Петна по дрешките

  • 2 497
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Вчера даже изпрах зелени петна от трева по светло сив панталон, също без проблем.

Петната от трева изобщо не са предизвикателство за модерните прахове и гелове за пране.
Петната от плодове и зеленчуци са проблемни в някои случаи.

# 16
  • Мнения: 27 524
Вениша в БГ ми споделиха, че бил боклук и не действал. Не знам. Аз ползвам само Вениш, но само гела, друго не. Действа винаги и безотказно. Накисвам петното поне за 1/2 час, после добавям и към праха и става супер  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 082
Използвам Ecover за петна: http://www.bio-magazin.eu/bio-za-pochistvane/387-eko-preparat-za … ecover-200ml.html. Досега се е справил с доста упорити такива, включително и от моркови  Peace

# 18
  • Мнения: 1 897
Благодаря на всички за отговорите,да изпробвах Вениша на вече третирани петна и не стана,пресни вече ще гледам да не допускам,ще яде с петнени дрехи,то май за третирани петна нищо не помага Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 932
Накисване в студена вода при mен е най-удачният (засега) вариант за пресни петна. Mразя да пера на ръка, затова бутаm веднага в пералнята...Mисля обаче и аз да въведа дрехи за хранене  Peace, когато почнеm да се храниm по-сериозно.

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Вениш на петното и оставам да престои с него, после в пералнята. Преди няколко месеца си бях заляла нови дънки с олио, съмняваше ме че ще излезе защото мина време докато се прибера и сваля сложих им и ги зарязах за пране сутринта. Като ги извадих от пералнята нямаше и следа от петна  Peace Детските дрехи също третирам с Вениш на пресни петна, намокриш ли ги, край да помогне. Беше ме много яд на баба им като ги извежда и дава плодове, децата съответно се омазват а тя се пробва да почисти петната с мокра кърпичка  ooooh! демонстрирах и как омазана и със засъхнали петна от череша рокля не е съсипана след пране с Вениш  Laughing

Последна редакция: ср, 05 окт 2011, 22:42 от desitoo

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 67
при мен петната изчезват с домашен сапун. После в пералнята с рекс бебе и няма и следа

# 22
  • Мнения: 79
Вчера даже изпрах зелени петна от трева по светло сив панталон, също без проблем.

Петната от трева изобщо не са предизвикателство за модерните прахове и гелове за пране.
Петната от плодове и зеленчуци са проблемни в някои случаи.

Отново ще предложа L.O.C.

# 23
  • Мнения: 808
Аз съм си доволна от Вениш. Не виждам причина да не се използва и за бебешки дрешки, ако се изплакват добре.

# 24
  • София
  • Мнения: 38 498
Има специални препарати за петна - в малки шишенца.
Освен това детенцето е сравнително голямо и вече можеш спокойно да използваш сериозен прах за пране - като например ОМО.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От много години си ползвам Вениш.Доволна съм.

# 26
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз лично от Вениша не съм доволна.От обезмаслителя на Аполон обаче-да.Справя се със всичко.

# 27
  • Мнения: 3 647
Само да споделя, че когато Филип беше с  контактен дерматит  ни посъветва дерматологът да не  ползваме  вениш при изпиране на  дрехите.
Ние просто си имаме дрехи за  хранене, друго не ни спасява.

# 28
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
С Вениш досега съм се справяла с всякакви петна. Последният, който купих обаче е с много силна и не особено приятна миризма, която не изчезна дори и след прането в пералнята.
Та май ще търся нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт