БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 86

  • 74 352
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1
Здравейте момичета. Замалкo да пропусна цяла една тема. Хвалвам се набързо и отивам да чета назад.
От днес ще бъда по-редовна. Приключих с работния сезон и се отддавам на гоблени и интернет.




# 691
  • Мнения: 41
Цветката много хубаво коте  Heart Eyes!
gal_ka и твойте миниатюри големи сладури.
 Почнах и аз снощи един Дядо Коледа, който ще стане около 6-7 см.(на тези малките аз им казвам "джвъкчи" Mr. Green.Радвам му се, но и аз не съм измислила какво да го правя. Сигурно в някоя готова рамка(гледам има звездички-рамки, елхички -рамки)ще го сложа. Някъде четох, че в рамки за снимки слагат гоблените  Thinking, пробвал ли е някой. Питам защото за малките Снежковщи , ми искат 8-9 лв. за рамка (много ми се видяха  Crazy)
Аз съм слагала в рамка за снимки, едни халки за които взех схемата от тук, получи се много добре Simple Smile

# 692
  • Мнения: 434
Почти всичките ми гоблени са в рамки от левчето.Стига да позволява гоблена, няма да има проблем да ползваш подобни рамки.

# 693
  • Мнения: 352
Хайдеее на сладичкотоооо... Party


И да ви покача едни интересни тикви, които ме впечатлиха:
   

 iucka , и аз съм слагала гоблени в рамки за снимки. Екстра са си!  Grinning

# 694
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И аз слагам гобленчета в рамки от левчето.  Peace

# 695
  • Мнения: 3
Бяло Цвете, прекрасни са станали торбичките, а и вече пълни с лакомсва са направо мама мия Joy Joy

# 696
  • Мнения: 352
Бяло Цвете, прекрасни са станали торбичките, а и вече пълни с лакомсва са направо мама мия Joy Joy

geri681 , Благодаря!
Всъщност, това са шоколадчетата, които ние раздавахме!  Wink
От тези, които събрахме, така и не успях да снимам,...че постоянно изчезваха от торбичките!  Mr. Green
...Ама нали бях обещала да почерпя!   Grinning

# 697
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
elena714 не мога да не те поздравя с този голям проект. Прекрасен е. Поздравления! Надявам се скоро да го завършиш и да го видим в цялата му прелест.
  bouquet

# 698
  • Мнения: 338
страхотни неща.

някой търсеше ли чорап с Дядо Коледа?
тук има един:

ама схемата май не е много голяма...

хора, не знам дали ви казах, но моите деца започнаха да шият щампи с намерението да участват в конкурс за детско ръкоделие. обаче аз не съм шила никога кръстчета за пред комисия. може ли някой да покаже хубав гръб да добия представа как да ги уча за отзад?

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 15:04 от tarzanka

# 699
  • Мнения: 169
Здравейте,
мили момичета. Бих искала и аз да се присъединя към вас. Никога досега не съм шила гоблен, но ето, че дойде и моят момент. Обичам мъжа си и реших да направя изненада с гоблен, който лично аз да ушия. Моля ви да ми помогнете. В момента съм в процес на проучване. Търся си гоблен с мотив за ЦСКА. Моля ви, ако можете да ме насочите от къде да си закупя. Ще съм ви много благодарна. За мен е важно да  го направя за него.   bouquet

# 700
  • Мнения: 0
Здравейте,
мили момичета. Бих искала и аз да се присъединя към вас. Никога досега не съм шила гоблен, но ето, че дойде и моят момент. Обичам мъжа си и реших да направя изненада с гоблен, който лично аз да ушия. Моля ви да ми помогнете. В момента съм в процес на проучване. Търся си гоблен с мотив за ЦСКА. Моля ви, ако можете да ме насочите от къде да си закупя. Ще съм ви много благодарна. За мен е важно да  го направя за него.   bouquet

Здравей,
Поздравявам те за желанието ти да се научиш да бродираш.

http://sisssak.multiply.com/photos/album/73#photo=2

Ето тук видях гоблен на sиssак с емблема на ЦСКА
Приятно занимание Simple Smile

# 701
  • Мнения: 643

Елена 714 , страхотни и много големи , сега като почиваш през зимата , какво ще става , не знам...Бравос  Hands Clap

Торбичките на Цветето  също много ми харесаха   bouquet

Аз имам още малко контур  , но си приготвих да шия и коледни неща , като понапредна ще снимам.

# 702
  • Мнения: 169
Миша, благодаря ти за отговора.
Но аз бих искала да си купя всичко накуп, ако е възможно, за
ото и без това не съм много наясно с тези схеми.  Rolling Eyes

# 703
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Миша, благодаря ти за отговора.
Но аз бих искала да си купя всичко накуп, ако е възможно, за
ото и без това не съм много наясно с тези схеми.  Rolling Eyes

готов комплект за емблемата на ЦСКА (и на никой друг отбор) няма как да купиш
Wink който рита, не шие Wink

сис, направи схемата за друга съфорумка в нужда, възползвай се  Hug

или избери нещо друго от магазина: цветя, икони, пейзажи, снежковци...

# 704
  • Мнения: 338
vera_bg, жива и здрава да си, точно такова дърво е следващия ми проект, искам да го ушия на баба и дядо. естествено ще трябва малко да го поразширя, но е идеално! благодаря ти!

мисля, че за ЦСКА може и sissak да приготви коплект, а kettle да си заплати - все едно си го купува (стога sissak да е съгласна)

Общи условия

Активация на акаунт