Конкурс по декупаж за месец октомври - Шаби шик

  • 9 116
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Моля тримата победители с ЛС да ми пуснат адресите за наградите.

Предлагам спора да приключи. Отчетохме още една слабост в правилата за участие и гласуване... Крисчето я поправи в следващата тема. Отваряме нова страница  Naughty

# 106
  • Мнения: 1
Вярно е че темата е за забавление, вярно е и това че конкурса не е състезание на световно ниво но все пак това е форум и всеки има право да си каже мнението.На един то е малко по-остричко, друг е по -толерантен , трети по -сговорчив и т.н.Ние сме различни и е нормално вижданията и вкусовете ни за декупаж да са различни.Но всяка игра , всеки конкурс си има правила.Не е лошо тези правила да се спазват от всички, даже е желателно.Има поддръжници на Чопи и Ани има и такива който не одобряват тяхната постъпка.Аз смятам че , конкурса трябва да се спечели и от честно играещите а не от събраните по такъв начин точки за първо място.Защото те ако бяха дали гласовете си за други творби едва ли подреждането щеше да е такова.А това не е честно спрямо другите участници.А това кой се е отказал да влиза в темата и кой пише или не пише вече в нея си е негова работа.Аз смятам че за това не са причина останалите участници .Намирам тона  в темата за доста възпитан и добър.Никой никога не е обидил някого а това че се спори е хубаво защото , темите са за това да се изказват различни мнения, да се споделят грешки , да се дават съвети и ако се налага понякога да се завърти и малко пръстче .... Joy.
Поздравявам всички участници в конкурса, независимо на кое място са се класирали.

# 107
  • София
  • Мнения: 42

author=zdravkova link=topic=614949.msg20144152#msg20144152 date=1320246322]
 А колкото до твоите три самогласувания........първия път не си знаела,имало е дискусия.........че не е удачно,но ти си продължила  Rolling Eyes
 Не сме тук да се следим кой е гласувал за себе си(не вярвам да има други такива),а да се наслаждава ме на красотата,която творим

[/quote]


напротив и двете грешите и ако проследите ще разберете...написах че не знаех че не е позволено докато не станах на първо място и тогава ми беше обяснено от вас ..разбира се след това не съм го правила-
Цитат
но ти си продължила
- не съм чак толкова
Цитат
самовлюбена

1 Мама Здравкова и 11 Здравкова


Цитат на:     Nevena48
Zdraveite momicheta, az sum mama Zdravkova

кое греша че mama Zdravkova(Nevena48) е гласувала за №11 Здравкова ли?

Не го пиша за да се заяждам просто го написах защото едно от
Цитат
престъпленията
на Чопи и Ани е че не знам кой от двамата бил гласувал за другия и там подобни...айде всички тука станахме измамници, нагледници и там подобни ще кажеш че милиони ще раздават  Joy
е лека вече и от мен...нито ги познавам нито ги зная тея Чопи и Ани ама нека всичко е за всички или нищо за никой....

# 108
  • Мнения: 0
Не съм учавсвала в този конкурс,не съм и гласувала Sad
Много грозно стана...за съжаление.Това е конкурс,за хора, занимаващи се с изкуство...а не с измами .Геновева е права,че наистина трябва да приемаме критика и съвет,когато те са градивни.Старите кучета запалиха мен и ме научиха с всичко,което са написали.изпробвали и спеделили във форума,за което им благодаря   bouquet
Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт