ОТНОВО ДЕТЕ С ПОСИНЕНИ ОТ ДЪРПАНЕ УШИ СЛЕД ВТОРИ ДЕН В ЯСЛАТА

  • 5 583
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
Хващате я тая и й правите същото, каквото е направила на детето, даже и повече.

..........но ако се случи нещо няма да мога да отърва лелката-мъжът ми ще я спука от бой.
ooooh! ooooh!
Насилието поражда насилие, реагирате супер неадекватно, това ли е начинът да се справите с проблема? Обикновено, когато агресията струи от теб, не очаквай съчувствие.
Съжалявам, темата е неприятна, никой няма право да посяга на дете, но имам чувството че някои родители така са изпуснали контрола над децата си, че и сами на могат да се справят с тях и делегират тази "чест " на детската градина.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 508
selikon, става дума за деца в ясла, прекалено са малки, за да бъдат вече изпуснати.

Иначе си права, насилието не е решение.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 490
Ужас!
 Седя,чета темата и ми става тъжно за дечицата,които са преживяли този ужас,и се питам какъв човек трябва да си за да удариш или въобще да посегнеш на дете? #2gunfire
На това ли са ги учили настоящите учителки във факултета по педагогика?Ако въобще имат педагогическо образование ooooh! една част от преподавателите в детските градини нямат и им личи,но това е друга тема.
  Подкрепям ви в идеята за камери в детските ясли,това са толкова малки дечица,все още не могат да кажат какво го мъчи и тревожи,и за родителя всичко,което се случва там остава загатка,която разчита според поведението на детето.
   Тъй като все пак всички знаем какво е положението с държавните детски градини,последното за което биха били отпуснати пари,то това са камери,ами освен отново родителите да се съберат и да закупят,аз друг изход не виждам.Поне от страна на държавата силно се съмнявам да съдейства.

# 33
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
ooooh! ooooh!
Насилието поражда насилие, реагирате супер неадекватно, това ли е начинът да се справите с проблема? Обикновено, когато агресията струи от теб, не очаквай съчувствие.
Съжалявам, темата е неприятна, никой няма право да посяга на дете, но имам чувството че някои родители така са изпуснали контрола над децата си, че и сами на могат да се справят с тях и делегират тази "чест " на детската градина.

Ти изобщо прочети ли за какво става въпрос?
Колкото и насилие да струи от съпруга ми това не означава,че лелките трябва да млатят детето ни.Той е ужасно малък,не е агресивен и изцяло зависим от лелките в яслата.Както всички деца.

# 34
  • Мнения: 3 715
Аз не разбрах за националната стачка.

# 35
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Аз не разбрах за националната стачка.

 Laughing

Като му дойде времето.

# 36
  • Мнения: 1

Цитат
имам чувството че някои родители така са изпуснали контрола над децата си, че и сами на могат да се справят с тях и делегират тази "чест " на детската градина.


Ами явно сме изпуснали едногодишните си деца, но се чудя ти какво изпусна да прочетеш от написаното по темата?

# 37
  • Мнения: 572
Хващате я тая и й правите същото, каквото е направила на детето, даже и повече.

..........но ако се случи нещо няма да мога да отърва лелката-мъжът ми ще я спука от бой.
ooooh! ooooh!
Насилието поражда насилие, реагирате супер неадекватно, това ли е начинът да се справите с проблема? Обикновено, когато агресията струи от теб, не очаквай съчувствие.
Съжалявам, темата е неприятна, никой няма право да посяга на дете, но имам чувството че някои родители така са изпуснали контрола над децата си, че и сами на могат да се справят с тях и делегират тази "чест " на детската градина.

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 38
  • Мнения: 60
Това е петиция, с която ще се съберат подписи с нашите искания. Тя ще бъде представена пред КНСБ, след като се съберат достатъчно подписи, ще се сформира протест срещу насилието в детските ясли и градини в цялата страна и ще отстояваме исканията си до край !

http://www.peticiq.com/da_sprem_nasilieto_s_kameri







.

# 39
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218

Подписах.Разпространете го и с Facebook.

Общи условия

Активация на акаунт