Покана за доброволно участие в изследване за двойки с репр. проблеми

  • 5 173
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Ще се включа с удоволствие! Знам колко ми беше трудно, когато защитавах дипломната си работа!
Дано да е и полезно това начинание!

# 16
  • Мнения: 796
Аз още чакам мейл Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Свърши ли изследването? Искам и аз да участвам   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 153
Свърши ли изследването? Искам и аз да участвам   bouquet

Мисля , че отдавна свърши...сега чакаме резултати....

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ясно, благодаря, Ванеса, дано резултатите да дават някои отговори и да помогнат в борбата ни  newsm10

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
АЗ УЧАСТВАХ, НО НЕ ПОЛУЧИХ НИКАКВИ РЕЗУЛТАТИ newsm78 newsm78 newsm78 Или просто не съм разбрала къде да ги видя  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 153
Аз писах на момичето, на и- мейла и тя ми върна отговор, че вече има резултати и ще ми ги прати след Коледните празници. Оттогава и писах няколко пъти, но.....нищо, не ми връща отговор. Може да има някакъв проблем с пощата...незнам...

# 22
  • Мнения: 147
Аз писах на момичето, на и- мейла и тя ми върна отговор, че вече има резултати и ще ми ги прати след Коледните празници. Оттогава и писах няколко пъти, но.....нищо, не ми връща отговор. Може да има някакъв проблем с пощата...незнам...
Е, те коледните празници отдавна минаха, а резултати така и не видяхме.  Не е коректно спрямо всички които сме участвали, нали в крайна сметка резултатите щяха да бъдат в наша полза.
Няма значение, но не е правилно така да се използват хората, в крайна сметка като нещо се обещае трябва да се прави, а не само да се говори и обещава.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 165
май за нея тия дни писаха че е родила, едва ли има време да се занимава с резултати точно сега  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 147
май за нея тия дни писаха че е родила, едва ли има време да се занимава с резултати точно сега  Rolling Eyes

Извинявам се тогава за предишния си пост, незнах, че такъв е случая. Радвам се че борбата на някоя от нас е дала свойте резултати.   bouquet  bouquet
А резултатите ще ги видим и по късно, сега наистина ние не сме най - важните.

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 16:03 от boll

Общи условия

Активация на акаунт