Седем часа разлика - новият български сериал по БТВ /2/

  • 41 374
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 897
 Heart Eyes

Ужасна е снимката  Confused Обаче какви наситени маслинови очи. А забелязахте ли , че всички са с кафяви очи. Един синеок няма, откакто се загледах  Joy Гадове  Mr. Green

п.п. прилича ми на адвоката, да му се не види  Rolling Eyes

# 721
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ееее, стига, бе... Ха дано "Стъклен дом" да почне, че 1 месец в чужбина без сериал - то си е за полудяване. ooooh! hahaha

Започва на 31 октомври.

Гледащите и критикуващите как не можаха да разберат, че Иванов е прокурор, а не адвокат?  Naughty

# 722
  • София
  • Мнения: 2 897
упс, сори Mr. Green моя е грешката  Hug

# 723
  • Мнения: 60
Heart Eyes

Ужасна е снимката  Confused Обаче какви наситени маслинови очи. А забелязахте ли , че всички са с кафяви очи. Един синеок няма, откакто се загледах  Joy Гадове  Mr. Green

п.п. прилича ми на адвоката, да му се не види  Rolling Eyes
Гончев е синеок Simple Smile

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И още, при условие, че все по 2 серии дават, не трябва ли втората серия от всяка двойка да е четното число, онзи ден гледах, че са качили в нета 6-7, 8-9 епизод, та се озадачих.
Според мен първото излъчване на сериала се брои като епизод 1 (тогава си беше една цяла серия), после след него го разделиха на 2 епизода, може би заради това се получава така  newsm78
Точно.
Първият епизод като пилотен, беше двоен, следващите вече са единични. Затова така се получи с номерацията.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 334
Ееее, стига, бе... Ха дано "Стъклен дом" да почне, че 1 месец в чужбина без сериал - то си е за полудяване. ooooh! hahaha

Започва на 31 октомври.

Гледащите и критикуващите как не можаха да разберат, че Иванов е прокурор, а не адвокат?  Naughty
Веднага след балотажа - как не се сетих. hahaha hahaha hahaha Мерси! Hug
Е, за синеоки... ако не броим и Стоева - ама тя е от женски пол... Joy

# 726
# 727
  • Мнения: 5 462
Финала на сериала е на 20 ноември/някой беше питал по напред/ .

Сериозно? Много бързо бе  Mr. Green

Това на първи сезон или по принцип  Thinking
Aми мислля че на този сезон , да.
Дали ще има втори сезон , идея си нямам.

# 728
  • Мнения: 5 462
Момичета, в серията с изнасилването, дадоха единия с маска от близо и задържаха да се видят кафявите му очи. Разкрихте ли на кой са?

п.п. Не съм чела темата, смилете се  Heart Eyes
Кети Hug, има най-различни предположения от момичетата. Някои казват, че са на Роки (макар все повече да отпада това мнение), някои казват, че са на Гончев, други казват, че са на Иванов. Wink Аз лично мълча все още - на мен много любим образ ми е и Иванов и хич не ми се ще да го развалят, ама... Rolling Eyes
Впрочем, момичета, коя от вас прави новите теми, че вече сме към края, виждам? Flutter Hug
Ай някой да направи анкета или имаше вече такава . newsm78

# 729
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 471
Любен Дилов-син създал образа на мафиота Милото по подобие на Младен Михалев-Маджо
В развитието на сюжета тепърва предстои да се изясни, че синът на Милото – Роки, е извършител на ужасното изнасилване на дъщерята на съдийката

# 730
  • Мнения: 5 462
Абе погледа наистина е на Иванов.Очите му са леко надолу /ако ме разбирате какво имам предвид /. Незнам обаче дали израза на очите не е от маската на въпросния ?

# 731
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ай някой да направи анкета или имаше вече такава . newsm78

И да я изпратим на сценаристите ли?  Joy

# 732
  • София
  • Мнения: 5 334
Абе погледа наистина е на Иванов.Очите му са леко надолу /ако ме разбирате какво имам предвид /. Незнам обаче дали израза на очите не е от маската на въпросния ?

И аз затова си мълча - точно, защото си мисля, че маската пречи да видя точно очите. Embarassed
Оп, верно в тая статия пише, че е Роки... Shocked Ама колко да вярваме на "жълтини"... ooooh!

# 733
  • София
  • Мнения: 6 219
Изобщо не се връзвам на жълтини и спойлери, защото те се правят с цел да объркват все пак.

# 734
  • Мнения: 21
На 100% подкрепям всички мнения на nenna от последните дни, особено това за хейтърите.
По повод сериала и според мен на Иванов не му е чиста работата хич, но до колко и в какво е замесен, ще видим. Съмнителен ми стана най-вече с тази бърза свалка, до онзи ден се правеше, че не е чувал за нея и се възмущаваше от връзките й с мафията, играеше го белият рицар, борец за справедливост и сега хоп: красива била. Ами ако е толкова добър, поне малко морална борба щеше да има в него, а не да се хвърля все едно е първата жена, която вижда. А и като чу, че Милото е първият й мъж, видимо му стана гадно и то не от ревност. Присъединявам се към теорията, че има зъб на Милото, а тя го е прикрила в някое му деяние. А и точно в този случай, да се появи точно той, а не някой друг? Пък и аз за пръв път чувам прокурор да прави разследване, нали си има полиция и следователи за тази работа, дето и по новините все ни се явяват с думите "Ние ги хващаме, те ги пускат." При едно дело ролите на прокурора и съдията са на малко по-късен етап си мисля аз...

Общи условия

Активация на акаунт