ЮЛИ 2007!

  • 27 670
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 43
И аз ще чакам снимки да ви видя, браво за срещата  Hug
НР, браво на момчето  Peace
Вчера Мариян е отказал да отиде на футбол....ще я видим тази работа  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 779
сутринта Никола ми каза, че му е тежко на коремчето и аз си го оставих вкъщи. По принцип го каза точно преди да ходи до тоалетна и най-вероятно е от това, но понеже някакъв стомашен вирус има в групата, реших да го оставя, за да го наблюдавам. Ходихме до зоологическата, много добре си изкарахме, обичам циганското лято

Браво на Роян  Hug

Вчера Никола е бил за първи път на таекуондо, запознавали се, от другия път започвали "сериозни тренировки". Възлагам големи надежди на този спорт и треньора. От футбол искам да го отпиша, но той не иска. Харесва много баткото и с удоволствие ходи. Говорила съм с треньорите по тенис от академик, предпочитат петгодишни да взимат. Догодина ще се опитам да сменя футбола с тенис

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 254
И аз не тегля Кая редовно, та не мога да кажа дали е отслабнала откакто ходи на ДГ. По-скоро се дължи на това, че стана много по-придричива от храната и често не й харесва каквото има за ядене - в такива случаи не настоявам да чде и определено вече яде по-малко. По-малко спи (категорично отказва наобяд) и изобщо.. тя си знае как функционира точно. Не знам колко са им големи порциите, но аз така или иначе вкъщи обикновено й давам само едно нещо на обяд и вечеря - или супа или яхния/основно, евентуално със сирене/кашкавал, съвсем невинаги с хляб. Затова мисля, че там като имат 1во, 2ро и 3то би следвало да й е достатъчно.

Браво на Раян! Ува, честита шестица, да ви се множат! Simple Smile

При нас децата си бяха съвсем сами в басейна, ние стояхме отстрани, макар че май по принцип не искат родителите да са там, за да не се разсейват и лигавят децата.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 414
Въйййй малийййй,както казват в Русие!като бременна кърмачка съм Sick
Пълних чушки с ориз постни нестанаха,ориза твърд ooooh! ooooh! скъсах се от лъскане на шкафовете и чистене в кочина сме живяли.След малко отивам за децата.

# 65
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Тедо на периоди надува и спада бузите и шкембето , но не съм го теглила и не знам в какви граници варира това.Напоследък нищо не харесва и яде само сухи неща.Вчера ми сподели за градината "Ях само ябълка , в зелето имаше нещо боцкаво".
Марти , защо не харесваш футбола ?
Впечатлена съм от Раян , три езика и вече разпознава букви   bouquet.
Браво за шестицата на Гого , да получи още много.

# 66
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет
М да а пък аз плача за фризьор Crossing Arms, развълниван диригент ако не сте виждали преди - сега виждате #Crazy. Доста снимки сте изщракали все пак, кога успяхте.
Иве защо не каза че ще  чистиш шкафове, поне като си почнала ела и у нас.
Ками дали си в къщи нещо да те питам на скайпа, че тук съм се забутала в едни неразбории по една декларация на една майка, а Одита нещо не ми работи не ми се отваря newsm78

# 67
  • Мнения: 1 779
Били, това е далечна превенция - да не би един ден да му хрумне, че иска да става футболист. Ако се ориентира професионално към доста видове спорт бих го преживяла (въпреки че определено не си мечтая за това), но футбол и бокс, не бих. Много ги блъскат по главите и в двата случая (или топката, или крушетата) и това не им се отразява добре. Имаме едно приятелско семейство, те са много интелигентни и образовани, със страхотни амбиции по отношение на детето (даже според мен прекалени), а на него му е станало нещо от известно време и само обяснява, че няма смисъл да учи, щял да става футболист. Та от там се присетих, че никак не бе ми било приятно да съм на мястото на родителите в такава ситуация...естествено надявам се да не стигаме до там и футболната кариера на моя син да приключи със завършването на ДГ  Laughing

# 68
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, Марти, много ми стана смешно за футболиста.  Laughing
Аз бих насърчавала К. да спортува. Не мисля да има шанс да стане футболист. Само че бих направила каквото мога да го държа настрана от американския футбол. Боксът за мен не е спорт.

Благодаря за снимките от срещата, много хубаво е било.

Иве, крайно време беше за индивидуален профил  Laughing. Аз се чудех Х. докога ще издържи.  Mr. Green Я кажи, ти ли пускаш клипчетата от серията "А бяхме млади" или той? Simple Smile

# 69
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Разбирам  Laughing , но за да си струва да стане професионален футболист, трябва да е изключителен , Тедо едва ли ще бъде  Wink.В Асеновград има добри детски школи по футбол , баскетбол и волейбол и една посредствена по тенис.Та избора ми е в тази четворка , като баща му днес докато говори с учителката в градината за футбола , толкова се запали , че обеща на Тедо бутонки.Мисля , че вече нямам право на глас  Laughing.

# 70
  • Canada
  • Мнения: 231
Ох, всеки със своите тревоги: за Марти - футбол, за Уинкс - американски футбол, за мен - хокей.
Изпитвам ужас при мисълта, че може да поиска да се занимава сериозно с хокей! Голямо е млатене и тази година има няколко млади починали играчи, в същото време тук е в култ! Отделно е и доста скъп спорт откъм екипи и оборудване.

***
Мерси, момичета. Hug И ние се изненадахме как за 3 седмици започна да чете Crazy, но след като му е интересно, не мисля да го спирам.

***
Били, кухнята ти ми хареса, ще чакам да я покажеш и като наредиш бурканчетата.
"Ях само ябълка , в зелето имаше нещо боцкаво".
Много сладко говори Тедо. Heart Eyes

Ува, браво на Гого! Какви рани?

# 71
  • София
  • Мнения: 3 414
Не съм пускала музика,аз не слушам много музика.
Марти направо ме рабиваш,аз пък искам син футболист,лесно изкарани пари,без на главата му да има сто семейства да ги мисли Laughing от амбиции аз пострадах и точно това няма да правя с децата си.

# 72
  • USA
  • Мнения: 559
Сетих се аз за музиката, защото спрях да получавам.  Laughing Иве, то с футбола също е амбиция. Ти защо да си пострадала?

# 73
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Заведохме ги.
Уинкс ами амбиции и на сила ме караха да свиря на цигулка да ходя на английски.Аз харесвах фигурното пързаляне но ме отписаха,защото трябваше да отслабна,и баба каза ако отслабне ще стане болнава Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 114
Аз не обичам футбол. За мой ужас Георги се е запалил по него. Иска да рита по цял ден, да гледа по телевизията футбол и други в този дух. На физическо така се и преби, играейки мач. Всеки ден е с нова рана. Никакъв шанс да го видя без подобна поне докато застуди. Подобна мания го гонеше и с колелото, докато не падна жестоко и сега го  е страх да кара.
Дребното и то иска , а и му се отдава да рита топката. Не иска да го записваме на никакво занимание в градината освен на футбол /като още се колебае, а аз не настоявам/. Довечера им е род. среща, да ни кажат и там колко да дадем и да се приключва.

Общи условия

Активация на акаунт