Парфюмни размисли и страсти - 142

  • 35 144
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 392
luchkata, едва ли. Сенси е спрян, но много хубав и търсен, което повишава непрекъснато цената му. Вече много трудно се намира където и да е.
Да аз едва го намерих за сестра ми.

# 691
  • София
  • Мнения: 5 658
Заповядай, Млечко   bouquet

# 692
  • Мнения: 6
В един магазин видях Сенси ЕДП 30 мл на цена 89 лв.Нямаше друга разфасовка.

# 693
  • София
  • Мнения: 102
Джемма, Карен много ви благодаря! Вече работата е ясна.
Силви, гледах и това, не е обявена бутилката. Аз уж гледам и не съм вчерашна в е-бей, продавача е с 100% рейтинг, е от 120 мнения де. Ама явно не се е изкефил на цената, за която го продава. Сега ще се разправяме с англичанката.
Здраве да е, по нататък и парфюм. Поне имам с какво да се утешавам днес - полуих две прекрасни отливки и един розов Ангел, ама много красиво това малко шишенце бе.

# 694
  • Мнения: 2 447
Джемма, Карен много ви благодаря! Вече работата е ясна.
Силви, гледах и това, не е обявена бутилката. Аз уж гледам и не съм вчерашна в е-бей, продавача е с 100% рейтинг, е от 120 мнения де. Ама явно не се е изкефил на цената, за която го продава. Сега ще се разправяме с англичанката.
Здраве да е, по нататък и парфюм. Поне имам с какво да се утешавам днес - полуих две прекрасни отливки и един розов Ангел, ама много красиво това малко шишенце бе.
пази плика/опаковката в която си го получила,като доказателство за грамажа й Peace

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 422
luchkata, едва ли. Сенси е спрян, но много хубав и търсен, което повишава непрекъснато цената му. Вече много трудно се намира където и да е.
Да аз едва го намерих за сестра ми.
densi ако не е тайна къде го намери?
Аз миналата зима опосках цяла бутилка 100 мл. която заседяваше 3 години Embarassed
Ако знаех че е спрян нямаше да го пипна,много го харесвам.

# 696
  • Мнения: 31 392
След дълго търсене в нета за добра цена, го открих в квартална парфюмерия. Те крият големи съкровища и аз ги обикалям често.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 422
След дълго търсене в нета за добра цена, го открих в квартална парфюмерия. Те крият големи съкровища и аз ги обикалям често.
Благодаря densi ще търся.

# 698
  • Мнения: X
Ох, и аз много харесвам Сенси. Как ме подсетихте за него значи.  Confused

Днес наобиколих Дъглас и пробвах пак Sensuous Noir, че много го хвалихте тия дни.
Е, да, усетих лек тамянец, сладко-дървесен е, не е лош. Но няма нищо общо с класата на Ню ЕДП.  Първият Sensuous  повече ми харесва, усещам меда, има си идея. Тука нито тамян като хората, нито сладост, нито нищо.

Тествах Прада Кенди и новото Chloe Love Intense. Не, не и не. Chloe-то много ми прилича на едновремешната червена Рексона. Прада-та е с прекрасно, идейно шише, но вътре има много нетраен сладкоч, който след около 5 часа вече ухае на лека пудра върху мен. Нищо във флакон.

Честити нови придобивки на всички момичета!   bouquet

Аз си чакам пробичка на Ботега Венета и мъничко количество от прекрасния Montale Chypre Fruite.
Нямам търпение вече.

# 699
  • Мнения: 868
Най-после можах да пробвам няколко нови парфюми. Нямаха проби, разбира се!, така че не можах да тествам детайлно.

Chanel Jersey
Започва като лавандулова вода. На хартия и кожа са много различни! Лавандулата остана на блотъра и след часове. На кожа, обаче, изчезна бързо и се превърна в позната Шанелена пудрена нота, близо до тази в Iris Poudre или дори в най-последните фази на Eau Premiere. Подозирам, че има от този муск, който аз не регистрирам добре. Скучен!    

Аngel Eau du Parfum Sublimee de Poudre de Cacao
Добро, сухо и пудрено какао в началото. Бързо е превзет от тази доста характерна за Ейнджъл нота, обаче, която хората или обичат или мразят. Хареса ми началото, но би бил труден за носене за мене.

Bottega Veneta
Октавиан се е изказал ласкаво за този, както и Денси, и бях любопитна.  Хмм, интересен, модерен шипър. Кожата е фина. Цитрусите усещам добре в началото. Цветята са абстрактни. Октавиан споменава слива, и аз се надявах да я усетя, но не е силно изразена. Ако има плодове, също са абстрактни. Трябваше да напръскам 3 пъти доста щедро свивката на ръката, и дори след това носът ми трябва да е близо, за да го усетя.  

П.П. Добавям, че след около 6 часа, Ботега Венета продължава да се усеща и сега повече ми харесва. Чудех се на какво ми прилича. Сега на края ми прилича на базата La Belle Hellene. Току-що им сравних нотите, и двата имат дъбов мъх и патчули (пачулито не се усеща добре и не е от типа в Коромандел). Приличат си и по малко киселата слива.  От тези, които днес пробвах, този е най-интригуващ.

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 02:31 от Pixie

# 700
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Soir De Lune е все едно Агент Провокатор!  Shocked

# 701
  • Мнения: 2 447
Soir De Lune е все едно Агент Провокатор!  Shocked
Ето защо не ме докара до умопомрачение,имам си една отливка и ще я изпръскам,но няма да инвестирам в цяла бутилка,въпреки че е толкова красива.

Снощи си легнах с мъничко Виза на рамото,ей това точно исках от нея като развитие,много ми хареса,плодовото в нея не беше така задушаващо,а някак стилизирано.Чудя се дали днес да не го разнося подоващо и да видя как ще е.

# 702
  • Мнения: 31 392
Използвах снега, който вали навън и се напръсках щедро с Un Bois Vanille Serge Lutens. Дойде му вече времето и на него. Топъл, мек, гушлив, все повече такива думи ще си казваме за парфюмите си сега.
Визата също вече ще се развива страхотно и нея я започвам.

# 703
  • Мнения: 2 447
Използвах снега, който вали навън и се напръсках щедро с Un Bois Vanille Serge Lutens. Дойде му вече времето и на него. Топъл, мек, гушлив, все повече такива думи ще си казваме за парфюмите си сега.
Визата също вече ще се развива страхотно и нея я започвам.
Сняг ли вали при вас Shocked стига бе,октомври е още,трябваше още да съм по сандали #Cussing out

# 704
  • София
  • Мнения: 1 210
Вали и още как...Sad Ще се вадят вече зимни дрехи..и парфюми Mr. Green - което е единственото хубаво нещо на лошото време за мен

Общи условия

Активация на акаунт