноснате бележка пиша само Айбана на сметката и името, което е посочено в сайта ли?
Мерси!
Лена, четстито бракуване. Бъдете много щастливи заедно  Hug
Честити месечинки и на всички бебнца днес!

# 107
  • Мнения: 5
bob4o_f много неприятно, но никой не е застрахован. аз бих си спряла всички карти от банките. Иди утре до полицията и ако го няма портмонето и там, да ти издадат някакъв временен документ докато стане паспорта, за да си вземеш майчинството. Обясни им ситуацията. А за 50-то лева-кофти, аз веднъж изгубих 50 евро и ми беше криво, ама няма какво да се направи... Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 2 447
Бобчо, много позната история....Само дето аз имах късмета да го намери една мама и да ми го върне...Аз не бих чакала....малка е вероятността да го занесат там....Дано все пак обаче го намериш
И аз гледах вчера за детенцето,обаче не видях сметката....Ако някой я знае моля да ми я каже и аз да преведа някой лев за малката...
Мими, за акото нищо не мога да кажа....не съм се сблъсквала с такъв проблем.Предполагам,че не е нищо тревожно.

# 109
  • Мнения: 991
Ха, добър ви ден!

Ние сега се прибрахме Мечо да спинка, ако иска, че навън максимума му е половин час и ми омръзна вече!

Понеже ми е за първи път, ако някой е в час може ли да ми каже на вноснате бележка пиша само Айбана на сметката и името, което е посочено в сайта ли?

Само това, да.  Peace И пишеш "захранване на сметка" като основание за внасяне.

Бобчо, много кофти така.  Naughty Надали някой ще си направи труда да носи документите в полицията. Братовчедка ми така и бяха разбили стъклото на колата заради чантата и после два месеца се влачеше по институции да си оправя бакиите.
Те поне документите да ти върнат, че да не се занимаваш с глупости, но в нашата мила родина рядко се случват такива неща.

Не помня дали се похвалих колко е нахитрял сина ми. Вече като плаче и вика "мааа мааа"!  Heart Eyes Сутринта в 7.30 се размрънка да го вземам при мен, обаче аз си пасувам, че снощи нямаше кой да гледа "Клъцни - срежи" посред нощите и много ми се спеше, обаче хитрушкото почна "а маа маа", "а маа маа" и нали се сещате, че се размазах от кеф и пак стана неговото.  Grinning

Келемето заспа, а аз отивам да пооправя малко.  Hug

# 110
  • София
  • Мнения: 721
Да се отчета (нали сме отчетна тема)- Крис е 74 см и 9. 300 кг след консултацията. Питах я докторицата, да даде съвет защо така в един момент нощем спи и после го виждам изправен прав на решетките, а тя....''ми и моята дъщеря така беше"  Twisted EvilОгледа го ,огледа го  и от нямане пак какво да каже- ''много му е крива главата'', на въпроса какво да правя- мълчи  #Crazy #Cussing out
Пълня пача е тая, честно..... Имам чувството,че някаква завист изпитва тази жена и много се ядосах, за сметка на това сестрата каза, че изглежда много добре и голям  Hug ( и че с тия светли очи и руса коса много сърца ще разбие  baby_neutral)
Бобчо, задължително уведоми (пише се обяснение)до полицията за изчезналия документ за самоличност- и въреки това пак носиш отговорност (глоба), безумието е, че не си виновна за кражбата, биваш глобена, защото ''не си положила грижа в опазването на документите''  Twisted Evil

# 111
  • Мнения: 3
Здравейте от нас Hug

След малко сме пак на лекар да видим до къде сме го докарали с вируса. От както се разболя, педката ни вика през 3 дни да следи за остатъчни инфекции, според мен е много правилно така. Изглежда, че случихме на готина педка Heart Eyes

Дано се оправи детенцето Praynig Praynig Praynig
Пчеличке браво на бебо, бързо научават как да ни разтапят Heart Eyes
Миме питай педи за акото, аз за такова не бях чувала Thinking
Бобчо според мен спри картите, че си е опасно Sad Дано все пак се намерят добри хора да ти върнат портмонето Praynig
Фентъзи браво ти за дипломирането smile3501 Голямо геройство наистина, изобщо не мога да си представя как се гледа бебе и се учи
Еспиноза това със семейството паяци направо  #Crazy #Crazy #Crazy
Дейзи позитивизъм и само позитивизъм, иначе ще го докарам до някой санаториум за душевно превъртели индивиди Crazy Между другото все забравям да ти кажа, че половината ми рода е от Смолян и че нашите са се запознали там и там се е родил брат ми Heart Eyes Та добре го познавам града и даже като си говорехте с Гатофилия за производителя на дрешки се чудех дали не е бившото Слънце Grinning
И да се редактирам joana_an това с изправянето на решетката докато спи е всяка нощ вече, луднала съм, не знам какво да правя Sad
Това е май, ще бягаме при педи, дано имаме хубави новини Praynig
Цун

# 112
  • София
  • Мнения: 2 481
Привет, дано не сте ни забравили! Черпя за 8ма месечинка:




# 113
  • Мнения: 991
Няма как да ви забравим, еле пък с тея мръвкииии!  Mr. Green
Честито на Аспарух и другите месечковци!

Много съм заспала!  Whistling

# 114
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Как ще ви забравим бе Евилче  Hug Честита 8ма месечинка на ханчето  bouquet и да е жив и здрав!

Утре в 11:00ч. с Еспиноза се разбрахме пред летния театър да се чакаме, който иска и има възможност да заповяда.
Ако някой иска ще си дам тел на лични.
А за четвъртък кажете колко часа?

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 18:30 от mimi_jobnoto

# 115
  • Мнения: 4
Честита осма месечинка на Аспарух   bouquet Да е жив и здрав, и много да слуша мама и тати  Hug Евилче, липсваше  Hug
Джуджинка обожавам да чета постовете ти  Hug страхотно настроение лъха от тях и ще се радвам по-честичко да пишеш новинки за страхотния ти чаровник  Hug И аз се присъединявам към съвета на Бенджи да не бързаш още да продаваш проходилката. Дай малко време на Слав да преоткрие по свой си начин предназначението ѝ  Peace
Бенджи дано бързо нормализираш хормоните, като си започнеш терапията  Hug Все забрявам да кажа, че Красито е страхотна бузанка и не ѝ мисли грамчетата... ти знаеш, че всяко детенце си е различно и наддава по свой си индивидуален начин, така че не се тревожи  Hug
Мими Джобното звънни на педката и я питай за това странно ако  Confused сигурна съм, че не е нещо обезпокоително, но за свое успокоение си питай. Пиши после какво е казала  Peace стискаме палци да не се повтаря  Praynig
Бобчо съчувствам ти най-искрено. Ужасно е това, което ти се е случило  ooooh! дано се намерят поне документите, че е голяма разправия  ooooh!
Ади аз си направих макетче на превода в интернет банкирането за утре, че сега нямам и стотинка  Embarassed сметчицата е BG89FINV91501315137716, титуляр Силвия Димитрова Славчова.
Зелдичка  Hug Hug Hug

Бързо да оздравяват всички болнички  Praynig Praynig Praynig

# 116
  • Мнения: 737
чела-недочела.....
Лена, честито бракуване!

Тамън си мислех, че Ивълката не се е разписвала скоро - честита месечинка на ханчето!
Честито и на другите дечица!

Йоанче, тая докторица........тзъ, тзъ.... ама какви бисери само. Не знам дали те мрази, но другия път ми е интересно какво ще изтърси  newsm78

Бобчо, много кофти.... дано поне ти върнат картите

Еспиноза, ех тия паяци.

Ще потърся инфо за Силвия, че ме заинтригува какъв е тоя ужас.

Бебан е заспал в количката, а отдолу ми е поръчката от Ларедут и не смея да дърпам. Едвам издържам да не го събудя.

И да кажа, че Светли също много се буди нощем.

Хайде лека от нас!

# 117
  • София
  • Мнения: 721
Теди  Hug то е ясно, че докторката не е в ред- ако беше така Криско нямаше да има вече предложение да се снима в реклама  bowuu
Но ме е яд, че всичко е злонамерено.....майната му де, крив ми беше следобеда- ама вече ми  мина почти  bowuu

# 118
  • Мнения: 73
Как ще ви забравим бе Евилче  Hug Честита 8ма месечинка на ханчето  bouquet и да е жив и здрав!

Утре в 11:00ч. с Еспиноза се разбрахме пред летния театър да се чакаме, който иска и има възможност да заповяда.
Ако някой иска ще си дам тел на лични.
А за четвъртък кажете колко часа?
Някой ако се забави къде ще сядате на кафе?

# 119
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Ами не знам да постоим там 30мин. поне и така. И аз не съм сигурна дали ще съм точна  Peace А ти ми Peace звънни Фентъзи.

Общи условия

Активация на акаунт