Кога ви пада пердето?

  • 3 132
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Не зависи толкова от външния свят, колкото от моментното ми състояние.

Ако съм много изморена, недоспала, стресирана или преработила като тъкачка многомашинничка, ми намалява търпението и поносимостта.

Но обикновенно съм хладнокръвна- don't get mad, get even и т.н.

# 16
  • Мнения: 2 070
Рядко, но пък пада с корниза Laughing
Ролетна щора спускам всеки ден, разтоварващо ми е

# 17
  • Мнения: 4
Обикновено ме докарват до лудост хора които тъпо и упорито отказват да си признаят видима грешка, и много бързо и ловко успяват да си измият ръцете с някой друг #Cussing out. Даже и да не съм засегната страна не знам перде ли ми пада или вулкан изригва но реагирам моменталически. Това нещо винаги ме изкарва извън равновесие. За мърморенето и вечното оплакване е излишно да говоря сигурно не само мен ме вади от обущата Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз също имам доста висок праг на търпимост,
но падне ли ми пердето, съм в състояние
да нанеса тежка телесна повреда, както физически,
така и психически. Слава Богу рядко ми се случва,
но отсрещната страна го помни мнооого дълго.
Понякога и една дума или жест са в състояние да ме изкарат
извън нерви, а друг път го играя дебил.

# 19
  • Мнения: 15 379
Честичко ми пада. Заради малоумници.
Днес една дебела свиня с джип щеше да отнесе детето ми на заден ход. Пресичахме на пешеходна пътека. Способна бях да го удуша.

# 20
  • Мнения: 945
Рядко, но пък пада с корниза Laughing
Ролетна щора спускам всеки ден, разтоварващо ми е

ПалиPeace точно в десятката!

# 21
  • Мнения: 1 175
Когато някой нарани мен или мой близък, било то физически или чрез обида. Тогава губя всякакви чувства към дадения човек, дори и той сам да ми е близък. Затова не мога да се карам с мъжа ми или с приятели, гледаме мирно и цивилизовано да се разбираме, защото засегне ли ме... изстивам, и много трудно се завръщам от изстинало положение. Прекратявала съм приятелства така. Същото важи и за животни - нямам никаква търпимост към хапане и драскане по тялото ми, просто стане ли и нещо ми прищраква, събужда се примитивната реакция и ми иде да удуша животното. Дори и да не ми е пуснало кръв, дори и да ми е домашен любимец и иначе да го обичам. И тогава като с хората, изстивам и ми трябва време да си възвърна чувствата към него. Затова не съм от типа хора които могат да гледат "лоши" котки, и да търпят да ги хапят и драскат, че и след това да настояват "аз я обичам не въпреки, а заради лошотията й!" Нашата я избирах по характер да е блага, и само веднъж-два пъти ме е гризвала на игра, но много бързо разбра какво мисля по въпроса и оттогава само се галим.

# 22
  • Мнения: 776
Понеже съм усмихнат и вежлив човек, понякога има хора, които се опитват да злоупотребяват с търпението и добротата ми. Flutter
 Именно в такива случаи ми пада пердето и провинилия се бързо разбира огромната си грешка, но вече е късно! Отнася си го като куцо пиле - домат. Ама, ха... Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 161
Когато ми се спи. Ставам зла и избухлива. Ежедневни изцепки не могат да ме докарат до състояние на паднало перде.

# 24
  • Мнения: 1 446
Когато видя свекърва си Sunglasses

+1

И когато се разправям с луди.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 016
когато търпението ми се изчерпа...

# 26
  • Мнения: 3 909
Когато ме заплашват.
 
Първо в мен пропълзява страх. След което срам - от това, че съм оФцА и се страхувам като мишок. И накрая много ясно и много бързо нещо запалително се насочва от стомаха нагоре към главния ми мозък, където явно чака бомба. Последната експлоадира.

# 27
  • Мнения: 17 546
Много неща могат да ме изкарат извън нерви и да ми падне пердето. Друг е въпросът, че това става в повечето случаи след дълго, дълго търпение. Едно нищожно нещо може да отключи гнева ми и да даде начален тласък на ... вулкан. Ползвам перде и още как! Mr. Green Честно, buttinsky, не искаш да знаеш на какво съм способна като ми падне пердето... Twisted Evil
Странното е, че както мога да избухна и да помета всичко около себе си като цунами, така, премине ли вълната, все едно нищо не е било. Избухването си е за момента и за нещото, което го е предизвикало, но до там. После мога съвсем спокойно да говоря по телефона, ако се налага или да се смея, или каквото и да било друго. Диагноза е сигурно, ама това е положението. Crazy

Да, и когато ми се спи! А това често е през деня и е много кофти...

# 28
  • Мнения: 1 817
Имам доста  висок праг на търпимост, общо взето трая си и се успокоявам с "философски" мисли. Обичам да ми е спокойно. Laughing

Заради неправди към  децата ми обаче яхам метлата...чак не мога да се позная.

# 29
  • Мнения: 814
Няма нещо  ,което до такава степен да ме вбеси , че да ми падне пердето.Много спокоен и уравновесен човек съм.Около себе си имам много примери на хора , които когато им  падне пердето започват да крещят като обезумели.Подобни истерични изблици не са в мой стил и ми правят лошо впечатление , а и са адски грозна картинка.

Общи условия

Активация на акаунт