Парфюмни размисли и страсти - 142

  • 35 130
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6
Парфюма е на Ейвън,капачката не се маха,явно е с вградено пръскало,цилиндрично шише,
жълтеникава течност,намален на 20 или 20 и няколко лв,не знае колко мл.
За съжаление нямам познат представител на Ейвън,а и никога не съм използвала техни продукти,
и не успях да го открия.
Ако някой успее да разгадае загадката и знае на кой друг парфюм ми напомни,ще съм много благодарна.  bouquet

да не е Bond Girl 007 http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Bond-Girl-007-3593.html
май само той беше с вградена капачка, а пък и течността е златиста, горе-долу цилиндрично е шишето  Rolling Eyes дали е намален, наистина най-добре виж онлайн каталога (http://www.avon.bg/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201114)

Ох,досега разглеждах каталога,но така и не го намерих този Бонд. EmbarassedМного е възможно да е той.Ама как може да не знаеш името на парфюма си ,особено пък,ако действително е този,толкова е лесно за запомняне. ShockedНаправо се изтормозих. Whistling

# 676
  • Мнения: 2 447
Поли,да не се измъкнала самата тръбичка вътре в бутилката newsm78 ако е така,много зле,няма оправяне.Тафи мисля имаше такъв проблем с един Кели Калеш преди време

# 677
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
polly jean, не знам дали ще ти помогна по някакъв начин, но моят Л'агент 50 мл флакон с половината долу-горе съдържание в него тежи 140 гр, сега го претеглих.

# 678
  • Мнения: 2 677
Ох,досега разглеждах каталога,но така и не го намерих този Бонд. EmbarassedМного е възможно да е той.Ама как може да не знаеш името на парфюма си ,особено пък,ако действително е този,толкова е лесно за запомняне. ShockedНаправо се изтормозих. Whistling
[/quote]

Недоумявам как няма да си помниш името на парфюма, но има доста такива хора. "Ауу, много е хубав, един такъв жълт! На Ейвън  bowuu" И друг път съм го чувала  Laughing
Въпреки, че съм представител на фирмата, откак ме заразихте, не съм си поръчвала парфюм оттам  Crazy Иначе доста съм ползвала и някои съвсем не бяха лоши - определено Tomorrow си беше хубав. Но този Бонд не ми е попадал, даже от ароматизираните страници не помня дали ми е харесал  Thinking Но пък мисля, че е обсъждан тук и някоя дама го има  newsm78
Много пишете, бе момичета! Два дни ви изпуснах и сте изписали света  Whistling

# 679
# 680
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Май, така ще се окаже струва ми се малко 190 гр да тежи. Писах на продавача вече.


Ооо, много е малко .  Confused
Трябва да тежи към 265 г.

# 681
  • Мнения: 2 447
Май, така ще се окаже струва ми се малко 190 гр да тежи. Писах на продавача вече.


Ооо, много е малко .  Confused
Трябва да тежи към 265 г.
Или липсват около 75гр,което пък беше равно на 100мл,зле съм по математика,ама нали скоро коментирахте Laughing
Поли,връщай го,ама виж продавача да не е обявил празна бутилка,че продава,защото има и такива в ибеи

# 682
  • Мнения: 6
А защо го няма в каталога,да не би вече да не се предлага? newsm78
Отивам в размените да си търся малка отливка или пробичка.

# 683
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Доколкото си спомням май Вили Маринска го разменяше наскоро този Бонд на Ейвън. newsm78

# 684
  • Мнения: 6
Да,наистина го разменя,ама аз не съм сигурна,че търся наистина него. newsm78
Абе,луда работа ! EmbarassedОт десетина дена само за този тайнствен парфюм мисля
и издирвам,а накрая може и да се окаже,че на мен няма да седи по същия начин.
Имах подобна одисея с Мъст ПП.Какво издирване беше,а сега не мога да го нося
и така си седи. Sick

# 685
  • Мнения: 29
iana63, аз бих си издирила пробичка и на Малката Червена рокля. Отговаря на описанието за цвят на течността и цена. Освен това съм го "тествала" от страницата в каталога. Това, което усетих беше добро (толкова, че се замислих да си го закупя). Това е втория аромат на марката, който някога ми е допадал. Първият беше перфектен - луксозно звучене, липсваше ейвънската нишка (и те си имат нишка,пък  Crossing Arms)прекрасен шипър (според носа ми) - Soie Rouge. Цената му в ибей обаче е  Close Не ми се дават толкова пари за нещо, което съм имала. Предпочитам да ги похарча за нещо ново.

# 686
  • София
  • Мнения: 5 533
От Ейвън имам този:
http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Christian-Lacroix-Rouge-1227.html
Много траен (за моя изненада) и приятен аромат,след като го изпръсках си взех още една опаковка,която ми е на свършване,но трета поръчка на него вероятно няма да имам аи  скоро не съм го засичала в каталога

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 422
Дали ще мога да си намеря Sensi на Армани на по-нормална цена,в e-bay гледам е доста скъпичко.

# 688
  • София
  • Мнения: 5 658
luchkata, едва ли. Сенси е спрян, но много хубав и търсен, което повишава непрекъснато цената му. Вече много трудно се намира където и да е.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Моля, покажете ми темата за изпитани БГ сайтове за он-лайн пазаруване на парфюми, че освен Парфюми - шоп нет, не се сещам кои други се коментираха, а се лутам и не мога да я намеря  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт