Да преправим старите мебели - 10

  • 104 382
  • 728
  •   1
Отговори
# 300
  • Перник
  • Мнения: 4 869
За кожените столчета - и аз мисля, че така са си добре и се връзват с интериора, който между другото много ми харесва ( с изключение на вече коментираната масичка)  За ресните - и според мен някакъв параван или плъзгаща врата биха стояли по-добре.Peace

Лампата с лъжичките много ми хареса. Колко ли време е нужно да се направи?  newsm78

# 301
  • Мнения: 6 377
Нашият хол е 40 кв.м. и без да има кухня в него. Не изглежда пуст, макар да не е препълнен с мебели.
Няма нужда от паравани. Всичко е до адекватно разпределяне на мебелите. Peace

# 302
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Копирам сайта от една друга тема. Има вдъхновяващи неща:
http://www.homezeen.com/furniture-design/unique-and-colorful-drawer/

# 303
  • Мнения: 718
И мен масичката не ме дразни, като еклектичен контрапункт е Simple Smile по-скоро бих сменила лицето на кухненските шкафове. И аз съм против всякакви прегради. Освен в случаите когато е наложително - красивите паравани са прекрасни.

Какво ще кажете за тези открити гардероби, тип дрешници? много ли ви се струват нефункционални?

# 304
  • Мнения: 2
Лъжичките на лампата ако се залепят наобратно - с вдлъбнатата част навън - ще стане също интересно - по-бодливо  Grinning

# 305
  • Мнения: 5 323
Felicidad, според мен, ако са обособени в една  голяма стая-дрешник, си е направо мечта  Grinning.

# 306
  • Мнения: 24
http://bg-mamma.prodavalnik.com/kreslo-i2802435 #Crazy
размечтах се ... не че има нужда от преправяне, ама да ви го покажа, сигурно някой ще има място за този разкош

# 307
  • Мнения: 8 999
Хол с кухня и трапезария на 38 кв.м няма начин да ми изглежда пусто и огромно. Вкъщи това помещение е 40 кв.м и ми изглежда супер малко и сбутано. Е, вярно че имам доста мебели, ама дори и да бяха по-малко, пак не бих имала нужда да го разделям - нито визуално, нито с някакви прегради. За масичката - съгласна съм, че хич не й е мястото в такова обзавеждане. Ако трябва да е контрапункт и акцент, може би е нужно да е още по-натруфена и отличаваща се.
vanina_g , този фотьойл ми се струва безумно евтин! Много е красив, ама нито имам място за толкова обемна мебел, нито ми се вписва в стила /то, не че вкъщи има някакъв строг стил, към който да се придържам, ама.../

# 308
  • София
  • Мнения: 247
 PeaceКато си харесва ресните момичето,нека да си стоят.М/ду впрочем миналата година в някои среди бяха доста на мода.
Отзад на този фотьойл в продавалника се виждат 2 други.

# 309
  • Мнения: 1 020
Този стол бих го сложила в дрешника си (който нямам)... Супер удобен и готин ми се вижда... И за в магазин би стоял много хубаво, аристократично Simple Smile А пък е и чак в Кърджали...

# 310
  • Мнения: X
Даа, нещо като будоар  Grinning
Да си обуваш обувките на спокойствие , към които имам слабост / но по неволя са на тавана /..
Еееех, мечти... Whistling

# 311
  • Мнения: 24
...vanina_g , този фотьойл ми се струва безумно евтин! Много е красив, ама нито имам място за толкова обемна мебел, нито ми се вписва в стила /то, не че вкъщи има някакъв строг стил, към който да се придържам, ама.../
А не може ли да стане както предлагахте преди няколко страници - самостоятелно кресло в съвсем различен стил - като място за четене с подходящ лампион и мъничка масичка подобна...
Отвори ми се място в хола и съм замислила такова нещо да спретна, обаче това кресло ми е много голямо и на мен  Sad иначе направо се влюбих и наистина е безумно евтино  Money

# 312
  • Мнения: 2
Не знам защо така ме зачесахте за тези ресни... Grinning

Купих ги преди 2 години от ларедут по 1 евро, за да хвана някакъв код, без да имам точна представа къде ще ги ползвам. след това попаднах на тази снимка -



и идеята ми допадна.

Ние нямаме перо "обзавеждане" в бюджета си, затова се стараем с минимални средства и повечко фантазия да си създадем уют.

# 313
  • Мнения: 2 652

Какво ще кажете за тези открити гардероби, тип дрешници? много ли ви се струват нефункционални?


Това за къде, за спалня ли? Ако са за гардеробно - чудесно, ако са за спалня аз бих сложила едно перде пред тях. Има подобна идея в икейския каталог.

Здравейте!

# 314
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аз много не ги харесвам тези 3 в 1 хол, трапезария, кухня, затова подкрепям идея да се отдели макар и не напълно кухнята.

Не обичам когато имам гости и да ме гледат докато правя салата и доматите се стичат по ръцете в купата, или натрупани чинии в мивката след отсервиране. Съгласна съм, че е добре да има контакт, но не е необходимо да е 100%. 

Общи условия

Активация на акаунт