Име на момиче или момче с буквата О - Моля дайте предложение

  • 12 797
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Обаяна, от обаяние, не припадайте сега, на майката може да й харесат.


Ооо, не, Обаяна просто ме довърши  Joy

# 31
  • Мнения: 15 379
Абе хора, стегнете се.
Това не е темата с Майк.

# 32
  • Мнения: 10 547
Е, на предложение от типа на Обайна или там каквото беше, кака да реагираш сериозно?

# 33
  • София
  • Мнения: 291
Аз съм сериозна, но тук някои развалят дисциплината!   Crossing Arms Joy
На О! Шипка, ако се махне препинателния знак, може и да се получи някакво име ...   Crazy   Flutter

# 34
  • Мнения: 15 379
Е да, но пък Омайна е идейно Grinning.

Тръпна да чуя дядото как се казва.

# 35
  • Мнения: 4 555
narcis, предложенията къртят  Joy

# 36
  • Мнения: 1 797
Освен мъжко Орлин и женско Олена, които долу-горе стават, нищо не ми харесва

Освен Океан/а да предложа  newsm78

# 37
  • Мнения: 15 379
Океан е реално мъжко име.
Фамилията е Малчугански - Океан Малчугански.
Да не е дядото това?

# 38
  • Мнения: 8 921
Огнян ми харесва много, Орлин също не е лошо. Но с женските имена е малко по-сложно. Евентуално Оля, Олена, Олга, Огняна, Орлина.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 103
От мъжките имена ми харасва Огнян, от женските - Олимпия. Оксана, Олга и Олег също ми харесват - по принцип харесвам славянски имена.

# 40
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Омайна ми хареса съвсем насериозно, аз по принцип си ги харесвам такива Ясна, Свидна и т.н. и общо взето все от идеи на narcis съм се палила по тях  Hug.

Мъжко име с О харесвам най-вече Огнян. Орлин не ми харесва, ама никак. Олег не е лошо. И Оливър не е лошо, и презимето Оливъров/а може да се преглътне, а и може да се остане без окончание ов/а. За мъжко име не ми е особено благодатна тази буква.

Но за женско...

Оля, Оксана, Олга, Оливия, Орхидея, Одри, Озарена, Орор(това последното само ако не живея в БГ или Испания) са все любими мои имена, които с радост бих дала и на своето дете.

# 41
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 321
Ориана
Оливера
Олимпия

# 42
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Е да, но пък Омайна е идейно Grinning.

Тръпна да чуя дядото как се казва.


Сетих се за трите цветя, които характеризират един мъж - Омайниче, Мушкато и Бегония  Flutter За тризнаци стават  baby_neutral

От женските имена най ми харесва Орнела и може би това е единственото име, което бих приела с О изобщо. Много неблагодарна буква  Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 1 428
Мен ме избива на историческо-литературни имена  Laughing - Октавий или Октавиан, Олимпий, Олег,  Овидий, Орфей, Озрик, Отон или Ото и съответно Октавия, Олга, Одета, Оливера, Олимпия и т.н.

# 44
  • Мнения: 181
За момиче ми харесва само Оливия,а за момче Огнян.Другите с О не ми допадат хич.

Общи условия

Активация на акаунт