БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 86

  • 74 351
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
това за кръстчетата го коментирахме преди време, само дето никой не ми повярва, че завършват от лицевата страна  Rolling Eyes
Чак сега го разбирам това  newsm78, но честно казано не го разбирам. Не държа да ми е идеален гърба - гледам да е добре отпред. Да, чувала съм за  изложби на двулицеви гоблени и уважавам труда на всеки, който се е постарал. Но аз определено не държа на перфектното изпълнение на гърба. 

# 721
  • Мнения: 328
   Много моля за помощ.Имам желание да помогна на Снежанка Laughing
   Дали в някой архив няма да се намери КОЛЕДНА азбука?

# 722
  • Троян
  • Мнения: 141
   Много моля за помощ.Имам желание да помогна на Снежанка Laughing
   Дали в някой архив няма да се намери КОЛЕДНА азбука?
Аз имам 2 варианта ,но незнам как да ги кача,така че ако искаш ми прати мейла си и ще ти ги пусна.

# 723
  • София
  • Мнения: 104
това за кръстчетата го коментирахме преди време, само дето никой не ми повярва, че се завършват от лицевата страна  Rolling Eyes
Аз не ги завършвам от лицевата страна, ама отзад са ми само чертички вертикални. Сравнително бързо се научих да ги следя така, че отзад да ми се получават. Единственото гадно на моите гърбове са конците там където са отрязани.

# 724
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Единственото гадно на моите гърбове са конците там където са отрязани.

Ей затова и мен ме е страх да пробвам на лицевата страна да закрепям, все си мисля, че ще щръкне от някъде.

# 725
  • София
  • Мнения: 104
Ми стърчат си, колкото и близо да го отрежа, то си остава и като ги мотая аз моите с месеци и тия стърчащите стават едни мъхести такива, иначе наистина много съм ги научила посоките за чертичките, големи ръбести участъци ги правя без прекъсване и ми се получават много. И все пак наистина важно е отпред да изглежда добре.

# 726
  • Мнения: 643
Ел сол , аз режа отзад с ето такава клъцка , обира ги супер



има и такива същите   с пластмасови дръжки.


 

# 727
  • Мнения: 328
Аз имам 2 варианта ,но незнам как да ги кача,така че ако искаш ми прати мейла си и ще ти ги пусна.
                     
                         newsm51     
        Много ,много благодаря!     

# 728
  • Мнения: 328
Аз имам 2 варианта ,но незнам как да ги кача,така че ако искаш ми прати мейла си и ще ти ги пусна.
                     
                         newsm51     
        Много ,много благодаря!     

# 729
  • Троян
  • Мнения: 141
Радвам се ,че веднъж и аз успях да бъда полезна Simple Smile

# 730
  • Троян
  • Мнения: 141
Имам нужда от помощ,почнах един снежко,готов комплект на Аида 18 и има четвъртинки бод,и се чудя как да ги ушия.Нали се шие 1:1 ,тогава за четвъртинка ще трябва да бодна иглата през нишката на плата.Дано някой ме е разбрал ooooh!

# 731
  • Мнения: 338
ти сигурна ли си, че е за гобленов бод? а четвъртинките виж тук

# 732
  • Троян
  • Мнения: 141
За кръстчета става дума,не за гобленов,по това което си ми дала е тично както аз го разбирам,но плата е много твърд и ще бъде трудно.

# 733
  • Мнения: 338
пожелавам ти успех!

# 734
  • Враца
  • Мнения: 871
margi_vr, това изглежда много красиво, обаче не ти завиждам със смяната на конците и многото бодове. с колко цвята е това чудо? аз даже бих спряла дотук - и така ми харесва (ако нагоре е само море)

Не е с много.. 25 са ето това трябва да стане.. настина се сменят много цветовете..аз  затова го шия толкова бавно.


.

Общи условия

Активация на акаунт