Мъж Телец - 6

  • 61 017
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 235
E , добре, не е винаги, но доста често. Simple Smile
То беше ясно, че представителките на Риби няма да се съгласят,
но това си е мое мнение , а и не казвам, че ти си такава. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 741
От единични случаи не е правилно да се правят обобщения. Мога роман да напиша за отмъстителността на един мой много близък човек - Телец! Но не слагам всички телци в такива рамки. И въпреки споменатия мъж, за мен най-мечтаният си остава Телец!

# 62
  • Мнения: 7 235
anjali, не са единични случаи, повярвай ми. Peace
Никого не слагам в рамки, просто "игрите" са в характера на всички риби.
Това мен лично ме дразни ...

# 63
  • Мнения: 741
Ама, ти пак казваш "всички"! Не можеш да познаваш всички Риби, нали?! Та, как тогава ги направи тези заключения и обобщения?

За да не променяме темата, че си е много хубава, може ли спора да продължи на ЛС? Така е и в правилника на форума!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 283
ех, че сте хубави рибки бе... да взема да се преориентирам аз! за да не звуча лошо ще кажа, че раците си падаме мързеливички, особено в моменти на депресия; контрола над емоциите е почти нула; обсебващи до параноично ревниви, но според зависи Grinning; ама рибите сте много податливи на телесните удоволствия - алкохол, храна, спокойствие, граничещо с леност; доооста своенравни, породено от силната емоция! Имам добри приятели риби, които обичам безкрайно, но тези неща са факт! Peace иии. не ми давате да си постна мнението, защото рибката приема всичко лично Mr. Green нека се върнем на телците Simple Smile и техните пороци Grinning

# 65
  • Мнения: 0

 ама рибите сте много податливи на телесните удоволствия - алкохол, храна, спокойствие, граничещо с леност;

Има нещо такова... Laughing

 Аз лично не обичам да се напрягам особено,и да обичам спокойствието, така че  на моменти  много ме домързява.  hahaha Мога да спя по 10 часа... Embarassed обичам да си поспивам...и на това му казват мързел  Embarassed Обаче, когато съм на ON, то съм като динамо и нямам стигане Mr. Green  Ама моя тельо и той обича да си поспива  много...и хич не му се става от леглото. Така че и тук много си подхождаме Joy  Алкохол не пия и не пуша  , както и тельо Mr. Green Относно храна..много обичам сладко и мога да метна цяла торта без да му мисля, и после да се терзая, че съм прекалила Mr. Green newsm78




Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 12:25 от waterlady17

# 66
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Зодия Джедай призовава за лични спорове да използвате личните съобщения и безкрайно благодари за разбирането, което ще проявите към този му каприз.

  bouquet

# 67
  • Мнения: 19
Колкото и да съм объркана в момента и колкото и да се самообвинявам,че съм допуснала грешка в отношението си с телето съм сигурна ,че проблемът не е във външният ми вид или в секса.Той самият ми е правил достатъчно комплименти за да го разбера,а и от доста години спортувам редовно(през ден).НО........както той каза не е достатъчна външността,за да харесваш един човек.Напълно съм съгласна.Не мрънкам,не мърморя и съм свикнала сама да се оправям с проблемите си,без да товаря никой,включително и него не съм го затормозявала.Истина е че съм по-скоро песимистично настроена към нещата(макар в компания да съм винаги лъчезарна и усмихната)което определено не му беше по вкуса.Мразя и не умея да играя игрички,защото според мен това е излишно опъване на нерви и на двамата в една връзка,но се оказа от неговите думи,че той горе-долу това е искал т.е да не съм толкова добра с него(аз винаги съм такава във връзките си,просто това съм си аз.За да съм "лошото момиче "трябва да бъда лицемерна и фалшива,което веднага ще си проличи.).Имам собствено мнение за нещата и го споделям винаги без да го налагам разбира се.Това също го дразнеше,и аз се опитах да му обясня,че не е нужно винаги да сме на едно и също мнение и то за всичко.Важното е всеки да уважава мнението на другия според мен.Явно точно тези незначителни за мен спорчета,дали това е бяло или черно(защото ние никога не сме спорели за нещо сериозно)го накараха да реши ,че нещата между нас няма да се получат.Аз също съм на мнението че сбърках,когато почнах да изяснявам и да задавам въпроси защо така са се получили нещата.Телето нямаше да разчовърка темата,но аз не исках да изглеждам като една незаинтресована жена,която вижда как всичко се разпада и не прави нищо по въпроса.А може би беше грешно,че разкрих и чувствата си..........Доста подробна съм,защото знам ,че има много хора ,които само четат постовете без да пишат(както правех и аз) и много бих искала да бъда полезна, за да не  допускат моите грешки,макар че тези неща са индивидуални за всекиго,но все пак хората от една зодия имат доста сходни черти.

# 68
  • Мнения: 741
Да разкриеш чувствата си пред Телец, не е грешка, но е възможно понякога (не съм сигурна дали в твоя случай става въпрос за това) да се изпревари момента. Именно това, че телецът по-бавно върви напред, по-бавно си изяснява нещата, по-бавно взима решения, може да стане причина някъде леко да се получи разминаване - при теб вече чувствата да са силни, а при него - още на етап харесване. Което пък предполага голям шанс за връзката, защото телецът тръгва точно от там - привличането.
Това за "спорчетата", както казваш, мога да дам съвет, да не обръщаш толкова внимание на това непременно да доказваш, че твоето мнение е правилно. Просто си го кажи и толкова. Остави на него да осмисли нещата. При нас е така (защото вече доста се нагодих на неговия характер, а това за мен е много важно), казвам си мнението и оставам нещата във времето да се решат, и наистина става така, че без спорове и натяквания или съревнования, да се съгласи с мен.
Както каза една съфорумка тук, Телецът наистина умее да се отплаща за всичко, което му даваме и на нас ни е още по-приятно следващия път да му даваме още повече...
Ако взаимоотношенията ви са спокойни и виждаш, че все пак той има чувства към теб - не губи надежда - шанс има. Само бъди търпелива и не спирай да му показваш, че държиш на него. И бъди готова за компромиси.

ПП  Телецът не харесва "лоши момичета", а искрени, нежни, обичащи жени...

# 69
  • Мнения: 0
Абе вие работа нямате ли си че си самовнушавате глупости и лъжете момичето?
Телец и Риби е наистина добра комбинация.
1. Телеца мрази мрънкащи жени, които му дават зор да си обуе чорапите по-бързо. Защото дамата си е внушила че бърза за гарата и задължително трябва да се ходи пеша до там. Решението - просто хващаш такси в последните 15 минути, там си за 5 и ти остават 10 да пиеш кафе. После въпросната дама се чувства тъпо и гледайки влюбено с възхищение си казва "О, какъв мъж!". А, тельо си мисли "О, каква голяма бяла птица!" и се плесва по челото.
2. Въпросната дама трябва да има вяра в кравата, но когато види проблем е длъжна да сподели с него а не да отправя хапливи и/или подигравателно-саркастични забележки. - След втората такава забележка - това е края!
3. Абсолютно задължително, важно и спешно е жената да спортува. Да има стегнат спортен задник, чаровно личице без никакъв грим или съвсем елементарен подчертаващ грим - телето мрази като целува по бузата устата му да се пълни с гримове и прочие боклуци.
4. Трябва жената да има твърдо, плоско коремче.
5. Никакви прически, които не позволяват мачкане, пипане, душене и рошене на косата.
6. Никакви бои по косата - естественият цвят е най-добрия. Това го подчертавам!
7. Отпуснете се и се усмихвайте повече.
8. Обличайте се практично и удобно. Без курвенски/кифленски изпълнения. Вън 2 градуса, а вие с пола, примерно.
9. Тельо гледа лицето на първо място. Ако му хареса гледа гърдите и после задника. Ако лицето не му хареса - подминава.
10. Когато ви пипне по лицето или целуне, трябва устните да са хладни, твърди и сочни.

И като си направите една равносметка на всичко което изписах, излиза че трябва да си купите въже за скачане, колело или пътечка и да започнете да влизате във форма. Телецът знае че е мъж мечта, и иска мечтаната жена. Мечтаната жена е всичко което изброих + е безумно влюбена в него.

Все едно го е написал моя телец 1:1 , за спорта , за дупето ,за корема и за всичко което е написал Редбул  Wink ...но това не е достатъчно трябват и качества .Моят тельо много ми се възхищава за спортния дух и воля , дори пред приятелите си винаги ме е изтъквал каква добра спринтьорка и бегачка съм - като че ли това е едно от най-важните неща за него . Wink

# 70
  • Варна
  • Мнения: 283
да, и моето теле снощи нещо се шегувахме и аз му казвам "ти ме обичаш, само защото съм красива" а той "неее" Naughty ; "ама ако не бях красива нямаше да ме обичаш" отговора "ами... да" Grinning големи са естети ей... Laughing

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, и аз като вас се опитвам да се интегрирам нормално в средата на мъжът Телец. В момента се намирам в отчаяно  положение. Чувствам се много  самотна. Надявам се на съвет как да постъпя. И аз, като повечето от вас се захванах с едно теле, от осем месеца сме заедно. За тези осем месеца връзката беше на приливи и отливи емоционално, имахме доста разговори, до които се стигаше  с мъка, всеки път виждах, че нещо го тормози и всеки път трябваше да чакам с дни докато не ми каже каква е причината и какво точно не му харесва, аз разбирах проблема и веднага оправях нещата. Пример, той си мислеше, че не съм искрена като се правя на добра през цялото време и никога за нищо не се сърдя, казваше, че това не нормално но аз наистина съм си такава мразя разправиите ,обичам да изяснявам положението на ситуацията нормално и разумно, костваше ми много на мен и на него, докато той не се обеди, че наистина е така , след този наш разговор стана доста по лесно за мен, казвахме си всичко и се опознавахме, забавлявахме се, но в същото време той никога не ме остави напълно спокойна спрямо нашите отношения. Имаше дни в, които не искаше да си тръгвам от тях, свикваше с мен и аз усещах, че се чувства добре, но  и периоди в ,които не искаше да се виждаме по дълго време, през тези периоди се чувахме по телефона всеки ден, по няколко пъти,той ми казваше, че му липсвам и, че съм неговата сродна душа, така аз се успокоявах, защото за мен беше много трудно да разбера, как може да имаш чувства към някого и да не искаш да видиш, този, човек дълго време. Както и да е , след тези периоди винаги имахме невероятни седмици заедно. До тук,всичко е ок, свикнах с всички странности, опитах се да го опозная и разбрах , че колкото и да се държи привидно студено и на разстояние в същото време и е много топъл и мил човек. Наистина имаше моменти , в които усещах, че държи на мен. Но, вече не съм много сигурна в това. Той просто спря да се обажда. В момента, в който проявих слабост, имах голям проблем за разрешаване и чувствах, че имам нужда някои, който да бъде до мен, просто да бъде с мен да не съм сама, някой който да ме гушне и да ми вдъхни кураж, не исках от него да ми помага и да ми разреши проблема, ни най малко, мисля, че му показах достатъчно добре, че съм самостоятелна и сама се оправям в живота, исках от него само да бъде до мен. Понеже аз живея в Англия и нямам много познати тук. В този момент той се отдръпна. Не мисля, че съм го притискала много, просто му казвах ,че имам нужда от някои до мен. Но той беше категоричен, че има много неща, за които да мисли и няма много време да мисли и за мен. А аз знам, че не е така защото ,работата му не се увеличила от преди ,нищо не се променило , освен факта, че в момента той просто не иска да бъде с мен. От 10 дена вече не ми се е обаждал , това никога не се е случвало, винаги сме се чували по няколко пъти на ден, споделяхме си всичко , давахме си съвети, помагахме си за работата. Не знам какво да правя. Не съм го виждала вече 17 дена. Много ми е тежко и самотно ,и нямам никого с когото мога да разсея мислите си, в момента уча , подготвям си порт-фолиото за кандидатстване за много сериозна и тежка специалност, не си правете грешни заключения. Аз съм на 30, както и той, просто реших да се преквалифицирам, Но и това не мога да правя нормално, мисля само за него и за това, че може би ще го изгубя, ако вече не съм. Надявам се да ми помогнете, да ми дадете някои съвет, виждам, че повечето от вас имат голям опит с тази зодия. Не знам какво да правя, не искам да му се обаждам да го пристискам, но вече мина доста време и ми се иска да знам как стоят нещата между нас. Иска ми се да ми се обади , и всичко пак да бъде същото,да се смеем, да споделяме мечтите си, да мислим за бъдещото, да сме си ние. Тежко ми е, самотно ми е.

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 10:45 от Mable

# 72
  • Мнения: 0
Molq vi ,pomognete mi ,daite mi suvet ,kakvo da pravq.Kak da si go vurna .

# 73
  • Мнения: 0
Ох, пишете на кирилица във форума , бе хора! Направо ме  заболяха очите... ooooh!  Айде покажете малко уважение към другите, а?   Mr. Green

# 74
  • Мнения: 0
Извинявам се, че постнах на латиница в началото, поправих го.Имах проблеми с кирилицата на клавиатурата. Извинявам се отново.

Общи условия

Активация на акаунт