ДЕКЕМВРИйчето расте - още има накъде

  • 23 308
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
йеее, и аз успях да се пльосна на първата страница ... абе, вие работа нямате ли си  Laughing


редакция:  ooooh! за малко ...  нищо, другият път Rolling Eyes

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 77
аз да попитам -тази социална помощ от 150лв 45 дни преди термина,кога се изплаща и кога трябва да се подадат документите? Ако ги подам сега  newsm78 или точно 45 дни преди термина
и мен ме интересува това какви документи са нужни и каде се подават

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 72
Здравейте мили мами    bowuu
Темичката си е супер. Приятен ден! Аз излизам пак навън, времето е страхотно.

# 18
  • София
  • Мнения: 865
Tedi   bouquet

# 19
  • Мнения: 2
аз да попитам -тази социална помощ от 150лв 45 дни преди термина,кога се изплаща и кога трябва да се подадат документите? Ако ги подам сега  newsm78 или точно 45 дни преди термина
и мен ме интересува това какви документи са нужни и каде се подават
Здраейте, да се  запиша и аз в темата.  Laughing
намирих това: http://www.mlsp.government.bg/bg/public/deca.htm дано ви е от полза newsm78. Вероятно документите се подават по адрес на местоживеене или лична карта.

# 20
  • Мнения: 723
Ми на 2Д освен профил друго няма да мога да видя от личицето. Щеше ми се да имам 3Д снимка в анфас, защото само така мога да видя как ще изглежда, но то пък няма гаранция, че като отида тя ще е в подходящата поза за снимки на лицето...

# 21
  • Мнения: 1 516
Това инфо не е актуално .. Мисля ,че е достастаро ,защото пише , че еднократната помощ за всички деца до 3-то е 200 лв . Мисля ,че вече за първо е 250 , за второ е 600

# 22
  • Мнения: 1 675
пльок

Ама несмогвам да изчета вече всичко!  Rolling Eyes
Моята акробатка също напредва в седмиците, но докторът ми каза, че е твърде рано, за да се констатира изместване и в термина. И все пак това си е период на развитие, което не може да следва  една постоянна скорост. Иначе и моите ФМ сигурно са над 10бр. вече, но на мен пък ми прилошава всеки път да гледам в детайли вътрешностите на беба. Нещо ми става грозно като се проточи прегледа.

# 23
  • Мнения: 5
Опалянкаааааа........ и аз съм тук))))
Киара как 15 фетални бе жена-тва е много преглед ,много нещо)))

отивам да готвя рибка)))

# 24
  • Мнения: 2
Това инфо не е актуално .. Мисля ,че е достастаро ,защото пише , че еднократната помощ за всички деца до 3-то е 200 лв . Мисля ,че вече за първо е 250 , за второ е 600
В такъв случай тук: http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=11254&start=750. Ако ли не - в противен случай трябва да се видят последните промени по закон. А това си е ровене в ДВ  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 16:14 от bubulina_78

# 25
  • Мнения: 103
Еха, нова тема! Честита да ни е!
За киселините - пия топло мляко вечер преди заспиване и ти изчезват.
За диетата - аз съм 10 кг отгоре, но има цели два месеца още.
Някой се бе притеснил, че бебето му е малко, но двете мами, които бяха споделили, че бебенцата са по около 2кг са вече в 30 и 31 седмица.. Донт уориии! Всичко си е ок с бебетата-някои наддават повече, а други по-малко, но щом докторите В иказват, че са в норма, то място за притеснения няма!

Аз наблягам на месото, а след 10 дни ще правя изследвания и ще видя дали ще има нужда от желязо.

# 26
  • Мнения: 13
Хайде и аз цоп в новата темичка   bouquet
Много бързо изписахте предната  Mr. Green бравос и на автора на тази много свежа снимка Peace

# 27
  • Мнения: 53
аз да попитам -тази социална помощ от 150лв 45 дни преди термина,кога се изплаща и кога трябва да се подадат документите? Ако ги подам сега  newsm78 или точно 45 дни преди термина
и мен ме интересува това какви документи са нужни и каде се подават
Ето какво намерих ако ви интересува все още
http://www.pomosti.oneinform.com/sp.html#MARK1

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 2 105
Привет и от мен в новата тема.
Връщам се от третата ФМ, всичко е в норма, Марков каза, че няма забележки  Simple Smile
1050 г е, а някой питаше за мерките на главата- 6,99 см, като терминът ми е 20.12 по дата на последния цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт