цветна бременност или..?

  • 7 928
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
http://www.pixto.bg/browse/images/56822            моля ви,ако някои има мнение за тази снимка да го каже....има ли според вас бременност?

# 16
  • Мнения: 625
http://www.pixto.bg/browse/images/56822            моля ви,ако някои има мнение за тази снимка да го каже....има ли според вас бременност?
Аз не виждам такава.Но нека и другите да погледнат.Успех!

# 17
  • Мнения: 9
melanagalena благодаря ти!

# 18
  • Мнения: 46
И аз погледнах снимката,но не виждам да има бременност  Simple Smile Успех!

# 19
  • Мнения: 656
Позволявам си да използвам темата със свързан със заглавието въпрос.. И се извинявам, ако не му е мястото тук..
 
Този месец доста усилено бебеправихме  Rolling Eyes, за около седмица след ову-то имах разни ранни симптоми на бременност, после изведнъж всичко спря, минаха 2 дни и вчера уж ми дойде. Обаче е много странно - едно светлокафяво, съвсем леко - само вчера и през нощта малко - по едно неголямо петно, днес още нищо не е капало от мен. Днес имам една леко режеща болка в единия яйчник. Вчера преди да ми "дойде" си правих тест (от нетърпение) и беше отрицателен (11ти ден след ову).
Мисля да изчакам още 1-2 дни и да повторя теста, ако не почне по-нормално кървене. Посещение на лекар също планирам, само да видим как ще се развият нещата идните дни.

Та въпросът ми е - има ли много такива случаи на нормална бременност или е по-скоро кофти сипмтом? Притеснявам се да не би да е бременност, но да не е където трябва  Confused.

Предварително благодаря за коментарите ви   bouquet

# 20
  • Мнения: 9
Е,аз понеже зададох темата..все пак да кажа..оказа се че няма бременност,няма и причина за закаснението ми(или по-скоро психиката на човек прави чудеса)!  Усмихнато,чувала сам за много случаи на бременност..и слабо прокървяване около датите на МЦ.Но дори да няма бременност такива  аномалий се получават понякога...както при мен например(без основна причина) Все пак нещата не са за подценяване!Успех Wink                                                                           

# 21
  • София
  • Мнения: 35 957
http://www.pixto.bg/browse/images/56822            моля ви,ако някои има мнение за тази снимка да го каже....има ли според вас бременност?
Не се вижда  бременност - съжалявам
Дебелина на МЛигавица 0,64 см което е много малко. Тънка ти е лигавицата
Сигурно ли е, че е имало  О.? /изобщо/

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957
Усмихнатото   
Няма симптоми, по които толкова рано да се разбере, че има бременност и още по-малко дали има проблем с бременността.
Имплантацията е от 7 до 10 ден след О. 
Сега си мисли да има бременност - другото ще е ОК Simple Smile

# 23
  • Мнения: 656
Каси, Денис, благодаря ви за коментарите! Малко ме успокоихте, бях се ошашкала сутринта  Rolling Eyes  Simple Smile
Каси, успех и на теб!  Hug

# 24
  • Мнения: 656
Привет отново!  Simple Smile
Днес пак не издържах и повторих теста - този път беше положителен!  Grinning
Сигурно след 1-2 дни ще направя пак, ама с първа урина, че да се убедя, нищо че всъщност няма нужда от още убеждаване  Grinning.
Мерси отново за даденото рамо  Heart Eyes  Hug

# 25
  • Мнения: 7 987
Браво! Днао следващия да е още по-положителен! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9
 Grinning честито Усмихнато!Пойелавам ти една лека и безпроблемна бременност и едно сладко бебче ! Hug

# 27
  • Мнения: 178
Привет отново!  Simple Smile
Днес пак не издържах и повторих теста - този път беше положителен!  Grinning
Сигурно след 1-2 дни ще направя пак, ама с първа урина, че да се убедя, нищо че всъщност няма нужда от още убеждаване  Grinning.
Мерси отново за даденото рамо  Heart Eyes  Hug

Тихичко честито!
Лека и безпроблемна бременност и здраво бебе на финала ти желая:)
Щом тестът е положителен, значи си бременна, няма съмнения.  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 401
Усмихнатото,честито и от мен, много се радвам за теб! Аз си те спомням от подфорум Кърмене и вчера с интерес прочетох поста ти, а пък днес вече прекрасни новини, още веднъж честито!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 7 992
Честито на Усмихнатото и от мен! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт