Отговори
# 15
  • Мнения: 630
Страхотно заглавие на темата Grinning

Цитат
власт-имащите
Цитат
Вазможно
Цитат
Шофиора
Цитат
Ходяд
Цитат
Дундуков
Цитат
преспективи

А този тип постове винаги ме изумяват. Много ли е трудно да прегледаш какво си написал?
Цитат
здравеите,ходих на гинеколог,,прегледа ме на видеозон,,,има на снимката  то4ица,,но е рано дали има сьс сигурност бременност,,,,маката била уголемена.закаснява ми 4 дни,,,днес леко прокарвя с лека болка първо ж яйчника и после кръста,сега ниама нищо,,,,,ще изчакам да стане поне една седмица и 6те си направя тест,,вие какво мислите...

# 16
  • София
  • Мнения: 5 656
Цитат
здравеите,ходих на гинеколог,,прегледа ме на видеозон,,,има на снимката  то4ица,,но е рано дали има сьс сигурност бременност,,,,маката била уголемена.закаснява ми 4 дни,,,днес леко прокарвя с лека болка първо ж яйчника и после кръста,сега ниама нищо,,,,,ще изчакам да стане поне една седмица и 6те си направя тест,,вие какво мислите...

Ами мисля дали неграмотността се предава по генетичен път и дали бебето ще бъде наследствено обременено с нея  Crazy

# 17
  • Мнения: X
Вярно ли има тооолкова неграмотници?    Shocked
Ужас!А аз се надявам на по-добро бъдеще за Бг....... Sad

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867

Цитат
здравеите,ходих на гинеколог,,прегледа ме на видеозон,,,има на снимката  то4ица,,но е рано дали има сьс сигурност бременност,,,,маката била уголемена.закаснява ми 4 дни,,,днес леко прокарвя с лека болка първо ж яйчника и после кръста,сега ниама нищо,,,,,ще изчакам да стане поне една седмица и 6те си направя тест,,вие какво мислите...


Интересно ми е от какво се определя броят на запетайките... Thinking Варират от две до пет, ама по каква ли логика?

# 19
  • Мнения: 630
Мисля, че ги използва като многоточие Mr. Green

# 20
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728

Цитат
здравеите,ходих на гинеколог,,прегледа ме на видеозон,,,има на снимката  то4ица,,но е рано дали има сьс сигурност бременност,,,,маката била уголемена.закаснява ми 4 дни,,,днес леко прокарвя с лека болка първо ж яйчника и после кръста,сега ниама нищо,,,,,ще изчакам да стане поне една седмица и 6те си направя тест,,вие какво мислите...


Интересно ми е от какво се определя броят на запетайките... Thinking Варират от две до пет, ама по каква ли логика?

Може би по логиката на любимото число Simple Smile. На мен 5 и 6 са ми любимите числа. Така че в бъдеще ще пиша по 5-6 запетайки в изречение.  hahaha  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 149
Може да й притреперва пръстчето на клавиша със запетайката....  Mr. Green

Напоследък при мен е беден урожай  Embarassed но все пак
Цитат
извънматКУчна бременос
Попаднах на оригиналния пост за биг маците  hahaha! Посмях се пак едно хубаво.....  Joy

# 22
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цитат
А когато всъщност си влубен...

# 23
  • Мнения: 10 687
Записвам се с едно "натрушено сирене", че вече ми дойде в повече да го чета навсякъде из нета изписано по този начин  Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 5 656
На мен пък ми писна вече от това:
Цитат
протмонето
Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 17 546
Е, аз из парфюмните теми, където най-често пиша, от години чета, че на мацките парфюмите са в "целУфан", ама свикнах вече. Crazy Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 20 082
Цитат
преоритети

Цитат
и се изкошавам

Цитат
по-рожденни дни

# 27
  • Мнения: 3 736
Цитат
Не е по-темата
 Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Цитат
заклучения..........

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Цитат
Тъдей ще има печено пиле с гарнитура златните картовки на Лео.
ТЪдей - картовки, тЪмороу - може да е ориС. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт