Бленуваният собствен бизнес ...

  • 23 179
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Aз лично - защото иска прекалено голяма инвестиция, а възвращаемостта ми няма да е като на Пиксар  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Ресторант...  Wink  Голяяям ... и ще се предлага не само българска кухня...
Аз ще съм главният готвач, че готвенето ми е страст! Особено тортите ...
Хм и аз си мечтая за същото, но за тортите ще дойда на курсове при теб. Никога не съм се замисляла сериозно да осъществя мечтата си. Просто действителността ме изпрати в съвсем друга посока, от която съм много доволна, но далеч не ми е било мечта.

# 17
  • Мнения: 741
и аз си мечтая за същото ...
Аз всъщност спестих втората си мечта, но имам едно наум, че не всеки ще ми повярва и е възможно да създам впечатление на фукла. Мечтая си част от печалбата да отделям за дечицата, които поради някакви обстоятелства в живота си гладуват и са лишени от жизнено необходими неща...
Невероятно щастлив може да се почувства човек, когато направи такова добро за страдащи деца...

# 18
  • Мнения: 654
Аз имам една част от вашите мечти-цветя,подаръци,сувенири,разни плетени и разплетени неща и други дрънкулки Mr. Green
и мечтая един ден всички които харесват такива неща да могат да си ги купят.

Мечтата ми е: дъщеря ми да осъществи своята мечта-да стане ветеринарен лекар,да има клиника и да работят заедно с батко си.Дори се моля затова. Praynig

# 19
  • Мнения: 55
Ателие за цветя, но не магазин! Искам всяко цвете да е направено за специален човек, искам да дойдеш, да ми разкажеш за кой ще е букета и да го обсъдим над чаша ароматно капучино. И после, когато специалният човек си получи букета да знае, че точно това цвете, точно този букет е за него, не защото това е имало готово в магазина, а защото някой наистина се интересува   bouquet
някой ден... скоро! макар и не точно в тази си форма  Sad

# 20
  • Мнения: 211
Мечтая си за детска градина! И честно, ако някой ден ми се отвори финансовата възможност да го направя, скачам с главата надолу, да става каквото ще Crossing Arms

Отделно от малка си мечтая да се занимавам с някакво приложно изкуство (откак видях майката на приятелка какви чудесии прави от тънки дървени лентички, малко боя, канап, чесън, глина, тесто и т.н.)! Само че това наистина ще си остане само мечта, поне касаейки се до бизнеса; а що се отнася до хоби - само трябва да отскоча до магазин Слънчоглед и почвам!

# 21
  • Мнения: 4 120
 Къща за гости в Родопите. Аз ще живея там и ще пека чушки на ламарина в двора  Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Може би ще откупя правата върху "Егоист" и ще почна да го преиздавам  Laughing

Прави ми впечатление обаче, че повечето мечтаят за едни такива романтично-естетски бизнесчета, като по филмите - книжарнички, цветя, шоколатиерници. За такъв бизнес си трябва някой друг да носи основния доход, красивите бизнеси рядко са печеливши. Примерно дамата с бутиковите букети, обсъдени над чаша капучино, ще е фалирала до месец.

# 23
  • Мнения: 6 993
Именно, Даф, именно.

# 24
  • Мнения: 2 401
За мен специално...  важното е да е нещо голяяямо.   Simple Smile
Ама предвид това, че и голямото води началото си от малкото, което пък не ми е интересно, ще си остана с  .. мързела.   Laughing
Виждам, че споделяте напълно  осъществими мечтички, пък сякаш се страхувате да ги отпочнете. Или и  вас ви мързи?  Wink

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Винаги съм искала да издавам списание за лайфстайл.  Flutter

# 26
  • Мнения: 654
Вярно е,че са романтични,но може би това ни липсва.
Когато бях бременна мечтаех да имам градска тоалетна и всички да я ползват по всяко време.
Ама тогава това ми трябваше и имах нужда Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 405
Aз лично - защото иска прекалено голяма инвестиция, а възвращаемостта ми няма да е като на Пиксар  Laughing

Ео, в случаи като твоя се търси инвеститор. И го казвам без никакъв подтекст Simple Smile

# 28
  • Мнения: 55
...Примерно дамата с бутиковите букети, обсъдени над чаша капучино, ще е фалирала до месец.
Знам  Cry за това и не е реалност, но се опитвам да го съчетавам с друга работа, която да ми 'финансира' тази мечта. Но все пак темата е за мечти, а те поне са безплатни  Hug

# 29
  • Мнения: 852
инфантилна , страхотна идея.
А иначе мечтая за рибен ресторант и сватбена агенция. Heart Eyes
Като по-скромна мечта смятам - малка книжарничка

Общи условия

Активация на акаунт