ЮЛИ 2007!

  • 27 653
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз тръгвам! Ще ВИ тъся там!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 414
Първа след срещата Simple Smile Марти,казах ти да дойдеш,аз се запазнах с Ува.
Не е като вечерните срещи,духа от бутилката си оказва влияние Joy,добре беше само защо не се облякох като е октомври ooooh! Whistling
Имам профил вече,пишете ми на лични да ви пратя името,ще ви трия от другия-сърдите се несърдите се,така се разбрахме

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 15:06 от Ива&СиЕ

# 47
  • Мнения: 1 766
 Heart Eyes прати една покана

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 143
 Joy иве, много го пазиш тоя мъж

# 49
  • София
  • Мнения: 3 414
Не Вики,той поиска

# 50
  • София
  • Мнения: 254
Ами, нормално, и аз бих поискала на негово място  Laughing

Няма ли снимков материал от срещата?

Не знам дали ви питах, извинявам се, ако се повтарям: Вашите деца отслабвали ли са досега (не когато са болни)? Кая е свалила един килограм, досега е задържала дълго на едно и също тегло, но не е сваляла, та ми е чудно...

# 51
  • sf
  • Мнения: 10 143
Аз не меря Виктор редовно и не знам дали теглото му е варирало

Ходихме на логопед- не знам това дете как ще се оправя, на 10тата мин вниманието му се разконцентрира и отказва да прави упражнинята с уста, а ги имаме и за домашно  ooooh!

# 52
  • Мнения: 384
Да,има снимков материал.Наснимахме се набързо с на Ками фотото докато тя хранеше Вики.Момчетата Вики и Юли са големи душички,добрички,благи...А Вероничка също много готина,и им се радваше и слушаше.Радвам се че и аз се запознах с Ува макар че за малко се видяхме щото всеки хукна по задачи.
Галенче на мен Надина до миналата година всяка зима ми сваляше килограми,обратно на всички закони лятото беше добре и зимата отслабваше.

# 53
  • Canada
  • Мнения: 231
Браво за срещата, момичета, много бързо се организирахте! Ех, да имаше и аз с кого да се срещна...

Раян може да чете на английски. Grinning Думи, които нямат буквосъчетания за 1 звук, с кратките се справя страхотно, а и по-дълги успява. Много се кефи в магазин например като прочете надпис на някой продукт. Mr. Green

Вече 2 пъти беше на плуване - ходи с желание, но като ги карат да скачат, не е във възторг. Хем баща му е с него във водата. Вашите сами ли са в басейна?

# 54
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ето ме и мен, аз едва сега успявам след срещата. Прибрахме се наобяд - направих дена баница на бързо, ВЕроника яде и обратон към центъра в най голямото задръстване, два часа изкарахме и при хомеопата - Вероника и там беше много послушна, през цялото време там си игра с едни изпочупени играчки, леле все едно не е виждало това дете играчки. И днес трети ден не е спала през деня, но няма и грам нито умора, нито напрежение.  Rolling Eyes Нормално ли е това. Сега си играе на ученичка и госпожа  - като забележете тя е и двете Mr. Green пише някакви чертички в една тетрадка на батко си и ту пише ту си се кара сама на себе си Mr. Green.
На Ками ли беше фотото, Яна аз мислех че е твое.
Иве как си, оцеля ли след толкова студ, честно казано и аз бях замръзнала и ми се запуши носът, а бях супер облечена, та представям си на теб какво ти е било, пи ли си конституцята. Я по добре вземи и се загрей с нещо твърдо! Peace

# 55
  • Мнения: 1 098
Аз пък се прибрах в 4. Мн се радвам, че се видяхме и че се запознахме с Ува. Но и за някоя вечер искам да се разберем.

# 56
  • Мнения: 1 766
Айка, по скоро не е отслабвал, но с уговорката, че не го меря много редовно. Откакто тръгна на ДГ ли е отслабнала? Днес една майка на дете от нашата група ми каза, че нейното й показало на купичката по колко храна сипват в ДГ и според нея било около 3-4 супени лъжици. Това по повод, че на нейното момиченце не му стигало храната. Никола по принцип винаги е гладен след детска, но си мисля, че е защото не яде, а не яде, защото никой не му виси над главата. Вчера го взех по-рано и не си беше изял закуската, дадоха ми я, беше филия пълнозърнест хляб (по новите изисквания), намазана със сирене. Беше нормално като количество за следобедна. Опитах се да накарам Никола да ми покаже по колкоим сипват в ДГ, тотално не е наясно с количествата, показа пълна купа, което е невъзможно

# 57
  • София
  • Мнения: 114
Радвам се, че се запознахме.  Hug
Аз се прибрах в 8. Децата вече са паркирани с баща си по леглата, а мен ме чака още работа на компютъра. Да си похваля момчето за първата официална шестица, а иначе ще ближе поне седмица раните си.
Лека от мен.

# 58
  • Мнения: 329
срещата беше чудна,но кратка  GrinningАз като невиждала хора................... LaughingПолсе и с Бубето се разходихме.На връщане обаче имах проблем с количката ,не искаше да се свие и съответно нямаше как да я намушкам в колата.Виктор крънкаше че му се спи,абе чудна работа.Накаря рших да търся магазин да я оставя там ,а мъжа ми да мине да я вземе.Намерих един ан Глобул, момчетата там обаче успяха да я свият  Mr. GreenТази вечер Антон я ремонтира и вече дано нямам проблеми Sick
Радвам се че видях Ува наживо  Hug
Снимки утре,сега ще простирам и лягам  Hug

# 59
  • USA
  • Мнения: 559
Много завиждам за срещата Simple Smile. Сигурно е било супер. Ува, браво, че си отишла.

НР, браво на Раян за четенето и за плуването.

Общи условия

Активация на акаунт