Целулит - 2 тема

  • 73 848
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 569
Икаров+ Леокрема/ би фаза/
 Тази комбинация е имала най- голям ефект при мен.
За жалост Би- фазния гел на Леокрема почти не се намира вече, а предлагат друг антицелулитен гел, който е с различна консистенция и прекалено лепкав за нанасяне.

# 721
  • София
  • Мнения: 299
http://amritalab.eu/urbanspa/anticellulite/l_carnitine_500ml  някой използвал ли е този антицелулитен гел?

# 722
  • Мнения: 569
А мен ме интересува някой ползвал ли е продукти на Hristina?
Имат няколко серии антицелулитни продукти и доста богат избор!

http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina.html

# 723
  • София
  • Мнения: 20
Ето ме и мен при вас Wink Току що приключих с първия си масаж с вендузи - по 10мин. на крак  с маслото на alverde:
След това няколо минути масажирам с антицелулитен крем на Balea:

Целулитът ми е по-зле откогато и да било  Cry Откакто съм в Германия - повече от 7 месеца - качвам и свалям килограми нон-стоп... Имам и хормонални проблеми, което предполагам още повече влошава положението. По принцип се храня здравословно, но имам кратки периоди, в които "му отпускам края" и ям безразборно. След което влизам пак в релси и свалям качените килограми, но това е пагубно за кожата ми... Осъзнавам го и се надявам сериозно да се стегна и да не го допускам повече.
Преди 2 години ходих на LPG масаж, също и на ръчен антицелулитен с вендузи - бях доволна от масажите, но естествено след прекъсването ефектът се загуби. Постоянството е изключително важно. Дано с взимна помощ да се справим с този гаден целулит  #2gunfire

Много ми помогна темата - занапред взаимно ще споделяме впечатления  Peace

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
относно добавките, аз не мога д акажа кой как се храни, какво ползва и какво му липсва, но е хубаво да се помисли за:

1. добавки за коса, кожа, нокти - тип мултивитамини - с широка бленда микроелементи, витамини, минерали, аминокиселини .... подсилени за коса, кожа, нокти

2. омега 7, омега 6 - масло то пореч, омега 3

3. колаген 1 и 3 тип + витамин С

4. аминокиселини

едва ли съм изчерпателна, аз с тези имам опит  Peace

# 725
  • Мнения: 1 432
А мен ме интересува някой ползвал ли е продукти на Hristina?
Имат няколко серии антицелулитни продукти и доста богат избор!

http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina.html


От няколко души /професионалисти/ чувам ,че не стават... Thinking

# 726
  • София
  • Мнения: 20
Здравейте! Simple Smile
След снощния масаж днес нямам синини по краката. Само лека болка при допир - помня, че и след масажите при професионалната масажистка си чувствах краката по същия начин.
Сутринта си правих и контрастни душове на бедрата - около 5 мин. общо, след което кратък масаж с антицелулитния крем. А довечера смятам да направя масажа с вендузите.

Относно спорта, да ви попитам - какво мислите за тичането - интервално, както и монотонно. Също и различните домашни тренировки. Кое би било най-препоръчително при третиране на целулита, за да не се получи негативен ефект и целулитът да се влоши. Знам, че не трябва да има силно натоварване на бедрата, но при повечето тренировки, които правя, акцентът е точно върху бедрата - клекове, напади и т.н.
Ако сте запознати и с тренировките на Синди Кроуфорд - мислите ли, че са подходящи?

Пожелавам ви хубав и успешен ден!!!   bouquet

P.S. Днес си направих снимки и смятам след 2 седмици постоянство да сравня "преди-и-след" Simple Smile

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
тренировките - само аеробни, а не анаеробни  Peace

кардиото - по-добре интервално, но може и монотонно  Peace но все пак интензивно  Peace

# 728
  • Мнения: 311
здравейте,
Искам и аз да питам за съвет срещу борбата с целулита. Имам много, но съм слаба. Не искам да ми се намаля обиколката на бедрата, а на повечето кремове пише, че се и отслабва. Рядко ходя на фитнес, но мисля да се засиля сега. Какви упражнения трябва да правя там- повече силови за крака и дупе ли? Не съм ползвала треньор...
Моля препоръчайте ми някой крем.
Мерси

# 729
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
няма да отслабнеш - ако няма какво да отслабваш, вземи вендузите и масажно средство, прилагай ги всеки ден по 30 мин, а за след това нещо за мазане  Peace

# 730
  • Мнения: 311
благодаря

# 731
  • Мнения: 24
След като се масажирате с вендузите и използвате олио - после измивате ли го? Аз преди го оставях да попие я в кожата ми, я в пижамата, но сега се замислям дали е правилно...

# 732
  • Варна
  • Мнения: 13
Здравейте,момичета!Искам да ми препоръчате добра масажистка,или масажист във Варна,благодаря предварително  bouquet

# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
След като се масажирате с вендузите и използвате олио - после измивате ли го? Аз преди го оставях да попие я в кожата ми, я в пижамата, но сега се замислям дали е правилно...

винаги измивам добре и ползвам продукт против целуклит - не мазен  Peace

# 734
  • София
  • Мнения: 20
тренировките - само аеробни, а не анаеробни  Peace

кардиото - по-добре интервално, но може и монотонно  Peace но все пак интензивно  Peace

Здравей, а.l.e.n.a!
Mного ти благодаря за отговора.
Препрочетох темата отново и съм впечатлена колко опит и знания имаш по темта, като една енциклопедия си Simple Smile Браво!  bowuu
Видях, че си писала за добавки - минерали, витамини и т.н., които спомагат за състоянието на кожата. Можеш ли да ми пратиш на лични конкретни марки, защото ще ми е по-лесно да се ориентирам и да си ги поръчам - в Германия живея в момента и най-лесно пазарувам онлайн.
Също ще съм ти много благодарна, ако ми дадеш малко повече информация как си се справила с проблема с разширените вени и капилярите. За същаление аз имам доста капиляри и венички, които се страхувам, че с вендузите ще се повлияят негативно.

Благодаря ти. Приятна вечер!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт