90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 153

  • 30 077
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Някой плува ли днес? Или сама ще се давя.  Laughing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 723
Да попитам и тук, че много ме вълнува как стоят нещата с МЦ. По време на или преди това се задържа?
Защото както ми идва на мен по две седмици... има да чакам от умрял писмо...

При мен се получава не само задържане,
ами и подуване и рязко качване/до 2кг Shocked/ преди МЦ.
След като ми дойде нещата се оправят Peace


# 17
  • Мнения: 12
Здравейте,
на мен днес ми е 5-ти ден - белтъчини
з: грозде
мз:банан
о: пилешко бутче и салата домати
това засега, ще се вкючвам за отчет по-късно, относно вечерята Simple Smile

# 18
  • На топло...
  • Мнения: 584
Благодаря много за отговорите! Недялка,  bouquet!
На мен ми зацапва от 3-4 дни, оттогава задържам, а днес уж започва същинската част (със спирала съм и затова тези особености, и дължината на цикъла). Тия 500 грама ме изненадаха, чувствам се ужасно подута, дано е от това и утре да се нормализират нещата (поне плюсът да падне, друго не искам).

# 19
  • Мнения: 97
Да попитам и тук, че много ме вълнува как стоят нещата с МЦ. По време на или преди това се задържа?
Защото както ми идва на мен по две седмици... има да чакам от умрял писмо...

При мен се получава не само задържане,
ами и подуване и рязко качване/до 2кг Shocked/ преди МЦ.
След като ми дойде нещата се оправят Peace



Явно при всеки е различно. Аз задържам течности по време на МЦ. Досега не ме е посещавал, т.к. отскоро съм на диетата, но предполагам, че тогава ще задържа и килограми, а може и да кача newsm78.
Наблюдавай себе си Peace!

# 20
  • Мнения: 1 531
още не мога да намеря яки веги пърленки или пици наоколо Crossing Arms

на мен също яката салата с тиквички и т.н. ми дойдоха чудесно .... и приспиващо... на работа  Crazy

# 21
  • Мнения: 494
Аз да попитам, нали следобеда спокойно мога да си пия кафенце и чайче - чисти ?

# 22
  • Мнения: 904
Днес плодов, от сутринта схрупах 4 ябълки но така ми дразнят стомаха, та си взех и два банана сега хапнах единият, не знам защо е това гадно стържене на стомаха newsm78,болезнено е, а до сега такива грижи не съм имала.

# 23
  • Мнения: 472
Ден 10-ти Simple Smile Бобови и Варива Simple Smile

з:банани
о:ориз с зеленчуци и 1/4 домат
в:малко картофи,царевица и салата сигурно

Всеки да се почерпи от менюто си за деня за здравето на малката ми мишка Simple Smile Днес става на 1г. Да ми е здрава,само това искам.Ще си запазя торта,за да си я хапна с кеф утре  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 472
Аз да попитам, нали следобеда спокойно мога да си пия кафенце и чайче - чисти ?
Може,може разбира се  Peace

# 25
  • Мнения: 118
Аз пак да попитам - проблем ли е чисто кафе преди 12 ч. да се пие?аз всеки ден , вече 17 дни си пийвам така и си имам резултат - минус 4 кг. Кажете  моля дали е проблем?

# 26
  • Мнения: 494
Днес плодов, от сутринта схрупах 4 ябълки но така ми дразнят стомаха, та си взех и два банана сега хапнах единият, не знам защо е това гадно стържене на стомаха newsm78,болезнено е, а до сега такива грижи не съм имала.

Ако ти дразнят много стомаха, пробвай да ги белиш - ябълки, нектарини, дори круши... Аз имам проблем с червата и само беленето ме спасява.

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Аз пак да попитам - проблем ли е чисто кафе преди 12 ч. да се пие?аз всеки ден , вече 17 дни си пийвам така и си имам резултат - минус 4 кг. Кажете  моля дали е проблем?
Не!
преди след 12ч. пии си го когато ти е кеф

# 28
  • Мнения: 120
Аз много обичам ябълки особено зелени,но избягвам да са ми първо хранене за деня, защото и мен много ме заболява корема. Пробвай закуската ти да е от банани примерно а следващото хранене ябълки Simple Smile)
Имам проблем с водата....пия ама докато свикна че трябва да е поне 2 литра,ще минат няколко дена Simple Smile)

# 29
  • Мнения: 189
Привет  Hug Ден 35-и, варива:
З:банан   О: малко ориз със зеленцуци, 2 малки зелеви сърмички и 1 доматче  В: ориз със зеленцуци  или пък малко оризови ядки, защото съм на родителска newsm78 Нали нямаше проблем за оризовите ядки във варива, някой ги беше споменавал????

Общи условия

Активация на акаунт