"Златна есен тук е вече, с глас се смее ЮНСКОТО човече." - тема 7

  • 23 537
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 26
Ирето, много готино заглавие.  Laughing На мен много ми се иска да се пробвам със следващата тема, да облекчим малко Чин, но изобщо не съм сигурна как става.  Sad
Ей, това вчера е било много стряскащо! Ужас, дано си се успокоила вече  Hug

Ичка, дано се оправи Дарка по-скоро!

Да кажа и аз добро утро Wink
Аз пък напоследък чувам истории за заключени коли с бебетата вътре  Shocked

Е това, според мен, трябва да се обяви за противозаконно! Това в Щатите ако го направиш, направо ти взимат детето. Както и случаите, когато дете се вози в кола без колан! Редовно ги виждам как надничат между предните седалки  #Cussing out

Цветич, чудих се вчера къде си, явно и на мен ми липсваше  Heart Eyes Дано се оправи дядо ти  Praynig Приятно и успешно захранване! Няма такова само от картоф. И аз гледах.

Аз, обаче, не мога да изпусна това слънчице. Гледам температурата бързо се покачва и в момента показва 8.4 на сянка. Затова качвам Сиана в колата и се заътвам към Градинката със слончето. Ако има желаещи - да се присъединяват!

Деска, как е Йоана? Как мина нощта?  Hug

Честити месечинки на всички    bouquet

# 646
  • София
  • Мнения: 142
Да кажа и аз добро утро Wink
Аз пък напоследък чувам истории за заключени коли с бебетата вътре  Shocked

Е това, според мен, трябва да се обяви за противозаконно! Това в Щатите ако го направиш, направо ти взимат детето. Както и случаите, когато дете се вози в кола без колан! Редовно ги виждам как надничат между предните седалки  #Cussing out


Мама Ани, аз за заключени по невнимание чувам...
Иначе съм на 100 % съгласна с мнението ти Peace

Ани2, не съм сигурна, може би сама се вкарвам във филми Rolling Eyes Но понеже напоследък е разсеяна, върти се много, освен това усещам, че суче само докато е силна струята и после губи интерес.  Пробвах да приложа компресия, но или аз не я умея тази техника, или при нас не действа newsm78  Иначе и двете гърди започнах да предлагам.  Рядко иска от втората, а пък когато иска цоква малко и се отказва.  Може би в резултат на това вчера ака зелено (предполагам, че е заради повечето предно мляко).  Та така...малко набързо, ама ме вика.

Заглавието и на мен ми харесва Peace

# 647
  • София
  • Мнения: 10 704

Аз, обаче, не мога да изпусна това слънчице. Гледам температурата бързо се покачва и в момента показва 8.4 на сянка. Затова качвам Сиана в колата и се заътвам към Градинката със слончето. Ако има желаещи - да се присъединяват!


Коя е таз градинка със слонче? Здравейте де, аз нещо пак нямам настроение за писане и само ви чета...
Хубав ден на всички от мен и Жожо и честити месечинки на бебчетата днес.

# 648
  • Мнения: 445
Добро утро Simple Smile
Честити месечинки на Дара на Ичката, Краси на ТинаТ, Крис на Зверчето и Георги на Иси  Hug - много здраве пожелавам на бебоците Simple Smile. Забравих - и на бебчето на Клеопатра  Flutter

Ичка, горкичката Дара... Ако мога някак да ти вдъхна малко кураж - не се притеснявай, давай АБ - Алекс като беше болен и аз много плаках, не исках още от сега да пие АБ, но си поговорих с педиатърката и тя ме посъветва да го пие детето, за да не стане по-лошо... АБ все пак се дава, за да помогне. Сигурна съм, че Дара ще го преодолее това, важно е детето да се оправи, няма значение по какъв начин. Много те прегръщам и много ме е яд, че не съм в Пловдив да се видим, да си поговорим  Hug. Специално ще се обадя на леля ми днес, да я питам за нейното мнение - вуйчо също е лекар, и то добър, ще дадат съвет. Ще ти пиша във фейсбук. Знам, че така от разстояние не става, но поне мнение за даденото лечение могат да дадат Simple Smile
Ирето - с две ръце съм за заглавието, СУПЕР Е  hahaha
Цвети - има само картофено пюре - мисля, че беше на ХИП, но продавачките не го препоръчват за захранване, защото било много блудкаво и гадно на вкус и повечето дечица не го харесвали. Сигурна съм, обаче, че вкъщи ако й направиш на Симонка, ще го яде  Peace. Жената в магазина беше много любезна, посъветва моята позната да не го купува, та затова споделям Simple Smile
Ани2 - както винаги изключително си ми полезна  Hug. Не иска тва дете биберон и това си е Simple Smile

Аз излизам да разхождам детето. Студено е, но смятам, че като го облека добре няма да има проблем. Просто не му се седи вкъщи и това си е  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 4 370
Здравейте!  Grinning

Хелен, биберонката е каучукова, скосена. Направо му залепва. Първо бяхме взели силиконова, но тя изхвърча като тапа от устата му и аз си мислех че не иска биба. Но тази много си я харесва. То само за заспиване я ползвам де. Иначе е без!
Хеберлея, не съм полагала някакви усилия да го уча. Знам че с Иван беше така и с Ники пробвах. Винаги първо го оставях да заспи сам и като не се получи приспивах. Обаче от около седмица не ми се е налагало, само вчера защото нямах биба.

Хеберлеа, в темата захранване водено от бебето ми дадоха идея за първа храна авокадо. Интересно ми се вижда, но пък ми се иска да е с нещо домашно и затова май няма да е авокадо първото. Благодаря за табличките!

Ире, и мен най ме е страх от това да не остане Ники заключен у нас. Понякога като спи излизам за нещо на двора уж на бързо и не вземем ключ, а външната врата е без брава. Добре че може да се минава през прозореца у вас. А заглавието е страхотно!  Peace

Честити месечинки днес!  Heart Eyes







# 650
  • Мнения: 380
ichkata83 ТинаТ  Честити месечинки на бебоците    Hug

# 651
  • Мнения: 4 420
Честити месечинки на всички бебоци.

И аз съм ЗА заглавието, много е хубаво.

МамаАни, благодаря, че попита. Ами беше малко неспокойна снощи, но спахме заедно, че то иначе само да я отлепя от мен и се събуждаше. Така поне от 0 до 4 поспахме и двете. После всичко вече си беше по старому.

Ние направихме сутришната разходка, а сега съм приготвила малко неща за гладене, та няма да пиша много. Чакам и гости евентуално по обяд и съм яхнала сто задачи на куп.

# 652
  • Мнения: 378
Честити месечинки на всички бебоци  bouquet

Ние се опаковахме и след малко излизаме, духа вятър (както винаги Tired), но пече много готино Grinning

Хубав слънчев ден на всички и приятни разходки Hug

# 653
  • Мнения: 149
Ние вече се върнахме от разходчица и даже Оги още спи в кенгуруто - сложих го както си е опакован на леглото на кака му  Simple Smile Слава богу че да си хапна кашата от овесени ядки - нещо от няколко дни така ме присвива корема, все се чудя какво да хапна - може да е от сухоежбината, но малкия все не ме оставя на обед нещо да си наготвя.

Навън наистина е много приятно, ако се задържи така - пак ще излезем следобеда.

Ире - много хубаво заглавийце наистина!
И нашата врата се заключва сама и все ме е страх като излизам за малко, да не се заключа навън  ooooh! Сигурно ще полудеем и двамата от рев и ужас...

Цвети - верно нищо не ви пропуска...Дано дядо ти бърза се възстанови. Хубави новини за Симонка

ЧЕСТИТЕ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБОЦИТЕ!  newsm67

# 654
  • Мнения: 158
Върнахме се от тежкатааа разходка с колата  Sad
Нямаше никъде сушилник и за капак тъкмо отиваме към бебешкия магазин и заваля град.Краси се разрева,а аз нищо не виждах.Ако знаете как спрях пред магазина ако имаше полиция сигурно щях да имам глоба.Важното е,че се успокои детето с биберона,а майка му още не е.Треперя още.За капак в колата една оса и една миризливка излязоха от някъде.Осата я убих,но миризливката не успях.Спирам пред вкъщи като пекна,спря дъжда е няма такъв карък като мен  Confused
Като се събуди Краси може да излезем пак,но като гледам пак се намръщи вън лоша работа.

Деска и аз имам една камара за гладене и още една пералня се върти,така,че ще ти споделя малко по-късно заниманието.

Болничките да оздравяват по-бързо,че е много неприятно и притеснително наистина  Hug

# 655
  • софия
  • Мнения: 1 305
Момичета дадох картофено пюре, голяма емоция, направих го редичко с кърма, очаквах да и се догади, а тя мрънкаше за още. Не знам какво очаквах, нормално ли е да бута с езичето, някак си не знае милото какво да го прави и две лъжички 6 пъти ги бутах newsm78
Анн2,хубавото и наддаване много ми костваше
Хеланче, мерси  bouquet
Бюти не е гладна да видиш Симона как пресушава и двете.

# 656
  • Мнения: 0
Ние тамън се приготвихме за излизане, даже мислех дали да не тръгна към прословутата последните дни "градинка със слончето", но госпожица Сладкишка взе че заспа сладко сладко след няколко часа мрънкане и киселене... Но явно ще излизаме след като хапне към 13ч, и то тука към Южния парк...

# 657
  • Мнения: 2 837
Цвети, не е преодоляла още рефлекса за избутване, затова. Чудесно е, че й харесва вкуса на храната Simple Smile Знам, че ти костваше доста, но вероятно покрай скок в растежа е имала повишени нужди и си е изработила необходимото мляко - за четвърти месец 350гр на две седмици си е предостатъчно - сега поуспокоиха ли се малко нещата? Иначе знам за какво говориш - Явор в последно време яде много често и наддава като змей. Аз ти се възхищавам на търпението да цедиш - аз просто давам по-често, да цедя не мога да се навия. Как е Дани?
И аз в групата на евентуално гладещите  Mr. Green
Шунчи, канех се да те питам - морковките откъде ги взимаш?

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Уф, мен днес ме домързя много да излизаме - а такова хубаво слънце грее. Но от вчера съм като парцал, ужасно изморена.
Макси вчера беше добричък навън, но вкъщи ми го върна тъпкано!  Twisted Evil

Ана2, за начало купих сокче на Хип, а моркови иначе или от Кауфланд, или от пазара взимаме, нямаме откъде другаде.

# 659
  • София
  • Мнения: 169
Ето почерпка по случай месечинката на Крис-чо, Благодаря за пожеланията Hug

Честито и на другите бебчовци с месечинки днес Hug
Днес много хубаво времето...ние излизаме малко на разходка, че кой знае кога пак ще има такова слънце.
Шунче, Кити, Мама Ани, със сигурност ще дойдем до въпросната градинка, сетих се къде е, по принцип на всяко 25-ти число имам път натам, така че тогава със сигурност ще дойда, дано да е хубаво времето Hug
А за тези моите познати и аз нямам думи..направо изпаднах в шок вчера като разбрах.,..то пък бива бива, много грозно звучи наистина, но не искаха и второто защото са зле с парите, в крайна сметка решиха да го оставят (както писах то е на 6 месеца и половина сега)...и сега трето, направо думи нямам за тях....толкова методи за пазене има, и то при положение че и двата пъти до сега случайно е забременяла, 3-ти път....мацката е набор 86....мъжа е 83....
за сега толкова от мен, после пак.

Общи условия

Активация на акаунт