Целулит - 2 тема

  • 73 877
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 965
Благодаря, какво четох, какво ровичках в сайта, не видях адрес и реших да питам  Embarassed

ПП. Е, че то магазина на Дондуков е до моя офис...всеки ден минавам по 2!!! пъти покрай него...ама съм голяма бяла птица....  ooooh!

# 691
  • Мнения: X


Извинете, какви са тези ампули??? Марка, от къде се купуват? Аз ходя да тичам, и се завивам във свежо фолио. Според вас, крема преди или след тренировка да го мажа? Embarassed Мислех си също да си купя и колан с термоефект.

Термокинът е добро решение. Ако го комбинираш и с термокрем преди тичане ефектът е добър. Аз ползвам термокрема на Евелин. Потиш се повече и има ефект.  Peace

# 692
  • Мнения: 5 647
Като се заговори за кремове, някоя ползвала ли е Elancyl? Насочила съм се към това. Преди много години ползвах един техен сапун с масажен диск и имаше ефект, но после изчезна от пазара и оттогава не съм ползвала нищо на тази фирма.

# 693
  • София
  • Мнения: 965
Аз съм го ползвала...вярно, само една голяма опаковка, но никакъв ефект не видях, а мажех сутрин и вечер...

# 694
  • Мнения: 432
Да се похваля и аз,за 20 дни мазане с маслото на Икаров прорив целулит,маска с морска сол и зехтин,както и масажи с антицелулитен диск и масажор съм изчистила целулита! Ще подържам ефекта с масажи и фитнес,с който не съм спирала.Остана ми една дупчица по дупето,но там ми е трудно да се самомасажирам

Аз пък по време на първата бременност пробвах на Икаров маслата (и за стрии и т.н.), никакъв ефект.  Sad
После само с яко процедури се възстанових.

С какви процедури успя да премахнеш стриите?

Стриите още не съм ги махнала. Преди време реших да ходя и да ги третират с лазер, но малко се поизложих - домързя ме и не минах всички процедури. Сега (естествено като знам, че морето приближава с пълни сили) пак съм си навила да тръгна. Иначе, с лазера, тези които бяха по малки (в смисъл не дълбоки) почти изчезнаха. Междувременно пробвах какви ли не кремове, включително и масажор за целулит - пълна пръчка!

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
какъв лазер? къде ходи? стари стрии ли бяха?

# 696
  • Мнения: 328
С вендузите всичкия целулит ли ви се маха. Да не би от вакуума да стигне до повърхността и да остане там, та да стане неравна кожата Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 941
С вендузите всичкия целулит ли ви се маха. Да не би от вакуума да стигне до повърхността и да остане там, та да стане неравна кожата Rolling Eyes
И аз се притеснявам точно от това и за това все още се колебая за този масаж..с вендузи... Rolling Eyes

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
с вакуума се подобряа кръвоснабдяването и така се активира отделянето ан токсини, също се раздвижват застояла лимфа, течности ....

евентуално, ако се изхвърлят задържани течности и не се подейства на фиброзната тъкан - тя може да стане по-релефна; поне аз така го виждам  Peace

но при мен няма такъв ефект  Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 941
По колко минути правите масажа на една зона? И само в посока на часовниковата стрелка ли е движението? Може и аз да взема вендузи и да пробвам сама в къщи..Само не зная дали ще се справя сама..Как успявате дупето да масажирате ми е интересно?  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 432
какъв лазер? къде ходи? стари стрии ли бяха?

Една част бяха стари, другите са по-отскоро. Ходих в Хил клиник, но видях ефекта само върху по-тънките, защото прекъснах курса по-рано. Преди това там ходих за целулит на велашейп. Лошото е, че сега малко смених работата си и съвсем се заседях - резултата е отвратителен...

# 701
  • Мнения: X
По колко минути правите масажа на една зона? И само в посока на часовниковата стрелка ли е движението? Може и аз да взема вендузи и да пробвам сама в къщи..Само не зная дали ще се справя сама..Как успявате дупето да масажирате ми е интересно?  Simple Smile

Дупето- в легнало положение на една страна  Laughing

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
По колко минути правите масажа на една зона? И само в посока на часовниковата стрелка ли е движението? Може и аз да взема вендузи и да пробвам сама в къщи..Само не зная дали ще се справя сама..Как успявате дупето да масажирате ми е интересно?  Simple Smile

на първата страница, в първия пост има видео как се прави  Peace

движение по часовниковата стрелка се прави за корема - заради чревния тракт

# 703
  • София
  • Мнения: 965
Всички ли сте доволни от вендузите?
Някои насинени или с отпусната кожа  newsm78
Малко ми е тревожно да се пробвам с тях, че и без друго кожата ми е по отлепена от нормалното (или поне аз така мисля ) та се чудя да не задълбоча проблема Thinking

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
При мен не се е отпуснала,  Peace напротив

синки в началото, докато се усетя как да действам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт